КАНІКУЛИ. "Велика перерва" - замовити | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

КАНІКУЛИ. "Велика перерва"

Німеччина - Польща - Чехія

 1. 1 день

  Виїзд зі Львова. Переїзд по Польщі. Прибуття до Кракова . Оглядова екскурсія містом: Королівський шлях, Площа Ринок, Маріацький костел, Замок королів – Вавель,що входить входить до вісімки найкрасивіших королівських резиденцій світу. Переїзд на транзитну ночівлю. Розміщення в готелі . Ночівля.

 2. 2 день

  Сніданок. Виїзд в Моравський Крас: екскурсія в північно-східну частину Чехії, в природній заповідник Моравський Крас. Тут, в надрах моравської землі ховається цілий світ підземних палаців та галерей, прикрашений химерними візерунками сталактитів та сталагмітів. Переїзд у Прагу. Прибуття в Прагу. Пішохідна екскурсія :все починається зі знаменитого Страгівського монастиря… Далі Вас очікують скарби Лоретти, Градчанська площа, Шварценбергський палац і зміна варти в Парадних подвір’ях Празького граду – резиденції чеських князів і королів,собор Св. Віта, Старий королівський палац... Базиліка Св. Георгія і ... Злата вуличка, Карлів Міст, Староміська площа, міська Ратуша з відомим годинником, Вацлавська площа…Вільний час. Ночівля.

 3. 3 день

  Сніданок. Переїзд в Нюрнберг. Оглядова екскурсія. Нас запрошує на прогулянку найзнаменитіша ринкова площа країни із Фонтаном із сорока фігур, Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, храми-близнюки, п'ятикілометрова фортефікаційна стіна і замок Кайзербург. Нюрнберг відкриє безліч секретів - тут винайшли кишеньковий годиник і перший глобус, звідси рушив перший потяг, це світова столиця іграшок, батьківщина Лоскунчика та олов'яних солдатик…Переїзд у Фрайбург..Ночівля

 4. 4 день

  Сніданок.Відвідування Парку Розваг Europa Park . Європа-парк складається з тематичних регіонів, кожен з яких має свої атракціони. Ми з Вами побуваємо в мальовничому замку Бальтазар в Німеччині, побачимо "Життя на сьомому небі" у Франції, отримаємо насолоду від горнятка капучіно у тіні дерев і спробуємо справжню італійську піццу. Нас підкорить чарівність швейцарських Альп і політ на повітряній кулі. На справжньому альпійському експресі ми доберемся до тірольської водної дороги в Австрії, звідки попадемо в печеру гномів. А ось... чується переливчастий дзвін гітари... і перед нами справжній танець фламенко - нас запрошує Іспанія. Ще декілька кроків і: ласкаво просимо в стару добру Англію! Найсмачніша країні Шоколандія запросить нас на шоколадне шоу... Нас чекає незабутній день.. .Ночівля.

 5. 5 день

  Сніданок .Виїзд на екскурсію в Нойшванштайтан. Замок Нойшванштайн – суміш найрізноманітніших архитектурних стилій і епох - бескінечні зали і кімнати замку вражают своєю величчю. Нойшванштайн зберігає свою любовну історію, яка передувала будівництву. Це історія любові короля Людвіга Баварського до музики композитора Ріхарда Вагнера… іллюзія, втілена в життя. Переїзд в Мюнхен . Розміщення в готелі . Ночівля.

 6. 6 день

  Сніданок. Автобусно-пішохідна ескурсія “Мюнхен – Легенда Баварії…" Марієнплатц, Стара і Нова Ратуші, замок Німфенбург, Резиденція, Баварска Опера, Пінакотека… Вільний час. Музей BMW . Далі шлях лежить в серце Південної Чехії - Чеський Крумлов. Опинившись на вуличках цього містечка з черепичними дахами, можна перенестись на декілька століть назад, тут нічого не змінилось з доби середньовіччя... Вечірня оглядова екскурсія по місту у супроводі гіда в старовинному костюмі і з факелами. Ночівля.

 7. 7 день

  Сніданок .Ранкова прогулянка Крумловом. Виїзд на екскурсію в замок Глубока над Влтавой – один з найкрасивіших замків у стилі барокко,родинний замок сім’ї Шварценбергів.Тут ви побачите унікальні колекції картин,гобеленів,зброї.Уявіть собі середньовічний замок у якому вже тоді було опалення, телеграф, пилесос! Його будівництвом займалися найкращі архітектори Європи .Повірте замок Вас справді здивує. Вечеря. Виїзд в Україну.Нічний переїзд.

 8. 8 день

  Прибуття у Львів.

 • факультативні екскурсії
  • вхідні квитки
  • проїзд у міському транспорті
  • медичне страхування
 1. Вкажіть дату початку подорожі
 2. Вкажіть кількість подорожуючих (дорослих, дітей)
  
 3. Виберіть «Замовити тур», заповніть форму
 4. На вказану Вами електронну скриньку прийде повідомлення. Очікуйте на зв'язок із менеджером

Вартість туру динамічна і уточнюється в момент бронювання.

Інші типи розміщення в готелях, дати та тривалість турів просимо уточнювати в менеджерів.

Оплата туристичних послуг здійснюється в національній валюті України, за комерційним курсом, встановленим на день оплати таких послу

Залиште Ваш номер, ми Вам передзвонимо
Тип подорожі:
Ура, канікули!
Тривалість туру:
8 днів/7 ночей
Проживання:
Готель 3*
Харчування:
сніданки
Супровід:
Керівник групи
Доїзд:
автобусом єврокласу
Вартість туру:на особу в двомісному номері
від
385 €
КАНІКУЛИ. "Велика перерва"
Оберіть дату виїзду:
Дорослі:
Діти:

Не знайшли тур?

Ми підберемо тур під Ваші плани

Напишіть нам
close

КАНІКУЛИ. "Велика перерва"

Готель 3*; ВВ

close
close
Популярні країни
close
Гарячі тури