Амальфітанське узбережжя Італії, відпочинок в Італії / Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

7 причин відвідати Амальфітанське узбережжя Італії

  1. Закохатись з першого погляду в регіон, в якому поєднується унікальна природа з старими містами та чудовими пляжами.

  2. Відвідати Кафедральний собор Сан-Джакомо і Сан-Філліпп в Сорренто. Архітектурне диво, яке відвідують представники різних релігійних конфесій, вважаючи його витвором мистецтва.

  3. Стежка богів. Неймовірний пішохідний маршрут, який розкинувся на вершинах скель, біля самого узбережжя Тірренського моря.

  4. Чудові пляжі Майорі. Вони тут одні з найпротяжніших в регіоні, чисті, а головне - безпечні. Берегова лінія позбавлена скелястих обривів і каменів, завдяки чому вхід в воду є дуже комфортним.

  5. Лимонні сади і Limonchello Подорожуючи по узбережжю, ви час від часу будете потрапляти в лимонні сади, що розкинулися уздовж всього Амальфі. Вони дарують неймовірні аромати всім гостям і щедрі плоди своїм господарям, які створюють з них головний напій узбережжя - відомий лікер лімончелло.

  6. Везувій і Помпеї Недалеко від узбережжя Амальфі, по дорозі з Неаполя, є можливість побачити відразу дві знакові для Італії місця: Везувій - один з найнебезпечніших в світі вулканів, і Помпеї - місто, що стало жертвою вулкану і перетворився в легенду.

  7. Активний відпочинок. Тут на вас чекають дайвінг, морські прогулянки, вітрильний спорт, тенісні корти, прогулянки на конях .... А скільки можливостей для пішохідного туризму! Сотні стежок на схилах узбережжя, вздовж міст і лісів відкривають неймовірні види на Амальфі.

Інші статті

Збираєтесь в Єгипет? Розбираємо що таке RO, HB, FB... Кращі острови світу за дослідженням Travel and Leisure Що робити, якщо втратили паспорт за кордоном Що не можна робити в літаку? Лайфхаки: як правильно упакувати валізу Лайфхак для тих, хто збирається летіти літаком Що потрібно знати зараз, плануючи поїздку до Єгипту? Які небезпеки підстерігають туристів на відпочинку? Канари 14 дивовижних місць, які варто побачити у Каппадокії, Туреччина Національна кухня Іспанії: що спробувати і куди сходити Найбезпечніші країни для туристів Що таке гарячі тури? "На пам'ять" як то кажуть ТОП-13 помилок туристів в подорожах Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури