Авіатури в Йорданію - замовити відпочинок за найкращими цінами | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

ЙОРДАНІЯ. Тур "Вся Йорданія"

У цій подорожі у Вас буде можливість відпочити на берегах двох унікальних морів – Мертвого і Червоного. Під час туру Ви побачите головні визначні пам'ятки цієї легендарної країни: гору Небо –за легендою, тут похований сам Мойсей; відвідаєте пустелю Ваді Рам, її називають Місячна долина; легендарний храм Петра, вирубаний у скелі; побуваєте на місці хрещення Ісуса Христа, де зможете взяти участь в обряді очищення на річці Йордан
 На Вас чекають захоплюючі екскурсії, приємний відпочинок та незабутні враження. Запрошуємо Вас у незабутню подорож Йорданією!

 1. 1 День

  Приліт в Амман. Трансфер у готель. Поселення в готель. Вечеря. Ночівля.

 2. 2 День

  Сніданок у готелі. Екскурсія Амманом. В Аммані Ви відвідаєте: Цитадель, з висоти якої відкривається дивовижний вид на історичну частину міста Амман. Це місто на семи пагорбах, у якому гармонійно переплелися старовина і сучасність. Воно метушливе, трохи дивно сплановане, і надзвичайно привабливе. Амман називають «Білим містом», оскільки більшість будинків побудовані з білого вапняку, і він просто засліплює своєю білизною. Місто Амман приваблює не тільки любителів архітектурних пам'яток, археологічних музеїв, музеїв народного фольклору і традицій, а й людей, які не уявляють свою подорож без шопінгу. Місто наповнене різноманітними магазинчиками і лавками, торговими центрами і бутиками, де можна купити не тільки різні сувеніри і вироби ручної роботи, але і модний одяг. Відвідини східного базару в Аммані. Відвідини королівського музею автомобілів короля Хусейна. Вечеря в готелі. Ночівля.

 3. 3 день

  Сніданок у готелі. Виїзд на екскурсію в Джераш. Джераш – чудовий зразок провінційного римського містобудування, приклади якого можна було знайти по всьому Близькому Сході. Для цього стилю характерні вулиці з колонадами, вкриті бруківкою, величні храми на пагорбах, чудові амфітеатри, просторі міські площі, лазні, фонтани, а також масивні міські стіни з вежами і воротами. Переїзд в Умм-Кайс. Екскурсія Умм-Кайс був одним із міст Десятимістя, як Амман і Джераш. Умм-Кайс побудований на вершині пагорба звідки відкривається чудовий краєвид краєвид на озеро Кінерет. Тут можна відвідати театр, церкву з галереєю, чорні саркофаги і підземний мавзолей. Головною визначною пам'яткою Умм-Кайса є руїни римського міста з його Західним театром, вулицею Колон, мавзолеєм і банями. Музей в Умм-Кайсі розташований у будівлі епохи оттоманського панування. Тут зібрана багата колекція творів античних майстрів, включаючи скульптури і чудові мозаїки того часу. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

 4. 4 день

  Сніданок у готелі. Виїзд на екскурсію на гору Небо, де Мойсею була показана Свята Земля. На вершині гори міститься «Меморіал Мойсея» – вважається, що він похований саме в цьому місці. Тут збереглися стародавні мозаїчні панно, залишки першої церкви та монастиря IV-VI століть. Переїзд в Мадабу, міста мозаїк. У Мадаби дуже довга історія, яка тягнеться від періоду неоліту. Вона стала відома як «місто мозаїк» через безліч візантійських мозаїк, які вкривали все місто. Найвідоміша мозаїка серед них – це карта Мадаби, що датується VI століттям, і яка є картою Святої Землі. Поїздка на річку Йордан (Бетані). Бетані по праву вважається найбільш значущим місцем у Святих землях вже понад дві тисячі років. Саме тут, навпроти Єрихону, на річці Йордан, відбулося хрещення Ісуса Христа Іоанном Хрестителем. Здійснити обряд очищення в річці Йордан може кожен охочий. Виїзд в Акабу на Червоне Море (курорт Тала Бей). Поселення в готелі 4*. Вечеря в готелі. Ночівля.

 5. 5 день

  Сніданок і вечеря у готелі. Вільний час і відпочинок на Червоному морі. Червоне море вважається найсолонішим серед усіх морів, що входять до складу Світового океану. Назва моря вказує на його південне розташування, тож з кольором води це ніяк не пов'язано - вона тут кристально чиста, прозора і дуже тепла. А багатий підводний світ з різноманітними коралами та цікавою фауною робить Червоне море визнаним чемпіоном серед любителів поплавати з аквалангом. Про дайвінг в Червоному морі можна сказати одне: він неперевершений! Ночівля.

 6. 6 день

  Сніданок у готелі. Вільний час . Виїзд в пустелю Ваді Рам. Поселення в кемпінг. Ваді Рам є однією з головних визначних пам'яток Йорданії. На території пустелі Ваді Рам містяться залишки руїн стародавнього храму, що ніяк не порушує спокій і красу пустелі, а навпаки підкреслює її і є зразком архітектурного стилю народу, що панував у цих краях багато століть тому. Джип-тур по пустелі під час заходу сонця. Також на просторах Ваді Рам під ретельною охороною перебувають заповідник для розведення антилоп бейза, за якими стежать члени Королівського Товариства Охорони Природи. Вечеря в бедуїнському стилі. Ночівля в кемпінгу.

 7. 7 день

  Сніданок у кемпінгу. Переїзд у Петру. Петра, яку часто називають восьмим чудом стародавнього світу, безсумнівно, є головним скарбом і найбільш популярною серед туристів пам'яткою Йорданії. Це унікальне величезне місто було вирубане просто в скелях набатейцями, працьовитим арабським плем'ям, що осіло тут понад 2000 років тому і перетворило це місце на найважливіший торговий центр на перетині торгових шляхів, якими везли шовк, спеції та інші товари. Ці шляхи з'єднували Китай, Індію і південні арабські країни з Єгиптом, Сирією, Грецією і Римом. Петра – це те місце, яке є справжньою екзотикою для великого числа туристів, які щороку відвідують місто. Приїхати в країну слід хоча б заради того, щоб побачити древнє місто, розташоване просто всередині скелі – і це Петра. Ті емоції, які викличе ця поїздка, залишать у душі кожного мандрівника неповторний слід. Переїзд на Мертве море, поселення в готель 4*. Вечеря в готелі. Ночівля.

 8. 8 день

  Сніданок у готелі. Виїзд в аеропорт Аммана. Виліт до Києва.

 1. Оберіть курорт та готель 
 2. Вкажіть дату початку подорожі
 3. Вкажіть кількість подорожуючих (дорослих, дітей)
 4. Виберіть «Замовити тур», заповніть форму 
 5. На вказану Вами електронну скриньку прийде повідомлення. Очікуйте на зв'язок із менеджером

Вартість туру динамічна і уточнюється в момент бронювання.

Інші типи розміщення в готелях, дати та тривалість турів просимо уточнювати в менеджерів.

Оплата туристичних послуг здійснюється в національній валюті України - гривнях

Залиште Ваш номер, ми Вам передзвонимо
Тип подорожі:
Екскурсійні тури
Тривалість туру:
8 днів/7 ночей
Харчування:
сніданки та вечері
Трансфер:
груповий
Страхування:
медичне страхування
Авіапереліт:

додатково

Вартість туру:за особу в двомісному номері
від
29500 ₴
ЙОРДАНІЯ. Тур "Вся Йорданія"
Дорослі:
Діти:

Не знайшли тур?

Ми підберемо тур під Ваші плани

Напишіть нам
close

ЙОРДАНІЯ. Тур "Вся Йорданія"

; НВ

close
close
Популярні країни
close
Гарячі тури