Екскурсійні авіатури в Туреччину - замовити відпочинок за найкращими цінами | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

ТУРЕЧЧИНА. «Каппадокія і скарби древньої Месопотамії»

... Долини Каппадокії - одне з найбільш красивих місць на Землі для прогулянки на повітряній кулі, геологічне диво, сформоване виверженнями вулкана. Колись це місце служило притулком для перших християн. А задовго до них, тут же, в Анатолії, між Тигром і Євфратом, росла і звеличувалася одна з найдавніших цивілізацій в історії людства - Месопотамія.

Далеко не кожен турок може похвалитися тим, що побував в казковому кам'яному місті Мардіна, пив насичену чарівними спеціями каву Дібек, милувався, як величаві річки плавно несуть свої води під древніми базальтовими мостами, побудованими ще при римських і візантійських імператорах, або бачив, як розпечений диск сонця повільно пропливає над велетенськими головами статуй гори Немрут - вікового кургану Коммагенського царства на висоті 2150 метрів над рівнем моря.

А ще нас чекають стародавні мечеті і мінарети, ассирійські монастирі, римські мости, таємничі печерні міста, стародавні міські кам'яні стіни Діярбакіра, які можна порівняти хіба що з Великою Китайською стіною, унікальні давньоримські мозаїки Газіантепа, на яких у вічній битві застигли амазонки. І, звичайно ж - чарівні місцеві солодощі - кюнефе і блакитний мигдаль, традиційна кухня, унікальні срібні та мідні вироби місцевих майстрів і багато, багато іншого ...

Словом, обіцяємо Вам, що за 10 днів насиченого туру ви побачите зовсім іншу, прекрасну і невідому Туреччину, колиску цивілізацій!


 1. 1 ДЕНЬ

  Прибуття в Анкару. Виїзд і прибуття в Каппадокію.

  По дорозі ми побачимо солоне озеро Туз - друге за величиною в Туреччині (стародавні греки називали його фрігійським морем), береги цього величезного озера пофарбовані в усі відтінки ніжного рожевого кольору.

  Ночівля в готелі Duven Hotel, з терас якого відкриваються феєричні види на Фортецю Учхісар і Долину чарівних димарів.

 2. 2 ДЕНЬ

  Сніданок у готелі.

  За сприятливої погоди, бажаючі зможуть політати на світанку на повітряній кулі (оплачується додатково - від 170 євро з людини).

  У цей день ми маємо відвідання мальовничої долини Іхлара, підземного міста Каймакли, ми також побачимо скелі - гриби Долини уяви в національному парку Ургюп і дізнаємося секрети місцевих гончарних справ майстрів на фабриці з виробництва керамічних виробів.

  Увечері нас чекає незабутнє видовище - шоу дервішів!

  Ночівля в готелі Duven Hotel

 3. 3 ДЕНЬ

  Сніданок у готелі.

  Продовження екскурсії по Каппадокії, трансфер в Адану.

  Подорожуючи по мальовничих долинах Каппадокії, ми побачимо замок Учхісар і багато іншого.

  Після обіду ми відвідаємо музей під відкритим небом - Національний парк Гьореме і печерні церкви: Яблучну (Elmalı), Зміїну (Yılanlı), Церква з сандалями (Çarıklı), після чого нас чекає переїзд в місто Адана.

  Ночівля в місті Адана.

 4. 4 ДЕНЬ

  Сніданок у готелі.

  Подорож в Газіантеп - ворота долини Євфрату і сучасне місто, що швидко розвивається на південному сході Туреччини. Входить в десятку найдавніших міст світу.

  Перше, що кидається в очі - руїни найдавніших у світі споруд. За легендою, саме в цих місцях зародилася цивілізація. У Газіантепі залишили свій історичний слід хетті, перси, римляни і сельджуки. Про багате історичне минуле цього краю свідчать численні мусульманські мечеті, християнські храми, фортеці, постоялі двори, і навіть обитель шейха. Стародавні іудейські та вірменські поселення зараз майже зруйновані, але охороняються археологами від забудов.

  У Газіантепі ми відвідаємо найбільший в світі музей античних мозаїк Зеугма. Обходячи музейний комплекс, ви побачите мозаїчні зображення біблійних фресок, старовинних килимів, древніх героїв періоду Римської Імперії.

  Потім ми переїжджаємо в місто Халфеті, яке вважається одним з найважливіших туристичних центрів Туреччини. Завдяки історичним кам'яним будинкам і природній красі його також називають «Схованим раєм» Південно-Східної Анатолії. Сьогодні багато низьких районів міста затоплені.

  Пропливаючи на човні бірюзовими водами Євфрату, ми побачимо затоплену частину міста і римську фортецю Румкале. Вважається, що апостол Іоанн жив в околицях Румкли і зберігав там записи Євангелія.

  Ночівля в готелі в Халфеті: Kasr-ı Canan Butik Otel.

 5. 5 ДЕНЬ

  Сніданок у готелі.

  Поїздка в Харан - стародавнє місто глиняних будиночків з загостреними дахами, схожими на вулики, відомості про які залишені в манускриптах, датованих раніше 2000 року до н.е. Назва перекладається як «місце, випалене сонцем». Всі його глиняні хати - одноповерхові, але в багатьох з них висота купола над стінами перевершує висоту стін над землею, що дозволяє рятуватися від божевільної спеки в літні місяці. З часів Візантії тут також збереглися фрагменти міських стін і залишки могутньої фортеці. Відомо також, що в Харані був заснований перший ісламський університет.

  Опісля ми переїдемо в Шанліурфу – одне з найдавніших міст світу, яке згадується в шумерських, аккадських і хетських клинописних написах.

  Згідно з переказами, тут народився пророк Авраам, старозавітний святий, родоначальник єврейського і арабського народів, будівельник священної Кааби в Мецці. Тут бував Ісус Христос, а апостол Фома проповідував по дорозі в Індію.

  Екскурсія по місту: ми побачимо Священний ставок Авраама з плаваючими в ньому коропами, Трон царя Німрода в фортеці Шанліурфа, печеру святого пророка Іови. Під час прогулянки можливе відвідування колоритного східного базару.

  Ночівля в готелі Manici Hotel Şanlıurfa Special category в центрі міста.

 6. 6 ДЕНЬ

  Сніданок у готелі.

  Відвідування Гебеклі Тепе (Пузатий пагорб) - найдавніші зі знайдених на сьогоднішній момент культових споруд в світі, побудовані в епоху раннього неоліту. Вони на 6 тисяч років давніші Стоунхенджа і майже в два рази більш древні ніж всі аналогічні споруди на планеті.

  Виїзд в Національний парк Немрут-Даг. По дорозі ми побачимо:

  • Каракуш Тюмюлюс (Karakuş tümülüsü) - могильний курган, родинний цвинтар жіночої половини царської сім'ї. Його побудували в I столітті до н.е. за наказом царя Коммагіна Мітрідата II Каллінікоса в честь його матері;

  • Грандіозний римський Міст Джендере (Cendere köprüsü), який був побудований ще в 212 р н.е. в найвужчому районі річки Кахта. Міст довжиною 120 м і шириною 7 м, що спирається на дві скелі, зроблений з 92-х великих кам'яних блоків, кожен з яких важить 10 тонн;

  Обід. Екскурсія по Національному заповіднику Немрут Даг, де на вершині гори - на висоті 2150 метрів над рівнем моря, ми побачимо величну гробницю царя Антіоха I. Величезні статуї на вершині гори - візитна картка Туреччини, проте добираються до цього місця одиниці. У 1987 році археологічні пам'ятки на вершині гори включені в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Споглядати захід сонця біля підніжжя велетенських статуй - це неймовірні емоції!

  Розміщення і ночівля в готелі Nemrut Kervansaray Hotel.

 7. 7 ДЕНЬ

  Сніданок у готелі.

  Переїзд в Діярбакір.

  По дорозі ми побачимо римський арочний міст з базальту через річку Тигр - Міст десяти очей (On Gözlü Köprü).

  Діярбакір (Амід) - неофіційна столиця кавунів і серце турецького Курдистану, місто на Шовковому шляху, вік якого налічує більше 5000 років.

  Прогулянка по Діярбакір. Огляд його могутніх кам'яних стін, побудованих за часів римського правління, шириною 5,5 м, висотою 12 м, протяжністю майже 7 кілометрів, з 82 сторожовими вежами і з воротами на всі сторони світу; центральна площа, де стоять ворота Даг Капі; старовинний караван-сарай Хасан Паша Хан, величезна мечеть Улу-Джамі, одна з найстаріших в Туреччині. Також ми відвідаємо мінарет на чотирьох ногах, обов'язково спробуємо запашну каву Дібек і дізнаємося секрети її приготування.

  Після обіду переїзд в Мардін.

  Ночівля в старовинному кам'яному гостьовому будинку Zinciriye Butik Otel, з терас якого відкривається чудовий вид на пагорби Месопотамії.

 8. 8 ДЕНЬ

  Сніданок у готелі.

  Екскурсія по регіону Мардін.

  Сьогодні нас чекає Дара - візантійська фортеця на півночі Месопотамії, на кордоні з імперією Сасанідів. Фортеця відігравала велику роль в ірано-візантійських війнах в VI ст., під її стінами в 530 р відбулася знаменита битва при Дарі. Місцями фортеця нагадує Петру в зменшеному варіанті. Поруч ми побачимо дуже глибоку підземну цистерну Зіндан.

  Далі наш шлях лежить в Мідьят, в старовинний Гостьовий будинок Конук еві, який зараз всім відомий, як "будинок Сили і Бурана".

  Приємний сюрприз для любителів популярного турецького телесеріалу «Сила - повернення додому»: дивлячись на пагорби Месопотамії і гуляючи по кам'яних вулицях Мардіна і Мідьят, Ви легко впізнаєте місця, де розгорталися пристрасті телесеріалу. У Вас буде унікальна можливість погостювати в будинку Бурана і Сили! А наш гід розкриє вам справжню причину того, чому телесеріал був задуманий і знятий на замовлення держави.

  Також ми відвідаємо Мор Габріель - монастир, заснований в 397 році і по праву є одним з найстаріших діючих християнських монастирів в світі.

  Повернення в Мардін, вечеря.

  Бажаючі зможуть відвідати старовинний Емір Хамам, вік якого більше 800 років. Ночівля в готелі.

 9. 9 ДЕНЬ

  Сніданок у готелі.

  Прогулянки по Мардін.

  Мардін - дивовижне кам'яний місто, вулиці якого підіймаються на схили гори, увінчаної грізною фортецею, яка була відома ще в 4500 році до нашої ери. На початку нашої ери Мардін вже представляв собою те, що ми можемо бачити зараз - і з тих пір стара частина анітрохи не змінилася. У 1960 році Мардін був узятий під охорону ЮНЕСКО. Населення міста багатонаціональне, в ньому живуть курди, араби, ассирійці, турки і вірмени. Асирійські християнські церкви і монастирі мирно сусідять з численними мечетями.

  Ми побачимо старовинні медресе Касиміє і Зінджіріє, прогуляємося по центру міста, його кам'яними вуличками, відвідаємо музей Мардіна, сходимо на старовинний базар, де побачимо ремісничі майстерні з виготовлення традиційної мідного посуду і меблів, ювелірні магазини, заглянемо на ринок спецій, придбаємо місцеві сувеніри: каву Дібек, мило та інше.

  Обід з традиційними солодощами на десерт: кюнефе - арабські гарячі ласощі, і дондурма - традиційне турецьке морозиво. Стверджують, що воно найсмачніше в світі.

  Увечері нас чекає вечеря в ресторані з місцевою музикою, танцями і вином.

  Ночівля в готелі.

 10. 10 ДЕНЬ

  Після сніданку до полудня - вільний час в Мардіні.

  7:00 ранній виїзд в аеропорт Діярбакіра і виліт до Анкари. Прибуття в Анкару, трансфер в район старої фортеці Цитадель Хізар. Прогулянка по території фортеці, всередині стін якої розташовується невелике автентичне поселення - шматочок старовинної Туреччини прямо посеред сучасного мегаполісу. На цьому місці стояла колишня Анкара, заснована близько 3 тис. років тому. Після вечері - трансфер в аеропорт Анкари.

  Реєстрація на міжнародний рейс.

**У вартість туру не входить: **

 1. Авіапереліт;
 2. Медичне страхування;
 3. Обіди та вечері;
 4. Політ на повітряній кулі;
 5. Вхідні квитки в музеї (прибл. 50 €);
 6. Чаєві водію та місцевому гіду.
 1. Оберіть дату початку подорожі
 2. Вкажіть кількість подорожуючих (дорослих, дітей)
 3. Виберіть «Замовити тур», заповніть форму
 4. На вказану Вами електронну скриньку прийде повідомлення. Очікуйте на зв'язок із менеджером

Вартість туру динамічна і уточнюється в момент бронювання.

Інші типи розміщення в готелях, дати та тривалість турів просимо уточнювати в менеджерів.

Оплата туристичних послуг здійснюється в національній валюті України, за комерційним курсом, встановленим на день оплати таких послуг.

Залиште Ваш номер, ми Вам передзвонимо
Тип подорожі:
Екскурсійні авіатури
Тривалість туру:
10 днів/9 ночей
Проживання:
готелі 3*
Харчування:
сніданки
Трансфер:
згідно програми
Екскурсії:
екскурсії згідно програми
Страхування:
додатково
Супровід:
кваліфікований гід
Доїзд:
авіапереліт додатково
Курортні збори:
додатково в готелі
Дати виїздів:

05.11.2020, 01.05.2021

Вартість туру:за особу в двомісному номері
від
900 €
ТУРЕЧЧИНА. «Каппадокія і скарби древньої Месопотамії»
Оберіть дату виїзду:
Дорослі:
Діти:

Не знайшли тур?

Ми підберемо тур під Ваші плани

Напишіть нам
close

ТУРЕЧЧИНА. «Каппадокія і скарби древньої Месопотамії»

готелі 3*; ВВ

close
close
Популярні країни
close
Гарячі тури