відпочинок на Мадейрі, пляжі острова Мадейра / Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Кращі зони відпочинку та пляжі острова Мадейра

Більшість пляжів на острові - це невеликі прибережні смуги, вкриті вулканічною галькою.

Кращими піщаними пляжами вважають:

  • Calheta і Machico (золотистий пісок був привезений сюди з Сахари)
  • Prainha і Porto do Seixal (з вулканічним чорним піском)
  • Alagoa і Formosa (змішані піщано-галькові пляжі)

Штучно створений пляж Мачіко. Відпочиваючим він став доступним лише декілька років тому; велику ділянку узбережжя удосконалили і засипали дрібним золотистим піском.

Курортна зона Quinta do Lorde, розташована в південно-східній частині Мадейри, чудовий варіант для поціновувачів відпочинку на вищому рівні. Сучасно обладнаний гальковий пляж, а також велика зона відпочинку з басейнами і елітний яхт-клуб.

Для туристів з дітьми популярним є курорт Piscinas do Caniçal, який знаходиться в східній частині Мадейри. Тут є і мальовничий пляж, і безліч красивих пейзажних басейнів з просторими терасами, в числі яких спеціальні дитячі басейни.

Інші статті

Збираєтесь в Єгипет? Розбираємо що таке RO, HB, FB... Кращі острови світу за дослідженням Travel and Leisure Що робити, якщо втратили паспорт за кордоном Що не можна робити в літаку? Лайфхаки: як правильно упакувати валізу Лайфхак для тих, хто збирається летіти літаком Що потрібно знати зараз, плануючи поїздку до Єгипту? Які небезпеки підстерігають туристів на відпочинку? Канари 14 дивовижних місць, які варто побачити у Каппадокії, Туреччина Національна кухня Іспанії: що спробувати і куди сходити Найбезпечніші країни для туристів Що таке гарячі тури? "На пам'ять" як то кажуть ТОП-13 помилок туристів в подорожах Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури