Екскурсійні авіатури в Мексику - замовити тури у Мексику | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

МЕКСИКА. Великі мексиканські канікули. Гарантовані міні групи

Мехіко Сіті - Вільяермоса - Паленке - Кампече - Ушмаль - Меріда - Чичен Ітца - Канкун / Рів'єра Майя

Дати турів
2019: 04.05, 20.05, 09.06, 24.06, 07.07, 22.07, 11.08, 26.08, 08.09, 23.09, 06.10, 21.10, 10.11, 25.11, 08.12, 23.12

2020: 05.01, 20.01, 09.02, 24.02, 08.03, 23.03, 05.04, 20.04, 03.05, 18.05

 1. 1 ДЕНЬ

  Зустріч в аеропорті. Трансфер і розміщення в готелі 4*. Вільний вечір для відпочинку.

 2. 2 ДЕНЬ
  Оглядова екскурсія по Мехіко сіті - Антропологічний музей- Теотіуакан . (140 км)

  Оглядова екскурсія по Мехіко-Сіті - одному з найбільших мегаполісів. Елітні квартали і трущоби, хмарочоси, побудовані по сучасних технологіях, і невеликі особняки - усе це створює неповторний образ міста контрастів - Мехіко-Сіті. Ви відправитеся на площу Сокало, яка є важливим історичним центром столиці. Тут зосереджені головні пам'ятники історії і архітектури; Кафедральний собор, Національний палац з фресками Дієго Рів’єри (за умови, що палац буде відкритий для відвідування) Проїхавши по одній з найкрасивіших вулиць міста - проспекту Реформа, ви потрапите в Антропологічний Музей, знаменитий на весь світ завдяки своїм експонатам, серед яких є і скарби індійців, населяючих Мезоамерику. Потім ви відправитеся в загадковий Теотиуакан - культовий центр древніх індійців, що вражає своєю масштабністю і величчю будівель, у вас буде можливість піднятися на піраміди Cонця і Місяця, щоб насолодитися видом на місто згори. Існує гіпотеза, що древні мешканці Теотіуакана мали знання про космічну енергію, які нині втрачені, і що точне орієнтування древніх будівель за сонцем, місяцю і зіркам має свій глибокий сенс. Найсуворіше геометричне планування Теотіуакана підтверджує ці припущення.

 3. 3 ДЕНЬ
  Meхіко Сіті - Вільяермоса - Паленке (145 км).

  Вільний ранок в столиці. Потім трансфер в аеропорт, щоб відправитися у Вільяермосу. Трансфер в Паленке. Розміщення в готелі 4*

 4. 4 ДЕНЬ
  Паленке - Мексиканська затока - Кампече (365 км).

  Руїни Паленке вважаються одними з найважливіших археологічних пам'ятників майя в Мексиці. Древнє місто розташоване серед порослих високими джунглями пагорбів, рано вранці руїни оповиті густим туманом, поруч протікає невеликий струмок, часто можна почути рев ягуара або мавпи - ревуна. Поєднання природи і древніх руїн надає цьому місцю особливу енергетику. Про легенди і віддання таємничого міста Паленке вам розповість екскурсійний гід. Після екскурсії переїзд в місто Кампече. Ви прогуляєтеся по вузеньких колоніальних вуличках, оглянете справжні кріпосні стіни, що витримали численні піратські атаки.

 5. 5 ДЕНЬ
  Кампече - Ушмаль (160 км) - Мерида (85 км).

  Уранці Ви відправитеся у величний Ушмаль, про який ходять численні легенди. Так, говорять, що піраміда-храм Чарівника була побудована всього за одну ніч, а в місті досі живуть лісові охоронці - алуши. Палац Правителя, Будинок Черепах, Голубиний двору, Жіночий монастир - усе це ви побачите тут, в неповторному Ушмале. Пізніше, ви потрапите у світ іспанських аристократів і відвідаєте старовинну ас’єнду. Переїзд в Мериду. Вечірня прогулянка по колоніальному місту.

 6. 6 ДЕНЬ
  Меріда - Чичен-Ітца (130 км) - Сенот Ік-Кіль - Канкун/Рів'єра Майя (220-280 км).

  Сніданок. Відправлення в центр півострова Юкатан для огляду його головної пам'ятки - Чичен-Ітци. Це древнє місто є одним з Нових Семи Чудес Світу і визнане Всесвітньою спадщиною ЮНЕСКО. Піраміда Кукулькан, Храм воїнів, найбільший у світі майданчик для гри в м'яч Пок-та-Пок, Храм Ягуарів, Обсерваторія і інші будівлі міста з'являться перед вами і вразять своєю величчю. Далі вас чекає купання в кристально чистому карстовому озері або сеноте, в якому ви зможете випробувати на собі цілющі властивості підземних вод. Переїзд в Канкун/Рів'єру Майя, розміщення в готелі згідно попередньої резервації.

У вартість не входить:

 1. міжнародний переліт;
 2. обіди і вечері по маршруту •
 3. чайові гідові і водієві
 4. проживання в готелях після закінчення маршруту
 5. переліт Мехіко сіті - Вільяермоса від 170 діл на особи

Додаткові умови • Готелі можуть бути змінені на інші відповідній категорії • Ми залишаємо за собою право коригувати програму із-за непередбачених і незалежних від нас обставин : погода, страйки, стан дороги, форс мажор, проблеми здоров'я і так далі. Ці зміни можуть бути зроблені тільки на благо і безпека клієнтів. • Програму рекомендується комбінувати з пляжним відпочинком в Канкуні або на Рів'єрі Майя Важливо! При бронюванні проживання TRPL - готель надає 2 півтора спальні ліжка

Груповий трансфер в Мехіко сіті включений для туристів, що прилітають в перший день туру (час прибуття рейсу з 06.00 - 22.00) або в другий день (прибуття рейсу з 06.00 -09.30). поза цим періодом організовуються тільки індивідуальні трансфери за стандартними цінами. Якщо туристи прибувають в Мехіко сіті на другий день пізніми рейсами (пізніше 09.30). компанія не гарантує відвідування усіх місць, включених в програму. В цьому випадку повернення грошей не робиться. Групові трансфери тільки англійською мовою, підтримка туристів російською мовою - з моменту прибуття в готель. Груповий трансфер з готелю Канкун/Рів'єра Майя в аеропорт в день відльоту

 1. Оберіть дату початку подорожі
 2. Вкажіть кількість подорожуючих (дорослих, дітей)
 3. Виберіть «Замовити тур», заповніть форму
 4. На вказану Вами електронну скриньку прийде повідомлення. Очікуйте на зв'язок із менеджером

Вартість туру динамічна і уточнюється в момент бронювання.

Інші типи розміщення в готелях, дати та тривалість турів просимо уточнювати в менеджерів.

Оплата туристичних послуг здійснюється в національній валюті України, за комерційним курсом, встановленим на день оплати таких послуг.

Залиште Ваш номер, ми Вам передзвонимо
Тип подорожі:
Екскурсійні авіатури
Тривалість туру:
6 днів/5 ночей
Проживання:
готелі 4*
Харчування:
сніданки
Трансфер:
груповий трансфер
Екскурсії:
екскурсії згідно програми
Супровід:
російськомовний гід
Доїзд:
авіапереліт додатково
Вхідні Квитки:
включено у вартість
Вартість туру:за особу в двомісному номері
від
1115 $
МЕКСИКА. Великі мексиканські канікули. Гарантовані міні групи
Оберіть дату виїзду:
Дорослі:
Діти:

Не знайшли тур?

Ми підберемо тур під Ваші плани

Напишіть нам
close

МЕКСИКА. Великі мексиканські канікули. Гарантовані міні групи

готелі 4*; ВВ

close
close
Популярні країни
close
Гарячі тури