Новини ОАЕ / Пілігрим - Ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Новини ОАЕ (від 15.10.2020)

  1. Фестиваль фітнесу в Дубаях З ініціативи шейха Хамдана ібн Мохаммеда Аль Мактума, з 30 жовтня по 28 листопада 2020 року в еміраті пройде Dubai Fitness Challenge. Головна ідея заходу - займатися спортом щодня по 30 хвилин протягом 30 днів. Приєднатися до DFC може кожен, зареєструвавшись на www.dubaifitnesschallenge.com. На сайті також представлена програма фестивалю та комплекси вправ.

  2. Dubai Safari Park відкритий для відвідувачів Dubai Safari Park тепер відкритий для публіки щодня з 9:00 до 17:00. Перед відвідуванням необхідно забронювати квиток онлайн. Гостям парку доступний широкий вибір інтерактивних, освітніх та розважальних заходів. Відвідувачі повинні дотримуватися всіх необхідних заходів безпеки.

  3. Відкриття Al Khawaneej Walk У Дубаї відкрився новий простір для шопінгу і розваг - Al Khawaneej Walk. Гостям пропонується широкий вибір магазинів, бутіків, кафе і ресторанів. Такі розваги як інтерактивна ігрова зона і VR-парк припадуть до душі всім членам сім'ї. Al Khawaneej Walk підтримує високі стандарти безпеки, встановлені Управлінням охорони здоров'я Дубаю.

  4. У Дубаї з'явилась мегапристань Нова пристань Dubai Harbour Marina, розташована між островами Bluewaters і The Palm Jumeirah, готується до офіційного відкриття. Планується, що пристань стане найбільшою на Близькому Сході. Dubai Harbour Marina буде важливим центром туризму, активного відпочинку та заходів. Зокрема, з 24 по 28 листопада 2020 року тут відбудеться міжнародне яхт-шоу - Dubai International Boat Show.

Інші статті

Кращі острови світу за дослідженням Travel and Leisure Що не можна робити в літаку? Лайфхаки: як правильно упакувати валізу Канари Розбираємо що таке RO, HB, FB... Що таке гарячі тури? Національна кухня Іспанії: що спробувати і куди сходити ІТАКА Льодовий фестиваль у Китаї Переваги відпочинку дітей у таборах. Австрія. Курорт Цель-ам-Зее Іспанія. Курорт Санта Сусанна 10 причин відправитись у круїз Збираєтесь в Єгипет? Раннє бронювання Фестиваль повітряних куль у США Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури