Вражаючі замки і палаци на воді | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Вражаючі замки і палаци на воді

Неприступні кам'яні стіни, заповнений водою глибокий рів і вузький дерев'яний місток, що розгойдується під час ходьби - такий опис знайомий всім любителям прогулянок в історичних місцях. У ньому вони безпомилково впізнають старовинні замки та фортеці, які протягом століть зберігають свій строгий вигляд і вражають величчю. Неприступні замки на воді будували з єдиною метою - забезпечити довколишнім поселенням надійний захист. З роками вода навколо замку втратила статус «непереборної перепони» і набула декоративного характеру, який і робить споруди унікальними. Кожен із старовинних замків приховує масу таємниць, в них можна побачити безцінні історичні скарби, оцінити незмінну обстановку пишних залів і навіть зустріти привид одного з колишніх власників. Замки і палаци на воді - справжня знахідка для любителів історії та прогулянок незвичайними місцями.

Замок Еребру, Швеція

Авіаквитки У місті Еребру на річці Свартон розташований неймовірно красивий і цікавий старовинний палац, який зберігає масу таємниць. Еребру вважається одним з найбільш значущих з історичної точки зору замків Швеції, але точна дата його будівництва невідома. Перша згадка про замок, розташованого на великому штучному острові, сягає 13 століття. Засновник замку теж невідомий, за однією з версій їм є Ярл Біргер - правитель Швеції і засновник Стокгольма.

Читати більше...

Замок Мейдерслот, Нідерланди

Авіаквитки У Нідерландах теж є неймовірно красивий і цікавий замок на воді - Мейдерслот, він розташований в околицях міста Амстердама. Знаходиться замок в гирлі річки Вехт і, за деякими припущеннями, був побудований у другій половині 13 століття. Споруда мала важливе торгове значення, більше 700 років тому в замку розташовувався пункт збору податків, якими обкладалися спрямовані в Утрехт човни. До 17 століття стратегічне значення споруди було втрачено, палац став резиденцєю Пітера Хофта - правителя Амстердаму.

Читати більше...

Замок Белей, Бельгія

Авіаквитки У Бельгії вже багато років одним з найбільш відвідуваних пам'яток залишається замок Белей, перші відомості про нього сягають 13 століття. Уже вкінці 14 століття він став власністю баронів де Лінь і зберігав стратегічне значення аж до 17 століття. Пізніше під керівництвом власників строгий замок був перебудований в шикарну резиденцію і став використовуватися для проведення урочистих балів і офіційних заходів.

Читати більше...

Замок Кайрфіллі

, Великобританія

Тури в Великобританію Авіаквитки У мініатюрному англійському містечку Кайрфіллі теж знаходиться всесвітньо відома пам'ятка - однойменний замок. Він є типовим зразком норманської архітектури і вже більше семи сотень років залишається найбільшим замком Уельсу, а в масштабах країни займає лише друге місце, поступаючись Віндзорському палацу. Неприступна фортеця втратила своє стратегічне значення вже через кілька років після завершення будівництва, в 1282 році, коли Уельс був остаточно приєднаний до Англії.

Читати більше...

Шильонский замок

, Швейцарія

Тури в Швейцарію Авіаквитки Величний Шильонский замок є одним з найстаріших і найкрасивіших на планеті, на березі Женевського озера він був побудований ще в 13 столітті. Більше 300 років замок належав родині графа Савойї, а після був завойований Берні. Шанувальникам творчості Джорджа Байрона історична пам'ятка відома з поеми «Шільйонський в'язень», в 16 столітті масштабний замок дійсно використовувався як державна в'язниця.

Читати більше...

Замок Шенонсо

, Франція

Тури в Францію Авіаквитки На річці Шер недалеко від мальовничої села Шенонсо знаходиться однойменний замок, який вважається одним з найефектніших і цікавих замків Луари. Широкій громадськості він відомий під неофіційною назвою «Дамський замок», історична споруда знаходиться в приватній власності, але доступна для відвідування. Перша сторожова вежа на місці фортеці була побудована ще в 12 столітті, в середині 13 століття навколо неї було побудовано маєток, першими власниками якого були представники родини де Марк.

Читати більше...

Вадстенский замок, Швеція

Авіаквитки На березі прекрасного озера Веттерн в Швеції розташований Вадстенский замок. Його будівництво було завершено в 1545 році, замок будувався в фортифікаційних цілях за наказом короля Густава Вази. В середині 16 століття уряд Стокгольма очікував напад датчан, що і зумовило потребу в будівництві нових фортифікаційних споруд. Одне з найбільш значущих подій в історії замку відбулося в 1552 році, в його стінах проходила весільна церемонія короля і Катаріни Стенбок.

Читати більше...

Замок Лідс

, Великобританія

Тури в Великобританію Авіаквитки Серед дивних замків Англії особливе місце займає замок Лідс, розташований в графстві Кент. За історичними даними, перше укріплення спорудження на його місці було побудовано ще в середині 9 століття, а перші згадки про нинішній замок відносяться до 11 століття. Засновником першого замку на річці Лен був дворянин Лідіен, в честь якого споруда і отримала назву. Аби не заглиблюватися в історію замку, можна відзначити, що протягом сотень років він залишався резиденцією англійських королев.

Читати більше...

Замок Мацумото

, Японія

Екскурсійні авіатури Авіаквитки Мацумото не випадково вважається найкрасивішим замком Японії, він був побудований в кінці 16 століття і розташовується в однойменному місті. Неофіційна назва споруди дуже символічна, його називають «Замком ворона» через пофарбованого в чорний колір фасаду і витончених архітектурних форм. Незважаючи на те, що замок зводився як стратегічний пункт, значна увага була приділена і його духовній складовій. Одна зі сторін палацу була вибудувана спеціально для споглядання Місяця, так звані «місячні покої» гості замку можуть відвідати і сьогодні.

Читати більше...

Палац Фредеріксборг

, Данія

Авіаквитки У Данії на острові Зеландія мандрівники можуть побачити старовинний замок Фредеріксборг, він вважається одним з кращих в світі зразків італійського бароко. Замок був побудований в кінці 17 століття для короля Фредеріка IV, над розробкою його проекту працював видатний архітектор Ернст Бранденбургер. Ще в юні роки майбутній король Данії відвідав Італію, яка вразила принца своєю шикарною архітектурою.

Читати більше...

Інші статті

10 лайфхаків для комфортного пляжного відпочинку Мальдіви приймають туристів! Емірейтс покриє витрати пасажирів, пов'язані з COVID-19 Відпочинок в серпні. Куди можна запланувати подорож від 29.07.2020 р.? Що потрібно знати зараз, плануючи поїздку до Єгипту? 10 непотрібних речей в круїзі Вся правда про залишки їжі зі шведських столів: одкровення турецького кухаря Приємне з корисним. Лікувальні курорти Чехії "На пам'ять" як то кажуть Розбираємо що таке RO, HB, FB... Готуємось до автобусного туру Декілька порад від бувалих: як зібратися в поїздку Збираєтесь в Єгипет? Грецькі острови, це потрібно побачити Лайфхаки: як правильно упакувати валізу Наповнена сонцем Майорка Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури