Тури до Вірменії - замовити відпочинок за найкращими цінами | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

ВІРМЕНІЯ - перлина Кавказу

Вірменія відома світу давньою історією і непідробним колоритом. Відпочинок в Вірменії дозволить Вам по-справжньому поєднати приємне з корисним: відвідати найдавніші пам'ятки архітектури і спробувати на смак улюблений коньяк Вінстона Черчілля «Арарат», доторкнутися до священних місць і відвідати колоритні східні риночки, пізнати секрети справжньої вірменської кухні і насолодитися чарівною красою природи країни.

 1. День 1

  Прибуття в міжнародний аеропорт Звартноц - трансфер до готелю. Відпочинок.

 2. День 2

  Сіті-тур по Єревану: Парк "Ахтанак", Площа Республіки, Каскад, Північний Проспект - Коньячний завод "Арарат" - Фабрика килимів "Мегерян»

  Звідки починається Єреван ... Єреван - одне з найдавніших міст світу і, незважаючи на багаторічну історію, тут перетинаються і існують в гармонії сучасність і минуле. Наш тур познайомить Вас з такими знаменитими місцями як: Кафедральний Собор Святого Григорія Просвітника, Площа Республіки, проспект Маршала Баграмяна. Відвідування Меморіального комплексу Ціцернакаберд, зупинка в Парку Перемоги з оглядом монумента Мати Вірменія і панорама на центр міста. Прогулянка по Північному проспекту і музею під відкритим небом комплексу "Каскад". Після насиченої програми ми пропонуємо відвідати Коньячний завод "Арарат" - старовинний льох і історія створення коньяку завдовжки в 120 років з дегустацією. Також ми пропонуємо відвідати килимову фабрику сім'ї Мегерян і музей де виставлені розкішні антикварні килими з особистої колекції самої сім'ї Мегерянов.

 3. День 3

  Гарні – Гегард Виїзд на екскрурсію Гарні. Тут знаходиться одне з найбільш незвичайних місць Вірменії, селище Гарні з однойменною назвою язичницького храму. Храм був відновлений в 1976 році, з 2011 року має премію спадщини ЮНЕСКО. Гегард. Це шедевр вірменського середньовічного зодчества. Гегард, являє собою комплекс, що складається з головної церкви, двох печерних залів, а також усипальниці. У печерному храмі зі скелі б'є холодне джерело. Вважається, що його свята вода зцілює від хвороб, омолоджує і дає красу. У перекладі Гегард означає «святий спис» в пам'ять спис, який в ньому зберігався, яким були перервані муки Христа на хресті. Також входить в список спадщини ЮНЕСКО. Повернення в Єреван. Ночівля.

 4. День 4

  Хор-Вирап - село Арені - екскурсія та дегустація вина в заводі "Ін Арені" – Нораванк

  Хор-Вирап - одна з найдивовижніших пам'яток Вірменії. Хор-Вірап це древній монастир, оповитий таємницями та історіями. Хор Вірап є культовим місцем для християнської історії Вірменії, яка стала першою країною (301р.) прийняла Християнство як державну релігію. Арені. Тут дивовижна природа, сторіччями створювала ущелини, високі гори і нескінченні пагорби. Нораванк. В ущелині річки Апса розташований монастирський комплекс, який складаєтьсяз двох церков і каплиці. Побудований в 13 столітті Нораванк був культовим місцем для всього духовного світу Вірменії. Повернення в Єреван. Ночівля.

 5. День 5

  Кафедральний Собор Ечміадзін - Звартноц

  Ечміадзін - маленька духовна столиця, наповнена тишею і історією. Перший камінь був закладений в 303 році і з цього часу собор зазнав безліч змін, перебудов і реставрацій, але так і залишився головним священним місце для всього вірменського народу і місцем паломництва для християн. Саме тут до сих пір зберігаються такі реліквії, як: правиця з мощами Івана Хрестителя, спис Лонгіна і три частки хреста на яких був розіп'ятий Ісус Христос. Музей-скарбниця в духовному центрі Ечміадзін є унікальним у своєму роді сховищем і експозицією вельми цінних християнських реліквій і різних ритуальних предметів вірменської церкви. Звартноц - "Храм спостерігаючих ангелів", входить в список спадщини ЮНЕСКО. Повернення в Єреван. Ночівля.

 6. День 6

  Օзеро Севан - Севанаванк Озеро Севан - найбільше джерело прісної води на всьому Кавказі. У озера знаходиться невеликий острів, на вершині якого розташовується монастир Севанаванк. Діючий монастир зберігся з 18 століття. Дивовижна природа поєднує в собі скелястий ландшафт і соснові міні-ліси, розташовані по всьому узбережжю. Опинившись вперше в такому місці, починаєш відчувати нескінченну гармонію і спокій душі. Повернення в Єреван. Ночівля.

 7. День 7

  Трансфер в міжнародний аеропорт Звартноц - Виліт.

 1. Оберіть курорт та готель 
 2. Вкажіть дату початку подорожі
 3. Вкажіть кількість подорожуючих (дорослих, дітей)
 4. Виберіть «Замовити тур», заповніть форму 
 5. На вказану Вами електронну скриньку прийде повідомлення. Очікуйте на зв'язок із менеджером

Вартість туру динамічна і уточнюється в момент бронювання.

Інші типи розміщення в готелях, дати та тривалість турів просимо уточнювати в менеджерів.

Оплата туристичних послуг здійснюється в національній валюті України - гривнях

Залиште Ваш номер, ми Вам передзвонимо
Тип подорожі:
Екскурсійні тури
Тривалість туру:
7 днів/6 ночей
Проживання:
готелі 3*
Харчування:
без харчування
Трансфер:
груповий
Страхування:
медичне страхування
Авіапереліт:

додатково

Вартість туру:за особу в двомісному номері
від
14632 ₴
ВІРМЕНІЯ - перлина Кавказу
Дорослі:
Діти:

Не знайшли тур?

Ми підберемо тур під Ваші плани

Напишіть нам
close

ВІРМЕНІЯ - перлина Кавказу

готелі 3*; RO

close
close
Популярні країни
close
Гарячі тури