ПАМЯТКА про COVID-19 | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

ПАМЯТКА про COVID-19

У зв'язку з глобальною пандемією коронавірусної інфекції (COVID-19), багато країн світу ввели обмеження на в'їзд для мандрівників.

Перш ніж забронювати тур, готель або купити авіаквиток рекомендуємо скористатися актуальною інформацією на офіційному сайті консульської служби України - «Поради подорожуючим» і на сайті Міжнародної асоціації повітряного транспорту IATA, в розділі TravelCentre.

Також, рекомендуємо перед організацією Вашої закордонної подорожі зареєструватися в системі «Друг», де розміщена вся необхідна практична довідкова інформація про країну та найближчу консульську установу України за кордоном, яка може бути корисною будь-якому мандрівникові.

Також, рекомендуємо перевірити перед поїздкою, у якій зоні (червона або зелена) знаходиться країна, яку Ви хочете відвідати (список країн регулярно оновлюється на сайті МОЗ України).

Після відвідин країни, що знаходиться в червоній зоні - Вам потрібно пройти тестування ПЛР після прильоту (з алгоритмом припинення самоізоляції можете ознайомитися ТУТ) або самоізоляцію 14 днів з додатком «Дій вдома».

Після відвідин країни, що знаходиться в зеленій зоні Ви пройдете температурний скринінг в аеропорту і при відсутності підвищеної температури або симптомів хвороби підете додому.

На сайті МОЗ України, Ви також знайдете іншу актуальну інформацію про коронавірусну інфекцію COVID-19. Також, перед початком організації поїздки, рекомендуємо зв'язатися з нашими експертами з туризму, вони допоможуть Вам зорієнтуватися в інформації, якщо Ви її не знайдете на зазначених ресурсах.

Інші статті

Розбираємо що таке RO, HB, FB... Збираєтесь в Єгипет? Кращі острови світу за дослідженням Travel and Leisure Що робити, якщо втратили паспорт за кордоном Що не можна робити в літаку? Лайфхаки: як правильно упакувати валізу Лайфхак для тих, хто збирається летіти літаком Що потрібно знати зараз, плануючи поїздку до Єгипту? Які небезпеки підстерігають туристів на відпочинку? Канари 14 дивовижних місць, які варто побачити у Каппадокії, Туреччина Національна кухня Іспанії: що спробувати і куди сходити Найбезпечніші країни для туристів "На пам'ять" як то кажуть Що таке гарячі тури? ТОП-13 помилок туристів в подорожах Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури