Емірейтс покриє витрати пасажирів, пов'язані з COVID-19 | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Емірейтс покриє витрати пасажирів, пов'язані з COVID-19

Емірейтс - перша в світі авіакомпанія, яка запропонувала безкоштовне покриття медичних витрат і витрат на карантин, пов'язаних з COVID-19, для всіх пасажирів при польоті в будь-який напрямок і в будь-якому з класів обслуговування.

Клієнти Емірейтс можуть подорожувати без зайвих переживань, захищені наданою авіакомпанією страховкою від медичних витрат на суму до 150 тисяч євро і можливих витрат на карантин в розмірі 100 євро в день (до 14 днів), у випадках діагностування COVID-19 під час поїздки. Даний захист надається авіакомпанією і не тягне додаткових витрат пасажирів.

В міру відкриття кордонів між країнами інтерес людей до подорожей зростає, але вони розраховують на гнучкість і гарантії при виникненні непередбачених обставин під час їх подорожей. Емірейтс старанно працює над впровадженням заходів безпеки на кожному етапі польоту клієнта для зниження ризику зараження і переглянули політику бронювання, зробивши її більш гнучкою для наших клієнтів. Зараз вони виходять на новий рівень, ставши першою авіакомпанією, яка пропонує клієнтам безкоштовне глобальне покриття медичних витрат від COVID-19 і витрат на карантин, якщо вони понесуть ці витрати під час поїздки. Це вкладення з боку авіакомпанії, але вони ставлять безпеку клієнтів на перше місце

Покриття витрат, пов'язаних з COVID-19, як медичної допомоги, так і витрат на карантин, пропонується для всіх категорій пасажирів Емірейтс, незалежно від напрямку і класу обслуговування. Дана ініціатива негайно вступає в силу для клієнтів, які подорожують до 31 жовтня 2020 роки. Страховка діє протягом 31 дня з дати першого польотного сегменту в бронюванні, що означає, що всі переваги страхівки діють для клієнта навіть після польоту з Емірейтс.

Від клієнтів не потрібно ніяких додаткових дій: ні заповнення спеціальних документів або форм, ми також не зобов'язуємо пасажирів використовувати цю страховку. Будь пасажир, якому діагностували COVID-19 протягом поїздки може звернутися за допомогою по спеціальної гарячої лінії.

Інші статті

Збираєтесь в Єгипет? Розбираємо що таке RO, HB, FB... Кращі острови світу за дослідженням Travel and Leisure Що не можна робити в літаку? Що потрібно знати зараз, плануючи поїздку до Єгипту? Лайфхаки: як правильно упакувати валізу 14 дивовижних місць, які варто побачити у Каппадокії, Туреччина Лайфхак для тих, хто збирається летіти літаком Канари Національна кухня Іспанії: що спробувати і куди сходити Які небезпеки підстерігають туристів на відпочинку? Що таке гарячі тури? Найбезпечніші країни для туристів Що робити, якщо втратили паспорт за кордоном "На пам'ять" як то кажуть Найяскравіші і найграндіозніші фестивалі світу Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури