Подарунковий сертифікат від турфірми Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Подарунковий сертифікат

Наближаються свята, знаменні події, дні народження, ювілеї.... Вибираючи подарунок друзям, колегам по бізнесу, близьким і родичам ми боїмося помилитися, подарувавши що-небудь не те. Тепер є простий спосіб позбавити себе від подібних проблем - придбати Подарунковий сертифікат.

Це красиво, модно, солідно і дуже зручно. Наш Подарунковий сертифікат виконає найзаповітніше бажання близької Вам людини. Ви даруєте людині подорож, а його напрямок і нюанси власник сертифікату вибирає самостійно. Власнику сертифікату ми надамо туристичні послуги на зазначену суму, це може бути тур в будь-яку частину світу.

Для оформлення подарункового сертифікату Вам потрібно лише визначитися з ціною сертифікату і замовити його по телефону або e-mail tourism@piligrim.lviv.net в нашій компанії.

І ще один плюс, разом з сертифікатом Ви отримуєте в подарунок дисконтну карту, яка дає право на знижку на всі наступні тури.

Правила використання Подарункового сертифікату

Подарунковий сертифікат дає право його власникові на придбання туру в одному з офісів компанії на суму номіналу. Сертифікат не може бути використаний на придбання авіаквитків, оплату послуг страхування та інших додаткових послуг.

При використанні Подарункового сертифікату додаткова знижка на туристичний продукт не надається.

Термін обігу - один рік з дати видачі Подарункового сертифіката. Якщо номінал подарункового сертифікату не покриває вартість обраного туру, володар сертифікату здійснює необхідну доплату за свій рахунок. На обраний тур погашується тільки один сертифікат. Подарунковий сертифікат не підлягає поверненню та обміну на грошові кошти.

Ми впевнені, що Ваш подарунок буде гідно оцінений!
close
Популярні країни
close
Гарячі тури