Співпраця з турфірмою Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Агенствам

Співпраця з нами

Вдячні Вам за вибір туроператора «Фірма Пілігрим» в якості партнера.

Наша з Вами співпраця розпочинається з обов’язкового підписання Агентського договору, після підписання якого Ваша компанія може продавати наші тури та отримувати агентську винагороду. Без підписаного Агентського договору заявки від агентств розглядатись не будуть. Для підписання Агентського договору Вам необхідно скачати його, заповнити та прислати за адресою: 79000, м. Львів, вул. Коперника, 26, в двох примірниках скріплених підписом директора та печаткою підприємства.

Разом з Агентським договором необхідно надати пакет документів:

  • Копію витягу з державного реєстру.
  • Копію свідоцтва платника ПДВ (за наявності), чи свідоцтва платника єдиного податку,
  • Копію туроператорської ліцензії (за наявності).

Умови оплати турів

  1. Термін дії виставленого рахунку для оплати заброньованих послуг – 1 (один) банківський день з моменту виставлення.

  2. Рахунок виставляється зразу ж після підтвердження заявки при реалізації власного продукту. При реалізації турпродукту «Ітака» рахунок виставляється для заявок в статусі «опція».

  3. Курс виставлення рахунку є комерційним (внутрішнім).

  4. Якщо оплата не була здійснена у встановлені в рахунку терміни, курс може бути переглянутий в сторону збільшення, в тому випадку якщо внутрішній курс був збільшений, на дату перевиставлення рахунку.

  5. Якщо оплата не була здійснена у встановлені в рахунку терміни, курс може бути переглянутий в сторону зменшення, в тому випадку якщо внутрішній курс на дату перевиставлення рахунку був знижений, але не нижче курсу на дату підтвердження заявки.

  6. Оплата здійснюється на підставі актуальних рахунків. У призначенні платежу в обов'язковому порядку необхідно вказати номер і дату рахунку, так як це зазначено в самому рахунку.

close
Популярні країни
close
Гарячі тури