ПАМЯТКА про COVID-19 | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

ПАМЯТКА про COVID-19

У зв'язку з глобальною пандемією коронавірусної інфекції (COVID-19), багато країн світу ввели обмеження на в'їзд для мандрівників.

Перш ніж забронювати тур, готель або купити авіаквиток рекомендуємо скористатися актуальною інформацією на офіційному сайті консульської служби України - «Поради подорожуючим» і на сайті Міжнародної асоціації повітряного транспорту IATA, в розділі TravelCentre.

Також, рекомендуємо перед організацією Вашої закордонної подорожі зареєструватися в системі «Друг», де розміщена вся необхідна практична довідкова інформація про країну та найближчу консульську установу України за кордоном, яка може бути корисною будь-якому мандрівникові.

Також, рекомендуємо перевірити перед поїздкою, у якій зоні (червона або зелена) знаходиться країна, яку Ви хочете відвідати (список країн регулярно оновлюється на сайті МОЗ України).

Після відвідин країни, що знаходиться в червоній зоні - Вам потрібно пройти тестування ПЛР після прильоту (з алгоритмом припинення самоізоляції можете ознайомитися ТУТ) або самоізоляцію 14 днів з додатком «Дій вдома».

Після відвідин країни, що знаходиться в зеленій зоні Ви пройдете температурний скринінг в аеропорту і при відсутності підвищеної температури або симптомів хвороби підете додому.

На сайті МОЗ України, Ви також знайдете іншу актуальну інформацію про коронавірусну інфекцію COVID-19. Також, перед початком організації поїздки, рекомендуємо зв'язатися з нашими експертами з туризму, вони допоможуть Вам зорієнтуватися в інформації, якщо Ви її не знайдете на зазначених ресурсах.

Інші статті

Збираєтесь в Єгипет? Розбираємо що таке RO, HB, FB... Кращі острови світу за дослідженням Travel and Leisure Що не можна робити в літаку? Що потрібно знати зараз, плануючи поїздку до Єгипту? Лайфхаки: як правильно упакувати валізу 14 дивовижних місць, які варто побачити у Каппадокії, Туреччина Лайфхак для тих, хто збирається летіти літаком Канари Національна кухня Іспанії: що спробувати і куди сходити Які небезпеки підстерігають туристів на відпочинку? Що таке гарячі тури? Найбезпечніші країни для туристів Що робити, якщо втратили паспорт за кордоном "На пам'ять" як то кажуть Найяскравіші і найграндіозніші фестивалі світу Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури