Амальфітанське узбережжя Італії, відпочинок в Італії / Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

7 причин відвідати Амальфітанське узбережжя Італії

  1. Закохатись з першого погляду в регіон, в якому поєднується унікальна природа з старими містами та чудовими пляжами.

  2. Відвідати Кафедральний собор Сан-Джакомо і Сан-Філліпп в Сорренто. Архітектурне диво, яке відвідують представники різних релігійних конфесій, вважаючи його витвором мистецтва.

  3. Стежка богів. Неймовірний пішохідний маршрут, який розкинувся на вершинах скель, біля самого узбережжя Тірренського моря.

  4. Чудові пляжі Майорі. Вони тут одні з найпротяжніших в регіоні, чисті, а головне - безпечні. Берегова лінія позбавлена скелястих обривів і каменів, завдяки чому вхід в воду є дуже комфортним.

  5. Лимонні сади і Limonchello Подорожуючи по узбережжю, ви час від часу будете потрапляти в лимонні сади, що розкинулися уздовж всього Амальфі. Вони дарують неймовірні аромати всім гостям і щедрі плоди своїм господарям, які створюють з них головний напій узбережжя - відомий лікер лімончелло.

  6. Везувій і Помпеї Недалеко від узбережжя Амальфі, по дорозі з Неаполя, є можливість побачити відразу дві знакові для Італії місця: Везувій - один з найнебезпечніших в світі вулканів, і Помпеї - місто, що стало жертвою вулкану і перетворився в легенду.

  7. Активний відпочинок. Тут на вас чекають дайвінг, морські прогулянки, вітрильний спорт, тенісні корти, прогулянки на конях .... А скільки можливостей для пішохідного туризму! Сотні стежок на схилах узбережжя, вздовж міст і лісів відкривають неймовірні види на Амальфі.

Інші статті

ІТАКА Переваги раннього бронювання Іспанія. Курорт Санта Сусанна Що таке гарячі тури? Кращі острови світу за дослідженням Travel and Leisure Греція, о. Родос Раннє бронювання Єгипетська Клеопатра Переваги відпочинку у Греції в період оксамитового сезону Фестиваль повітряних куль у США ОАЕ. Новий готель Rixos Saadiyat Island 5* в Абу-Дабі Австрія. Курорт Цель-ам-Зее Найдешевші міста для подорожі за дослідженням британської туристичної компанії Hoppa. Як не зіпсувати свою мандрівку Найбезпечніші країни для туристів Канари Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури