Іноземці більше не будуть отримувати візу в українських аеропортах / Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Іноземці більше не будуть отримувати візу в українських аеропортах

Іноземці більше не будуть отримувати візу в українських аеропортах.

Видача віз безпосередньо в українських аеропортах припинена з 1 січня.

Бажаючі відвідати Україну зможуть оформляти електронні візи. З цього ж дня збільшена і вартість електронного дозволу на в'їзд в нашу країну - до 85 доларів. Раніше це коштувало 65 доларів. Про це нагадав ЗМІ держсекретар МЗС України Андрій Заєць.

Представники туроператорів відзначають, що в стратегічному плані введення електронних віз - позитивний момент, оскільки оформлення віз по прильоту не завжди проходило гладко. Іноді процес затягувався, особливо у випадках, якщо на одному рейсі прилітало велика кількість іноземців.

Інші статті

ІТАКА Раннє бронювання Кращі острови світу за дослідженням Travel and Leisure Лайфхаки: як правильно упакувати валізу Канари Фестиваль повітряних куль у США Іспанія. Курорт Санта Сусанна Переваги раннього бронювання 7 причин відвідати Амальфітанське узбережжя Італії Що таке гарячі тури? Австрія. Курорт Цель-ам-Зее Переваги відпочинку у Греції в період оксамитового сезону Льодовий фестиваль у Китаї ОАЕ. Новий готель Rixos Saadiyat Island 5* в Абу-Дабі Греція, о. Родос Шрі-Ланка Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури