Екскурсійні авіатури в Чехію - замовити тур до Праги, Карлових Вар | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

ЧЕХІЯ. Тур Прага + Карлові Вари + Чеський Крумлов

 1. 1 ДЕНЬ

  Прямий переліт Львів-Прага PQ 895 10:00 LWO - 10:30 PRG Трансфер аеропорт - готель Вільний час

 2. 2 ДЕНЬ

  Сніданок. Пішохідна екскурсія «Старе місто» Чи не кожен турист знає, що казкова Прага об'єднала в собі кілька середньовічних міст, наприклад, таких як Старе Місто, Єврейський місто, Нове Місце і ін. Ми запрошуємо вас відправитися на екскурсію по Старому Місту, тому що саме тут знаходиться зосередження найвідоміших визначних пам'яток Праги – Празький Орлой, Порохова вежа, Карлів міст, Тинський храм ... Немає сенсу перераховувати те, що потрібно бачити на власні очі! Разом з професійним гідом ви помилуєтеся знаменитим Рудольфініумом, відомим в історії Чехії більше, як «Будинок мистецтв», побудованим в 19 столітті. Відвідайте монастирський комплекс таємничого ордена єзуїтів Клементінум, познайомитеся з чеськими легендами Целетної вулиці.

 3. 3 ДЕНЬ

  Сніданок. Екскурсія «Празький град» Кожен день гості столиці з цікавістю цікавляться, - звідки ж починається Прага? Де то святе для всіх чехів місце? Серце Праги знаходиться на кручі, яка тягнеться від Петршінского пагорба, - це і є Празький Град - найбільший за територією замок в світі, загальною площею 70 000 кв.м. Празький Град - комплекс палаців і будинків, храмів і костьолів, і звичайно ж, фортифікаційних споруд. Тут зібрані воєдино і гармонійно поєднуються романська і готична архітектури, Відродження та бароко. Ще в кінці XX століття Празький Град був закритий для туристів, і тільки в 1989 році, коли до влади прийшов Вацлав Гавел, двері Празького Граду були відкриті для громадськості. Тепер у кожного з нас є чудова можливість побачити все це на власні очі - старий Королівський Палац, оглядова тераса в Терезіанській крилі, Базиліка Св. Георгія, пройтися по знаменитій Золотий вуличці. І, звичайно ж, відвідати Собор Святого Віта і Лобковіцкій палац.

 4. 4 ДЕНЬ

  Сніданок. Екскурсія «Чеський Крумлов» Екскурсія в чудовий замок Чеський Крумлов, який вважається другим за величиною після Празького Граду, не залишить байдужим нікого. Це аристократична резиденція багатьох знаменитих княжих сімей, зараз знаходиться в державній власності і охороняється Юнеско. На крутому скелястому мисі над річкою Влтавою ви побачите незвичайної краси замок. Дорога до замку лежить через кам'яний міст, прикрашений статуями Діви Марії і Св. Йосипа Обручника. Ліва «південна» сторона є найстарішою частиною замку (Маленький замок), тут знаходиться старий палац з баштою XIII століття, в якій можна побачити картини епохи Відродження. З вежі відкривається чудовий вид на замок і місто. На східній стороні знаходиться великий двір Нижнього замку. З Нижнього замку в Верхній замок веде вже другий міст, там же знаходиться палац Розенбергів. Унікальний п'ятиповерховий Плащовий міст з'єднує Верхній замок з замковим театром. Навколо замку парк в стилі пізнього бароко площею близько 11 га з каскадним фонтаном XVIII століття. Пишність, багатство, унікальність цього замку захоплює. Байдужим залишитися просто неможливо.

 5. 5 - 6 ДЕНЬ

  Вільний час

 6. 7 ДЕНЬ

  Сніданок. Екскурсія «Карлові Вари» Найбільший і відомий курорт в Чеській Республіці, зобов’язаний своєю популярністю лікувальній дії гарячих джерел, що б’ють в долині річки Тепла. На землі знайдеться небагато таких мальовничих і прекрасних міст, як Карлові Вари. Місто розкинулося на північному краю Славковского лісу на висоті 375-644 метрів над рівнем моря. З давніх-давен природа дарує людям здоров’я за допомогою термальних джерел, які є природним іонним розчином, який повертає людині сили і омолоджує втомлений організм. Дощова вода в навколишніх лісах через тріщини в землі проникає до глибини 2000-3000 метрів і залишається там довгі роки, нагріваючись земної магмою і насичуючись вуглекислим газом, мінеральними речовинами, а потім у вигляді лікувальної води вибивається на поверхню. Всього в околицях налічується близько вісімдесяти термальних джерел. В даний час 15 з них виведено в спеціальні вази джерел. Кожну хвилину з надр землі вибивається дві тисячі літрів води, що має температуру 73° C, з вмістом 6,4 м мінералів в кожному літрі. Карловарські джерела з переважанням бікарбонатно-сульфатно-хлоридно-содових іонів відносяться до групи гарячих лужних глауберову солоних вод.

 7. 8 ДЕНЬ

  Сніданок. Трансфер готель-аеропорт. Прямий переліт Прага – Львів PQ 896 11:30 PRG - 13:55 LWO

 1. Вкажіть дату початку подорожі
 2. Вкажіть кількість подорожуючих (дорослих, дітей)
 3. Виберіть «Замовити тур», заповніть форму
 4. На вказану Вами електронну скриньку прийде повідомлення. Очікуйте на зв'язок із менеджером

Вартість туру динамічна і уточнюється в момент бронювання.

Інші типи розміщення в готелях, дати та тривалість турів просимо уточнювати в менеджерів.

Оплата туристичних послуг здійснюється в національній валюті України, за комерційним курсом, встановленим на день оплати таких послуг.

Залиште Ваш номер, ми Вам передзвонимо
Тип подорожі:
Екскурсійні авіатури
Тривалість туру:
8 днів/7 ночей
Проживання:
готелі 3*
Харчування:
сніданки
Трансфер:
груповий, а/п – готель - а/п
Екскурсії:
екскурсії згідно програми
Страхування:
медичне страхування
Супровід:
російськомовний гід
Доїзд:
авіапереліт включений у вартість
Вартість туру:за особу в двомісному номері
від
310 €
ЧЕХІЯ. Тур Прага + Карлові Вари + Чеський Крумлов
Оберіть дату виїзду:
Дорослі:
Діти:

Не знайшли тур?

Ми підберемо тур під Ваші плани

Напишіть нам
close

ЧЕХІЯ. Тур Прага + Карлові Вари + Чеський Крумлов

готелі 3*; ВВ

close
close
Популярні країни
close
Гарячі тури