відпочинок на Балі, Балійський Новий Рік / Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Балійський Новий Рік

Балійський Новий Рік (або як його називають місцеві – Нієпі) – це унікальна подія, яку варто побачити хоча б один раз. Зазвичай він припадає на березень-квітень.

Для балійців – це не просто свято, це початок нового життя. Не дарма воно називається Нієпі – очищення, адже балійці вірять, що протягом Нієпі світ очищується від привидів і злих духів, усього поганого, і починає все з нового листа.

Найбільшим святом року, супроводжуваним численними обрядами, що відзначається у всіх частинах Балі, є Новий рік за індо-балійським календарем.

Інші статті

Лайфхаки: як правильно упакувати валізу Кращі острови світу за дослідженням Travel and Leisure Канари ІТАКА Раннє бронювання Іспанія. Курорт Санта Сусанна Фестиваль повітряних куль у США Австрія. Курорт Цель-ам-Зее 7 причин відвідати Амальфітанське узбережжя Італії Що таке гарячі тури? Переваги раннього бронювання Льодовий фестиваль у Китаї Що не можна робити в літаку? ОАЕ. Новий готель Rixos Saadiyat Island 5* в Абу-Дабі Переваги відпочинку у Греції в період оксамитового сезону Греція, о. Родос Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури