ЄВРОПА. Тур: "Вітер мандрівок" - замовити | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

ЄВРОПА. Тур: "Вітер мандрівок"

Польща - Данія

 1. 1 день

  Виїзд зі Львова до Варшави. Вечірня прогулянка містом. Розміщення в готелі. Ночівля.

 2. 2 день

  Сніданок. Автобусно-пішохідна екскурсія . Пропонуємо найцікавіше: Королівським трактом дійти до Старого міста і прогулятись його затишними вуличками; оглянути один із найстаріших костелів – костел св.Яна, колону Сигизмунда ІІІ Вази, і звичайно палац Радзивилів - діючу резиденцію президента, та відпочити у чудовому парку «Лазєнки».Ночівля.

 3. 3 день

  Сніданок. Прикраса туру- екскурсія у замок Мальборк.,адже це один з найцікавіших туристичних маршрутів Польщі. Унікальний замок із 700-літньою історією, остання резиденція хрестоносців в Європі з безліччю раритетних експонатів : старовинна зброя, лицарські обладунки, вироби зі срібла та бурштину ми оглянемо вночі, в супроводі гіда- «монаха» під бій годинника на замковій дзвінниці. Переїзд до Свиноуйсьце. Поромна переправа до Копенгагена. Нас чекає Данія .

 4. 4 день

  Сніданок на поромі. Вирушаємо до Копенгагена . Знайомство з містом почнемо з приємного: в одному з ресторанчиків Старої гавані пробуємо на смак «smarbrod» - датські бутерброди, з різними видами риби під пиво Carlsberg,адже ця відома в світі броварня (з музеєм та дегустаційним залом !) знаходиться у Копенгагені. Далі пройдемося вулицями особливго міста, щоб побачити фонтан Гефіон , замок Кастелетт , ратушу, пішохідну вулицю Стрегет, палацовий комплекс Амалиенборг. У вільний час пропонуємо парк розваг Тіволі…Ночівля.

 5. 5 день

  Сніданок . Виїзд на острів Фюн. По найдовшому підвісному мосту в Європі, довжиною 18 км, ви потрапите в музей під відкритим небом: традиційні села, замки і садиби, пишні сади і сотні затишних бухт надають острову магічної казковості. Тут народився найвідоміший письменник-казкар світу Ганс -Хрістіан Андерсен. Оглянемо будинок- музей Андерсена,замок Егесків, який оточений красивим англійським парком , фонтанами, ставками і садами ... Колекція мисливських трофеїв, музей старовинних автомобілів (близько 300 експонатів), будинок ляльок, старовинна кузня і буковий китайський лабіринт, побудовані кілька сотень років тому - гордість одного з найкрасивіших замків в Європі епохи Ренесансу. Ночівля.

 6. 6 день

  Сніданок. Екскурсія в замок Фредеріксборг - літню резиденцію королеви Маргарет II, розкішний замок на трьох островах, який може легко скласти конкуренцію французькому Версалю. На території замку розташувався чудовий парк з великим фонтаном та статуєю Нептуна в центрі . Замок славиться чисельними залами з позолоченими стелями і гобеленами у всю стіну. Ви зможете побачити портрети датських монархів, величезну кількість картин, що розповідають про чотири століття історії Данії …. Поромна переправа в Свіноуйсьце . Ночівля на паромі.

 7. 7 день

  Сніданок на поромі. Переїзд у Вроцлав. Розміщення в готелі. Вільний час. Вечірня прогулянка містом. Ночівля.

 8. 8 день

  Сніданок. Виїзд в Україну. Прибуття до Львова.

 • факультативні екскурсії
 • вхідні квитки
 • проїзд у міському транспорті
 • медичне страхування
 • квитки на паром
 1. Вкажіть дату початку подорожі
 2. Вкажіть кількість подорожуючих (дорослих, дітей)
 3. Виберіть «Замовити тур», заповніть форму
 4. На вказану Вами електронну скриньку прийде повідомлення. Очікуйте на зв'язок із менеджером

Вартість туру динамічна і уточнюється в момент бронювання.

Інші типи розміщення в готелях, дати та тривалість турів просимо уточнювати в менеджерів.

Оплата туристичних послуг здійснюється в національній валюті України, за комерційним курсом, встановленим на день оплати таких послуг.

Залиште Ваш номер, ми Вам передзвонимо
Тип подорожі:
Для малих та великих компаній
Тривалість туру:
8 днів/7 ночей
Проживання:
Готель 3*
Харчування:
сніданки
Супровід:
Керівник групи
Доїзд:
автобусом єврокласу
Вартість туру:на особу в двомісному номері
від
348 €
ЄВРОПА. Тур: "Вітер мандрівок"
Оберіть дату виїзду:
Дорослі:
Діти:

Не знайшли тур?

Ми підберемо тур під Ваші плани

Напишіть нам
close

ЄВРОПА. Тур: "Вітер мандрівок"

Готель 3*; ВВ

close
close
Популярні країни
close
Гарячі тури