Як придбати тур в розстрочку? / Пілігрим - Ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Як придбати тур в розстрочку?

Іноді дуже хочеться на відпочинок і на прикметі вже є тур в країну мрії, немає тільки грошей на нього. Причина може бути яка завгодно - премія тільки через місяць, трохи не вистачає саме на цей прекрасни готель біля коралового рифу, затримують зарплату... Як би там не було, відмовляти собі у відпочинку недуже хочеться. Спеціально для таких випадків туристична фірма ПІЛІГРИМ може запропонувати тур в розстрочку. Ви можете підібрати і забронювати тур он-лайн, замовити телефоном, а також в месенджерах.

  1. Що означає "тур в розстрочку": Ви просто бронюєте вподобаний тур і вибираєте один з варіантів оплати, а саме кількість платежів від 2-ох до 10-ти рівними частинами плюс плата за розстрочку на суму фінансування 5% в місяць.
  2. Які документи потрібні і як їх оформити: Потрібні лише паспорт громадянина України, ідентифікаційник код, підписати договір та туристичне обслуговування, а також договір на оплату туру частинами.
  3. Як швидко можна оформити тур в розстрочку: З моменту внесення часткової оплати туру (не менше 30%) питання розстрочки вирішується дуже оперативно і не пізніше ніж за добу.

Переваги купівлі турів в розстрочку:

  • швидке та просте оформлення
  • можливість планування свого бюджету
  • прозора система виплати
  • відсутність скритих платежів

Інші статті

Збираєтесь в Єгипет? Розбираємо що таке RO, HB, FB... Кращі острови світу за дослідженням Travel and Leisure Що не можна робити в літаку? Що потрібно знати зараз, плануючи поїздку до Єгипту? Лайфхаки: як правильно упакувати валізу Лайфхак для тих, хто збирається летіти літаком 14 дивовижних місць, які варто побачити у Каппадокії, Туреччина Канари Національна кухня Іспанії: що спробувати і куди сходити Які небезпеки підстерігають туристів на відпочинку? Що таке гарячі тури? Найбезпечніші країни для туристів Що робити, якщо втратили паспорт за кордоном "На пам'ять" як то кажуть Найяскравіші і найграндіозніші фестивалі світу Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури