Екскурсійні авіатури в Азію - замовити відпочинок за найкращими цінами | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

АЗЕРБАЙДЖАН. VIP тур в Баку, з національним колоритом

Ми хочемо розповісти і головне показати вам чудову країну - Азербайджан, її унікальну природу, неповторну культуру, багатовікову історію;розповімо про жителів цієї країни - їх життя, звичаї та традиції; про молоду, але таку, що вже грає важливу роль в світовій політиці державу.

 1. 1 ДЕНЬ - Баку, гала вечеря

  Прибуття в столицю Азербайджану - Баку. Трансфер з аеропорту в готель, розміщення і відпочинок. Увечері починається ГАЛА ВЕЧЕРЯ! І почнемо ми її в національному азербайджанскому ресторані Шірваншах, з шоу-програмою. Знайомимося з групою за святковим застіллям, пробуємо вина, кухню і обговорюємо майбутні плани. Шірваншах - це в першу чергу музей за стінами якого ви опинитеся зовсім в іншому місті, далекому від сучасного мегаполісу.

 2. 2 ДЕНЬ - Баку

  Сніданок у готелі. 10:00 Оглядова екскурсія: Як чудово опинитися в Баку, місті таємниць, загадок, контрастів і багатовікової історії. Тут кожен гість зможе знайти щось особливе для своєї душі. Хтось себе відчує трохи європейцем, адже вид на Бакинську бухту так нагадує Неапольську Рів'єру, а Бакинська Венеція занурить Вас в Італійську романтику, тут жив і творив Олександр Дюма, а Марко Поло ще 750 років тому писав про ці дивовижні місця. А хтось, зможе відчути справжній дух сходу, з численними мечетями, караван-сараями, палацами, вузькими вуличками, поринути в таємниці старого міста і звичайно ж з колоритними базарами з буйством фарб від спецій і фруктів ... Все це і є, місто, що залишається в серці кожного гостя назавжди ... Оглядова екскурсія почнеться з відвідування Нагірного парку. Звідси, з висоти пташиного польоту, Ви зможете насолодитися панорамним видом на все місто. Це комплекс, що поєднує в собі меморіальну частину, оглядовий майданчик і чудовий парк, і саме звідси відкривається найкращий вид на «Вежі полум'я», один із символів Баку. Далі гості прогуляються на Бакинському бульварі, де побачать площу Державного Прапора Республіки, національний Музей килима (зовнішній огляд), музей Мугама (зовнішній огляд) і зможуть насолодитися видом на Каспійське море. Не випадково це улюблене місце прогулянок бакинців. 12:00 У другій, пішохіднії частини екскурсії, нам належить дізнатися всі секрети «Старого Міста» або Ічерішехер відвідати багато цікавих місць, таких як: - Палац Ширваншахів - колишня резиденція правителів Ширвана, що знаходиться в Азербайджані. Будівля палацу розташоване на вершині бакинського пагорба, в найбільш старій частині міста, званої «фортецею». В даний час вона оточена старовинними міськими стінами. - Дівоча вежа (зовнішній огляд) Найвеличніший і найбільш таємничий пам'ятник Баку Дівоча вежа, або ГизГаласи, підноситься в південно-східній частині Старого міста і давно вважається символом міста. Це унікальна споруда азербайджанського зодчества не має аналогів на Сході. На території «Старого Міста», також зосереджено кілька десятків історико-архітектурних пам'яток: Караван-сараї, хамами, мечеті і багато іншого. Саме тут знімалися епізоди таких знаменитих радянських фільмів як "Діамантова рука", "Людина-амфібія", "Айболить - 66", "Тегеран-43".

  • Під час туру ми отримаємо можливість побувати в майстерні відомого художника і цікавої людини Алі Шамсі. Спочатку зупинимося ненадовго біля дверей і розглянемо фасад будівлі, подивимося на дерево з намальованими жіночими обличчями - одне з творінь майстра. Повірте, ви затримаєтеся тут надовго. Та й з самим художником поговорити є про що. А про картини навіть говорити сенсу немає - їх треба бачити.

  14:00 Обід буде проходить в одному з найбільш кращий ресторанів Баку (Салам Баку), де у вас буде можливість пробувати страву Садж. 16:00 Після, ми вирушаємо в культурний центр Гейдара Алієва. Культурний центр Гейдара Алієва знаходиться на шляху до створення інтелектуального центру швидкого зростання міста Баку. Будівництво, створене всесвітньо відомим архітектором Заха Хадід, складається з 3-х частин. Очевидно, що основна частина центру стосується екс-президента Азербайджанської Республіки Гейдара Алієва і лідера Радянського Азербайджану. Ви отримаєте деяку інформацію про його період правління і про те, що змінилося з тих пір, як він керував. Більш того, якщо ви не знаєте, як почати збирати азербайджанську історію, пам'ятники, кухню, культуру та інші важливі частини країни, цей центр стане хорошим початком багато чому навчитися, оскільки його виставкові зали зосереджені на декількох поверхах, таких як «Перлини Азербайджану» і « Ласкаво просимо в Азербайджан».

  19:00 Вечеря в ресторані Фісінджан, де ви проведете відмінний вечір спробуєте національну страві - Долма. 21:30 Починається головна подія дня. Їдемо в інший ресторан, де за чайним столом з азербайджанським солодощами, будемо слухати Азербайджанські національні пісні у виконанні ТРІО, що грають на національних інструментах. 21:00 Трансфер в готель

 3. 3 ДЕНЬ - Високогірне селище Лагіч

  Високогірне селище Лагіч в Ісмаіллінскому районі Азербайджану є оригінальним пам'ятником містобудівного та архітектурного мистецтва давнини. Цей середньовічне містечко з брукованими вулицями і площами - один з найвідоміших на Кавказі і за його межами ремісничо-торгових центрів. Тут виготовляють вироби з міді, шкіри, карбують, працюють досвідчені гончарі і різьбярі по дереву. Особливо прославився Лагіч виготовленням холодної зброї та мідного начиння, прикрашеної гравірованим орнаментом. І понині тут діє з десяток майстерень, де потомствені ковалі на очах у здивованих туристів виготовляють різні предмети домашнього побуту. Найперший квартал Лагіч був закладений в III-IV ст. Цікаво, що в місті діє система водопроводу та каналізації, якій понад півтори тисячі років! Ніхто з мешканців не знає, де каналізація починається і де закінчується, і за яким принципом працює, що не заважає колектору функціонувати багато століть. 13:00 Після прогулянки час обіду. Обід буде в місцевому ресторані Лагіч, де ви спробуєте місцеву страви піп долмаси.

  Народне прикладне мистецтво Азербайджану і одна з його гілок - килимарство займають особливе місце в історії національної культури. Найбільш широко поширеним видом народних ремесел є килимарство, що зайняло чільне місце в побуті азербайджанського народу і стало одним з головних символів народу. Ворсисті і безворсисті килими, прикрашені різними візерунками і зображеннями, використовуються для прикраси стін і вистелення підлог в землянках, наметах, юртах, а також житлових будинках та інших будівлях, представляючи велике естетичне значення.

  15:00 Починається майстер клас з килимарства в килимовій фабриці АЗЕРХАЛЧА в Ісмаіллінскому районі. 16:30 Далі ми прямуємо до міста Габала. Місто розташоване на березі річки Демірапаранчай, а в цілому Габалінський район - це унікальний і красивий регіон країни, звідки відкривається вид на найвищу вершину Азербайджану - гору Базардюзю (висота 4466 м). Габала приваблює сотні туристів з усіх куточків світу. Особливо привабливі для туристів Російський ліс, річкові долини, відомий Каштановий ліс, Гірськолижний курорт Туфандаг, Розважальний центр Габала-ленд, Габалінський центр стрільби і т.д Тур мальовничими місцями Габалі. Цей тур буде охоплювати поїздку на знамените озеро Нохургель, яке є природною спадщиною країни. Озеро Нохургель усіх боків оточене смарагдовими лісами, вам буде надана можливість погуляти і насолодитися природою.

  20:00 Вечеря в ресторані «Союг Булаг» Тут ви спробуєте місцеву страву «СЕБЕТ». 22:00 Трансфер в готель. Ночівля в Габалі.

 4. 4 ДЕНЬ - Шеки

  Сніданок у готелі: 10:00 Шеки - місто, розташоване в мальовничих горах і вважається одним з найдавніших на всьому Кавказі. Це старовинний ремісничий центр, і в ході туру ви зможете відвідати ремісничі майстерні, поспостерігати за роботою майстрів, а також придбати сувеніри на пам'ять. А ещѐ в Шекі знаходиться палац шекинских ханів, що вважається найціннішим пам'ятником Азербайджану 18 століття. Екскурсія в літню резиденцію Шекинського хана. Найвидатніший і цінний пам'ятник Азербайджану XVIII століття - Палац Шекинских ханів. Він був побудований в 1761-62 році, як літня резиденція Гусейн-хана Муштада (онука Гаджи Челебі). Неповторна за своєю красою двоповерхова будівля палацу вражає пишністю свого оздоблення, як зовнішнього, так і внутрішнього.

  13:00 Обід буде в ресторані ГАГАРІН, де ви спробуєте знаменитий Шекинский піті. 15:00 Після обіду ми вирушаємо в село КІШ. В одному з найстаріших селищ на території сучасного Азербайджану - Кіш, знаходиться унікальний пам'ятник архітектури - храм часів Кавказької Албанії. Існуюча нині будівля Церкви святого Єлисея споруджено в X-XII ст. У той же час, на думку істориків, храм в Кіш стоїть на тому самому місці, де рівноапостольний Єлисей заснував першу церкву. Саме тому храм в Кіш часто називали Матір'ю церков на Кавказі. На користь цієї версії говорять результати радіовуглецевого аналізу артефактів, виявлених на місці стародавнього культу під вівтарем церкви. Цікаво, що одним з ініціаторів археологічних досліджень виступив знаменитий норвезький мандрівник і етнограф Тур Хейєрдал. Майстер-клас ГОТУВАННЯ Шекинскої пахлави 17:00 Відвідування численних цехів - магазинів традиційних Шекинских солодощів. Майстер клас з приготування і дегустація «Найсмачнішою халви». У магазинах ця халва продається в експортній упаковці, тому туристи можуть відвезти її з собою.

  18:00 Трансфер в готель, 19:00 Починаємо Майстер клас з приготування національної страви «ГЮРЗА». Шеф-кухар Мархал готелю, покаже нам як правильно готує цю страви. Будемо власноруч готувати страву. В кінці майстер класу вечеря буде в тому ж ресторані де провели майстер клас. 22:00 Караоке в готелі Мархал.

 5. 5 ДЕНЬ - Габала

  Гірськолижний курорт Tufandag Mountain Resort. Тут найдовша канатна дорога Кавказу. Незабутній вид з каната. 13:00 Час обіду. Цього разу ви спробуєте національну страву UCBACI DOLMASI (долма 3 сестри)

  ЕКСКУРСІЯ. Винний завод ASPI В Габалі Кожному учасник туру матиме унікальну можливість особисто познайомитися з виноробним ремеслом, пізнати культуру, технології і стародавні традиції виробництва знаменитих вин.

  15:00 Після обіду відвідуємо Винний завод ASPI в Габале. Екскурсію і церемонію дегустації вин. 17:00 Прямуємо в Баку. По дорозі буде майстер клас з приготування хліба в тандирі. Вечеря в ресторані ПРД по дорозі в Баку. 23:30 Заселення в номер. Ночівля в Баку.

 6. 6 ДЕНЬ - Гобустан, Атеш і Янар Даг

  Сніданок у готелі: Гобустан - древнє людське поселення - це місце де проживали перші люди на землі. Археологи виявили там стародавні місця первісних людей, які залишили численні наскальні малюнки - петрогліфи. Вони були зроблені в X-XIII століттях до н.е. до середньовіччя.

  13:00 Обід в ресторані Хазар, де в цього разу ви спробуєте рибу з Каспію. Храм Атешгях і Янардагскій тур - Ми вирушаємо в подорож до іншого приголомшливому пам'ятника в Баку. Стародавній храм - Атешгях, який раніше був священним місцем для шанувальників полум'я. Храм в його нинішньому стані був побудований в XVII-XVIII століттях. Він був побудований бакинською індуїстською спільнотою, пов'язаною з сикхами. Наступним пунктом призначення є Містична Вічна Палаюча Гора-Янар Даг, розташована на Абшеронському півострові. Янар Даг - це 116-метровий пагорб, розташований на вершині кишені природного газу, який постійно спалахує полум'ям. Після поїздок ми повертаємося в готелі. Ночівля в Баку;

  20:00 Вечеря в ресторані Han Restaurant.

  21:00 Після такої вечері вирушаємо насолоджуватися вечірніми красата Баку. Нагорний пакр Баку, є найвищою точкою столиці Азербайджану, звідки відкривається прекрасна панорама міста і бухти. У це місце для того, щоб побачити Баку з пташиного польоту, а також прогулятися, часто приходять як бакинці, так і туристи.

  22:00. Площа Фонтанів поряд з вулицями Нізамі і Азіза Алієва утворює пішохідний квартал. У 2010 році злегка запущений сквер пережив реконструкцію, в ході якої було встановлено нові лавочки та ліхтарі, закриті торгові намети. Так що сьогодні площа - це дійсно обличчя «нової» частини центру Баку. Фонтанів тут і справді багато, як класичних форм, так і вигадливих, у вигляді, наприклад, таці зі сталевими кулями. Є й цікаві будинки: по-перше, побудована в східному стилі будівля музею азербайджанської літератури імені Нізамі, яка до революції було караван-сараєм, тобто готелем. Окрасою площі служать скульптури міських жителів. Наприклад, бронзова дівчина під парасолькою, яка розмовляє по телефону - чи сидить на лавці біля фонтану і наводить макіяж.

  23:00 Бакинський Бульвар. Після Площі фонтанів починається Бакинський Бульвар (Набережний парк). Довжина парку 16км. Тут ви побачите багато цікавих рослин, атракціонів, скульптур. Ночівля в Баку

 7. 7 ДЕНЬ - Баку

  09:00 Сніданок в готелі. 10:00 В цей день ви можете купувати подарунки для ваших близьких і родичів. Після сніданку їдемо до місцевого ринку ЯШИЛ БАЗАР (Зелений ринок), де ви можете купувати все що ви бажаєте з їжі. (Навіть чорну ікру). 12:30 Час обіду. Обід в ресторані Гедім Габала. Тут ви спробуєте Табака в тандирі.

  Після обіду вільний день.

 8. 8 ДЕНЬ

  09:00 Сніданок в готелі. Трансфер в аеропорт і виліт.

У вартість туру не входить:

 1. Авіапереліт.
 2. Страхування.
 1. Вкажіть дату початку подорожі
 2. Вкажіть кількість подорожуючих (дорослих, дітей)
 3. Виберіть «Замовити тур», заповніть форму
 4. На вказану Вами електронну скриньку прийде повідомлення. Очікуйте на зв'язок із менеджером

Вартість туру динамічна і уточнюється в момент бронювання.

Інші типи розміщення в готелях, дати та тривалість турів просимо уточнювати в менеджерів.

Оплата туристичних послуг здійснюється в національній валюті України, за комерційним курсом, встановленим на день оплати таких послуг.

Залиште Ваш номер, ми Вам передзвонимо
Тип подорожі:
Екскурсійні авіатури
Тривалість туру:
8 днів/7 ночей
Проживання:
готелі 5*
Харчування:
сніданок, обід та вечеря
Трансфер:
груповий, а/п – готель - а/п
Екскурсії:
15 екскурсій згідно програми
Страхування:
додатково
Супровід:
російськомовний гід
Доїзд:
авіапереліт додатково
Вхідні Квитки:
у музеї, парки, канатну дорогу включено
У вартість також включено:

гала вечеря, чайна церемонія, майстер класи, розважальна програма

Вартість туру:за особу в двомісному номері
від
775 $
АЗЕРБАЙДЖАН. VIP тур в Баку, з національним колоритом
Оберіть дату виїзду:
Дорослі:
Діти:

Не знайшли тур?

Ми підберемо тур під Ваші плани

Напишіть нам
close

АЗЕРБАЙДЖАН. VIP тур в Баку, з національним колоритом

готелі 5*; FB

close
close
Популярні країни
close
Гарячі тури