Екскурсійні авіатури у Китай - замовити тур по Китаю | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Гранд тур по всьому Китаю

Гарантований груповий тур

Пекін - Лоян - Шаолінь - Хуашань - Сіань - Шанхай - Сучжоу - Шанхай

Це, безперечно, найцікавіша і насичена програма подорожі Китаєм. Під час туру Ви зможете ознайомитися з основними пам'ятками цієї країни: прогулятися столицями Піднебесної, побачити унікальне Теракотове військо в Сіані, побувати в монастирі Шаолінь і священному місці даосизму - горах Хуашань, милуватися прекрасним містом Сучжоу - своєрідною Східною Венецію і, звичайно ж, побачити знамениту телевежу в Шанхаї. Також Вам надається унікальна можливість пішого треку по всесвітньо відомій "стежці смерті" на горі Хуашань!

 1. 1 ДЕНЬ

  Прибуття в ПЕКІН, зустріч в аеропорту, трансфер в готель. Екскурсійна програма: Відвідування площі Тяньаньмень - найбільша площа в світі, серце китайської столиці; Заборонене місто Гугун (Зимового імператорського палацу, 1406-1420 рр.)- дивовижного зразка китайського палацового мистецтва, резиденції 24 імператорів династій Мін і Цин. Чайна церемонія Обід в ресторані. Качка по-пекінcки.

 2. 2 ДЕНЬ

  Сніданок. Відвідування ВЕЛИКОЇ КИТАЙСЬКОЇ СТІНИ - грандіозної споруди, яка простягнулася на 6350 км уздовж північних кордонів Китаю. Її будівництво почалося в IV-III ст. до н. е. в період Воюючих царств для захисту держави від набігів кочового народу хунну. Обід в ресторані за містом. Огляд РІЧНОГО САДУ «Іхеюань» - літньої резиденції імператорів. Найбільший і стародавній садово-парковий ансамбль. Обід в китайському ресторані за містом ФАБРИКА ШОВКУ: тут можна познайомитися з технологією вирощування шовку і придбати вироби з нього.

 3. 3 ДЕНЬ

  Сніданок у готелі. Екскурсійна програма: Відвідування ХРАМУ НЕБА - культового ансамблю жертвоприношення Богу неба. Обід в китайському ресторані Переїзд експрес-потягом Пекін-Лоян ( близько 4 години часу в дорозі). Прибуття в ЛОЯН - одну з колишніх столиць стародавньої китайської цивілізації. Зустріч на вокзалі і трансфер в готель. Поселення та відпочинок

 4. 4 ДЕНЬ

  Сніданок у готелі. Екскурсійна програма: Відвідування монастиря ШАОЛІНЬ (495 м) - центр буддизму і бойових мистецтв Китаю. Сюди приїжджають у пошуках гармонії духу і тіла (в екскурсію включений огляд Лісу пагод - надгробних ступ на монастирському кладовищі, встановлених на могилах майстрів ушу різних династій). Шаолінь Ушу-Шоу - захоплююче видовище, в якому виконуються настільки віртуозні трюки і вправи, що в їх реальність важко повірити. Обід в китайському ресторані ГРОТИ «ЛУНМЕНЬ» є буддійським печерним монастирем, одним з найбільш значних печерних храмових комплексів Китаю. Назва означає «ворота дракона». Повернення в Лоян, ночівля в готелі.

 5. 5 ДЕНЬ

  Сніданок у готелі. Трансфер на вокзал, переїзд на швидкісному поїзді в Хуашань (1 година їзди). Зустріч з гідом, Екскурсія в гори Хуашань, прогулянка по горах з зачаровующими краєвидами (підйом і спуск на фунікулері включений у вартість). Для найвідважніших (за бажанням за додаткову плату) - трекінг до найнебезпечнішої пішої стежки в світі, «Стежка Смерті», зробленої з вузьких дощок, що висять над бездонною прірвою, без перил та огорож. Сюди приїжджають сміливці, котрі хочуть довести собі і світу власну безстрашність. Обід в китайському ресторані. Переїзд в СІАНЬ. Прибуття в СІАНЬ - знаменитий історичний і культурний центр Китаю, який служив столицею Піднебесної за часів правлінь династій Чжоу, Цинь, Хань і Тань. Зустріч на вокзалі, трансфер в готель. Поселення. Відпочинок.

 6. 6 ДЕНЬ

  Сніданок у готелі. Екскурсійна програма: «Зустріч» з ТЕРАКОТОВОЮ АРМІЄЮ - військом знаменитого китайського імператора Цинь Шихуана, який почав будівництво Великої Китайської стіни, а в 221 р. До н.е. е. став першим імператором об'єднаного Китаю. У восьмитисячної кам'яної армії немає і двох статуй з однаковими лицями, кожна унікальна. Обід. Зовнішній огляд Башта барабану (XIV ст.), ДЗВІНИЦІ (XІV ст. Зараз дарує можливість помилуватися прекрасним панорамним видом міста. Вечеря - банкет пельменів.

 7. 7 ДЕНЬ

  Сніданок у готелі. Екскурсійна програма: Відвідування ІСТОРИЧНОГО МУЗЕЮ провінції Шаньсі. МІСЬКА СТІНА - єдиний в Китаї вцілілий фрагмент стародавньої міської стіни. З неї відкривається мальовнича панорама старого міста з видом на дзвіницю і Барабанну вежу. Антикварна ВУЛИЦЯ ВЕНЬХУА-ЦЗЕ - старовинний куточок Сіаня, улюблене місце художників. Обід в китайському ресторані.

  Трансфер на вокзал. Переїзд на поїзді Сіань-Шанхай (близько 15 годин в дорозі).

 8. 8 ДЕНЬ

  Прибуття в ШАНХАЙ. Зустріч на вокзалі. Сніданок у готелі. Короткий відпочинок. Обід в китайському ресторані. Відвідування САДУ РАДОСТІ «Юйюань», який є чудовим наочним посібником з ландшафтного дизайну і фен-шуй. Екскурсія на Телевежу - Східну Перлину, яка займає 3 місце по висоті в Азії і 5 в світі (зовнішній огляд). ПРОГУЛЯНКА ПО ТОРГОВІЙ ПІШОХІДНІЙ ВУЛИЦІ Нанкінлу - це торгове Ельдорадо Китаю, тут можна знайти практично все. За додаткову плату, за бажанням можна відправитися в круїз по річці Хуанпу і відвідати набережну. Повернення в готель.

 9. 9 ДЕНЬ

  Сніданок у готелі. Екскурсія на цілий день в СУЧЖОУ - місто каналів і садів, своєрідну Східну Венецію. Відвідування: МОНАСТИРЯ ХОЛОДНИХ ГІР побудованого в 520 р. Тут зберігаються кам'яні стелі, прикрашені портретами, і старовинний дзвін. САД СКРОМНОГО ЧИНОВНИКА (1513 г.) - один з чотирьох найвідоміших садово-паркових ансамблів в Китаї. Обід в китайському ресторані. Тигровий Пагорб , овіяний дивними легендами, є окрасою Сучжоу. На самій його вершині височіє багатоярусна пагода «Храм хмарних скель» (47,7 м). Будівля трохи нахилена, через що створюється враження, ніби вона падає (немов Пізанська вежа). ШОВКОВА ФАБРИКА - ще одна визначна пам'ятка Сучжоу, яка вважається найбільшим центром виробництва шовку в країні. Повернення в Шанхай.

 10. 10 ДЕНЬ

  Сніданок у готелі. Вільний час.

 11. 11 ДЕНЬ

  Сніданок у готелі Трансфер в аеропорт. Виліт.

Додатково оплачуються:

 1. Міжнародний авіапереліт.
 2. Оформлення візи в Китай.
 3. Страхування.
 4. Продовження програми в будь-які інші міста Китаю в тому числі відпочинок на о. Хайнань!
 1. Оберіть дату початку подорожі
 2. Вкажіть кількість подорожуючих (дорослих, дітей)
 3. Виберіть «Замовити тур», заповніть форму
 4. На вказану Вами електронну скриньку прийде повідомлення. Очікуйте на зв'язок із менеджером

Вартість туру динамічна і уточнюється в момент бронювання.

Інші типи розміщення в готелях, дати та тривалість турів просимо уточнювати в менеджерів.

Оплата туристичних послуг здійснюється в національній валюті України, за комерційним курсом, встановленим на день оплати таких послуг.

Залиште Ваш номер, ми Вам передзвонимо
Тип подорожі:
Екскурсійні авіатури
Тривалість туру:
11 днів/10 ночей
Проживання:
готелі 3*- 4*
Харчування:
сніданки та вечері
Трансфер:
груповий, а/п – готель - а/п
Екскурсії:
екскурсії згідно програми
Страхування:
додатково
Оформлення документів:
віза додатково
Супровід:
російськомовний гід
Доїзд:
авіапереліт додатково
Вхідні Квитки:
додатково
Вартість туру:за особу в двомісному номері
від
1229 $
Гранд тур по всьому Китаю
Оберіть дату виїзду:
Дорослі:
Діти:

Не знайшли тур?

Ми підберемо тур під Ваші плани

Напишіть нам
close

Гранд тур по всьому Китаю

готелі 3*- 4*; НВ

close
close
Популярні країни
close
Гарячі тури