Вражаючі замки і палаци на воді | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Вражаючі замки і палаци на воді

Неприступні кам'яні стіни, заповнений водою глибокий рів і вузький дерев'яний місток, що розгойдується під час ходьби - такий опис знайомий всім любителям прогулянок в історичних місцях. У ньому вони безпомилково впізнають старовинні замки та фортеці, які протягом століть зберігають свій строгий вигляд і вражають величчю. Неприступні замки на воді будували з єдиною метою - забезпечити довколишнім поселенням надійний захист. З роками вода навколо замку втратила статус «непереборної перепони» і набула декоративного характеру, який і робить споруди унікальними. Кожен із старовинних замків приховує масу таємниць, в них можна побачити безцінні історичні скарби, оцінити незмінну обстановку пишних залів і навіть зустріти привид одного з колишніх власників. Замки і палаци на воді - справжня знахідка для любителів історії та прогулянок незвичайними місцями.

Замок Еребру, Швеція

Авіаквитки У місті Еребру на річці Свартон розташований неймовірно красивий і цікавий старовинний палац, який зберігає масу таємниць. Еребру вважається одним з найбільш значущих з історичної точки зору замків Швеції, але точна дата його будівництва невідома. Перша згадка про замок, розташованого на великому штучному острові, сягає 13 століття. Засновник замку теж невідомий, за однією з версій їм є Ярл Біргер - правитель Швеції і засновник Стокгольма.

Читати більше...

Замок Мейдерслот, Нідерланди

Авіаквитки У Нідерландах теж є неймовірно красивий і цікавий замок на воді - Мейдерслот, він розташований в околицях міста Амстердама. Знаходиться замок в гирлі річки Вехт і, за деякими припущеннями, був побудований у другій половині 13 століття. Споруда мала важливе торгове значення, більше 700 років тому в замку розташовувався пункт збору податків, якими обкладалися спрямовані в Утрехт човни. До 17 століття стратегічне значення споруди було втрачено, палац став резиденцєю Пітера Хофта - правителя Амстердаму.

Читати більше...

Замок Белей, Бельгія

Авіаквитки У Бельгії вже багато років одним з найбільш відвідуваних пам'яток залишається замок Белей, перші відомості про нього сягають 13 століття. Уже вкінці 14 століття він став власністю баронів де Лінь і зберігав стратегічне значення аж до 17 століття. Пізніше під керівництвом власників строгий замок був перебудований в шикарну резиденцію і став використовуватися для проведення урочистих балів і офіційних заходів.

Читати більше...

Замок Кайрфіллі

, Великобританія

Тури в Великобританію Авіаквитки У мініатюрному англійському містечку Кайрфіллі теж знаходиться всесвітньо відома пам'ятка - однойменний замок. Він є типовим зразком норманської архітектури і вже більше семи сотень років залишається найбільшим замком Уельсу, а в масштабах країни займає лише друге місце, поступаючись Віндзорському палацу. Неприступна фортеця втратила своє стратегічне значення вже через кілька років після завершення будівництва, в 1282 році, коли Уельс був остаточно приєднаний до Англії.

Читати більше...

Шильонский замок

, Швейцарія

Тури в Швейцарію Авіаквитки Величний Шильонский замок є одним з найстаріших і найкрасивіших на планеті, на березі Женевського озера він був побудований ще в 13 столітті. Більше 300 років замок належав родині графа Савойї, а після був завойований Берні. Шанувальникам творчості Джорджа Байрона історична пам'ятка відома з поеми «Шільйонський в'язень», в 16 столітті масштабний замок дійсно використовувався як державна в'язниця.

Читати більше...

Замок Шенонсо

, Франція

Тури в Францію Авіаквитки На річці Шер недалеко від мальовничої села Шенонсо знаходиться однойменний замок, який вважається одним з найефектніших і цікавих замків Луари. Широкій громадськості він відомий під неофіційною назвою «Дамський замок», історична споруда знаходиться в приватній власності, але доступна для відвідування. Перша сторожова вежа на місці фортеці була побудована ще в 12 столітті, в середині 13 століття навколо неї було побудовано маєток, першими власниками якого були представники родини де Марк.

Читати більше...

Вадстенский замок, Швеція

Авіаквитки На березі прекрасного озера Веттерн в Швеції розташований Вадстенский замок. Його будівництво було завершено в 1545 році, замок будувався в фортифікаційних цілях за наказом короля Густава Вази. В середині 16 століття уряд Стокгольма очікував напад датчан, що і зумовило потребу в будівництві нових фортифікаційних споруд. Одне з найбільш значущих подій в історії замку відбулося в 1552 році, в його стінах проходила весільна церемонія короля і Катаріни Стенбок.

Читати більше...

Замок Лідс

, Великобританія

Тури в Великобританію Авіаквитки Серед дивних замків Англії особливе місце займає замок Лідс, розташований в графстві Кент. За історичними даними, перше укріплення спорудження на його місці було побудовано ще в середині 9 століття, а перші згадки про нинішній замок відносяться до 11 століття. Засновником першого замку на річці Лен був дворянин Лідіен, в честь якого споруда і отримала назву. Аби не заглиблюватися в історію замку, можна відзначити, що протягом сотень років він залишався резиденцією англійських королев.

Читати більше...

Замок Мацумото

, Японія

Екскурсійні авіатури Авіаквитки Мацумото не випадково вважається найкрасивішим замком Японії, він був побудований в кінці 16 століття і розташовується в однойменному місті. Неофіційна назва споруди дуже символічна, його називають «Замком ворона» через пофарбованого в чорний колір фасаду і витончених архітектурних форм. Незважаючи на те, що замок зводився як стратегічний пункт, значна увага була приділена і його духовній складовій. Одна зі сторін палацу була вибудувана спеціально для споглядання Місяця, так звані «місячні покої» гості замку можуть відвідати і сьогодні.

Читати більше...

Палац Фредеріксборг

, Данія

Авіаквитки У Данії на острові Зеландія мандрівники можуть побачити старовинний замок Фредеріксборг, він вважається одним з кращих в світі зразків італійського бароко. Замок був побудований в кінці 17 століття для короля Фредеріка IV, над розробкою його проекту працював видатний архітектор Ернст Бранденбургер. Ще в юні роки майбутній король Данії відвідав Італію, яка вразила принца своєю шикарною архітектурою.

Читати більше...

Інші статті

Про які безкоштовні послуги в готелі не завжди підозрюють гості? Найкращі курорти Греції: який вибрати? Найнеобхідніші речі у поїздці Де краще відпочивати у Йорданії? ТОП-7 популярних готелів у Мексиці Куди поїхати на новорічні канікули? Найкращі курорти Домінікани: чим можна зайнятися і що відвідати Що можна і не можна брати в літак Які готелі Шарм-ель-Шейха зберегли найвищий рівень сервісу? Куди поїхати закоханим на 14 лютого? Як купити тур за найкращою ціною? Летіти менше 8 годин: де ще можна купатися та засмагати взимку 10 речей, які варто зробити у Туреччині Геть банальні магнітики, веземо правильні подарунки Все про відпочинок на Мальдівах цієї зими 15 готелів з вражаючим видом з номеру Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури