Емірейтс покриє витрати пасажирів, пов'язані з COVID-19 | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Емірейтс покриє витрати пасажирів, пов'язані з COVID-19

Емірейтс - перша в світі авіакомпанія, яка запропонувала безкоштовне покриття медичних витрат і витрат на карантин, пов'язаних з COVID-19, для всіх пасажирів при польоті в будь-який напрямок і в будь-якому з класів обслуговування.

Клієнти Емірейтс можуть подорожувати без зайвих переживань, захищені наданою авіакомпанією страховкою від медичних витрат на суму до 150 тисяч євро і можливих витрат на карантин в розмірі 100 євро в день (до 14 днів), у випадках діагностування COVID-19 під час поїздки. Даний захист надається авіакомпанією і не тягне додаткових витрат пасажирів.

В міру відкриття кордонів між країнами інтерес людей до подорожей зростає, але вони розраховують на гнучкість і гарантії при виникненні непередбачених обставин під час їх подорожей. Емірейтс старанно працює над впровадженням заходів безпеки на кожному етапі польоту клієнта для зниження ризику зараження і переглянули політику бронювання, зробивши її більш гнучкою для наших клієнтів. Зараз вони виходять на новий рівень, ставши першою авіакомпанією, яка пропонує клієнтам безкоштовне глобальне покриття медичних витрат від COVID-19 і витрат на карантин, якщо вони понесуть ці витрати під час поїздки. Це вкладення з боку авіакомпанії, але вони ставлять безпеку клієнтів на перше місце

Покриття витрат, пов'язаних з COVID-19, як медичної допомоги, так і витрат на карантин, пропонується для всіх категорій пасажирів Емірейтс, незалежно від напрямку і класу обслуговування. Дана ініціатива негайно вступає в силу для клієнтів, які подорожують до 31 жовтня 2020 роки. Страховка діє протягом 31 дня з дати першого польотного сегменту в бронюванні, що означає, що всі переваги страхівки діють для клієнта навіть після польоту з Емірейтс.

Від клієнтів не потрібно ніяких додаткових дій: ні заповнення спеціальних документів або форм, ми також не зобов'язуємо пасажирів використовувати цю страховку. Будь пасажир, якому діагностували COVID-19 протягом поїздки може звернутися за допомогою по спеціальної гарячої лінії.

Інші статті

Розбираємо що таке RO, HB, FB... Збираєтесь в Єгипет? Кращі острови світу за дослідженням Travel and Leisure Що робити, якщо втратили паспорт за кордоном Що не можна робити в літаку? Лайфхаки: як правильно упакувати валізу Лайфхак для тих, хто збирається летіти літаком Що потрібно знати зараз, плануючи поїздку до Єгипту? Які небезпеки підстерігають туристів на відпочинку? Канари 14 дивовижних місць, які варто побачити у Каппадокії, Туреччина Національна кухня Іспанії: що спробувати і куди сходити Найбезпечніші країни для туристів "На пам'ять" як то кажуть Що таке гарячі тури? ТОП-13 помилок туристів в подорожах Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури