Молодіжний відпочинок у Болгарії - замовити відпочинок у Sunny Land | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

БОЛГАРІЯ. Міжнародний Молодіжний Центр Sunny Land

Розташування: Розташований в південній частині Сонячного берега, в 350-400 м від пляжу Какао. Територія готельного комплексу знаходиться в відокремленої, екологічно чистій зоні з зеленими галявинами, квітами і деревами, а територія готелю обгороджена живоплотом. Поруч знаходиться безліч магазинів, кафе, дискотека «Cacao Beach» (на пляжі).

Інфраструктура: На території комплексу розташовуються: 3 сучасних будівлі, лобі-бар з безкоштовним WI -FI, 2 басейни, ресторан, бар, відкритий фітнес зал, дитячий майданчик з гіркою і гойдалками, медичний пункт, багатофункціональний майданчик для спортивних ігор, майданчик для проведення анімаційних програм, на території готелю лісопаркова зона для відпочинку.Пляж: Центр «Sanny Land» розташований в 350-400 м від моря. З 09:00 ранку і до 18:00 вечора на пляжі знаходиться чергова охорона і рятувальники, є водні огорожі, чергові рятувальні човни.

Розміщення: • 3-4-місні номери Студіо, • двокімнатні апартаменти - по 2-3 людини в кожній кімнаті; • трикімнатні апартаменти з 2-ма санвузлами - по 2-3 людини в кожній кімнаті. В Студіо і апартаментах: платтяна шафа, стандартні ліжка, приліжкові тумбочки, телевізор з кабельним телебаченням, кондиціонер, холодильник, балкон, санвузол з душовою кабіною.