Авіатури у Перу - замовити відпочинок за найкращими цінами | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

ПЕРУ. Священна земля інків

 1. День 1

  Ліма Приліт в Ліму. Зустріч з представником, трансфер до готелю. Ніч у столиці Перу.

 2. День 2

  Куско - Долина Інків Сніданок. Трансфер в аеропорт та виліт у Куско. Прибуття в аеропорт міста Куско, зустріч і трансфер до готелю, розташованого в Долині Інків. По дорозі зупинка в Ауанаканчі, де ви можете погодувати та сфотографуватися з ламами та альпаками, а також навчитися розрізняти всі 4 види представників верблюдових Перу. Ви також побачите, як за допомогою натуральних засобів місцеві жителі фарбують шерсть альпаки, а потім виробляють з неї барвисті полотно. Друга зупинка на традиційному ринку містечка Пісак, де в церкві в неділю проходить служба мовою кечуа, а місцеві жителі торгують усім - від маїсу та картоплі, яких у Перу тисячі видів, до яскравих пончо, виробів зі срібла та покривал із вовни альпаки. Вільний час для покупок та прогулянки по ринку. Кінцева зупинка – готель, розташований у мальовничому місці в оточенні гір. Тут ви зможете відпочити, випити мате з листя коки та насолодитися чарівним зоряним небом Південної півкулі з настанням темряви. Ніч у Долині Інків.

 3. День 3

  Морай-Марас – Ольянтайтамбо Сніданок. Сьогодні на вас чекає знайомство з визначними пам'ятками Священної долини інків. Початок екскурсії в містечку Морай, де ви побачите колосальні концентричні тераси у формі амфітеатру. Мета комплексу: відтворити 20 зон із різним мікрокліматом, що гарантувало успішні врожаї в епоху інків. Далі переїзд до Марасу- знамениті соляні тераси часів інків. Сіль, зібрана тут вручну, дуже високої якості та використовується у приготуванні страв найкращих ресторанів. Обід у місцевому ресторані. Далі екскурсія до археологічного комплексу Ольянтайтамбо - місце, що мало магічне значення для інків, де в контурах навколишніх гір заховані постаті Кондора та божества Тунупа. Ви підніметесь до Храму Сонця, будівництво якого завадили громадянські війни та конкіста. Після закінчення екскурсії трансфер на залізничну станцію поїзда та переїзд поїздом до селища Мачу-Пікчу на комфортабельному туристичному поїзді. Розміщення в готелі. Ночівля.

 4. День 4

  Мачу-Пікчу Сніданок Зустріч з гідом у лобі готелю та переїзд у «загублене місто інків», підійом вгору по звивистій дорозі із захоплюючими видами на каньйон річки Урубамби. Мачу-Пікчу зустріне вас пишністю терас, церемоніальними спорудами та житловими будівлями. Усюди тут відчувається найсильніша енергетика, а від видів, що відкриваються, захоплює дух. Повернення до готелю. Ночівля в Куско.

 5. День 5

  Куско – Саксайуаман Сніданок. З ранку ви відправитеся до археологічного парку Саксайуаман. Відвідування Кенко, старовинного храму Пуми, де ви побачите жертовний вівтар та Тамбомачаю – священні джерела життя та здоров'я. Панорамний огляд Пука-Пукарі – фортеці, що охороняла вхід до міста. Відвідування фортеці-храму Саксайуаман, мальовничого місця, що випромінює спокій. Далі повернення в Куско та огляд Кориканчі, храму бога Сонця Інті. Згідно з хроніками за правління інків стіни храму були покриті золотими пластинами. Вільний час. Куско – чарівне місто, колишня столиця імперії інків. Прогуляйтеся його чарівними вуличками, зайдіть у місцеві кафе і ресторанчики, де можна скуштувати смажену морську свинку-куй або річкову форель, загляньте на вулички кварталу Сан Блас, де розташовані майстерні майстерних ремісників. Куско - місто, в яке неможливо не закохатися! Ніч у Куско.

 6. День 6

  Ліма Сніданок. Трансфер до аеропорту. Виліт з Куско до Ліми. Трансфер до готелю. Вільний час у столиці Перу або оглядова екскурсія містом за доплату (включає відвідування Кафедрального собору, історичного центру Ліми та району Мірафлорес). Обов'язково покуштуйте севіче і помилуйтеся сонцем, що сідає у води Тихого океану. Ніч у Лімі.

 7. День 7

  Ліма Трансфер до аеропорту. Виліт.

 1. Оберіть курорт та готель 
 2. Вкажіть дату початку подорожі
 3. Вкажіть кількість подорожуючих (дорослих, дітей)
 4. Виберіть «Замовити тур», заповніть форму 
 5. На вказану Вами електронну скриньку прийде повідомлення. Очікуйте на зв'язок із менеджером

Вартість туру динамічна і уточнюється в момент бронювання.

Інші типи розміщення в готелях, дати та тривалість турів просимо уточнювати в менеджерів.

Оплата туристичних послуг здійснюється в національній валюті України - гривнях

Залиште Ваш номер, ми Вам передзвонимо
Тип подорожі:
Екзотичний відпочинок
Тривалість туру:
7 днів/6 ночей
Проживання:
готелі 4*
Харчування:
сніданки
Трансфер:
груповий
Страхування:
додатково
Вартість туру:за особу в двомісному номері
від
40900 ₴
ПЕРУ. Священна земля інків
Дорослі:
Діти:

Не знайшли тур?

Ми підберемо тур під Ваші плани

Напишіть нам
close

ПЕРУ. Священна земля інків

готелі 4*; ВВ

close
close
Популярні країни
close
Гарячі тури