відпочинок на Мадейрі, пляжі острова Мадейра / Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Кращі зони відпочинку та пляжі острова Мадейра

Більшість пляжів на острові - це невеликі прибережні смуги, вкриті вулканічною галькою.

Кращими піщаними пляжами вважають:

  • Calheta і Machico (золотистий пісок був привезений сюди з Сахари)
  • Prainha і Porto do Seixal (з вулканічним чорним піском)
  • Alagoa і Formosa (змішані піщано-галькові пляжі)

Штучно створений пляж Мачіко. Відпочиваючим він став доступним лише декілька років тому; велику ділянку узбережжя удосконалили і засипали дрібним золотистим піском.

Курортна зона Quinta do Lorde, розташована в південно-східній частині Мадейри, чудовий варіант для поціновувачів відпочинку на вищому рівні. Сучасно обладнаний гальковий пляж, а також велика зона відпочинку з басейнами і елітний яхт-клуб.

Для туристів з дітьми популярним є курорт Piscinas do Caniçal, який знаходиться в східній частині Мадейри. Тут є і мальовничий пляж, і безліч красивих пейзажних басейнів з просторими терасами, в числі яких спеціальні дитячі басейни.

Інші статті

ІТАКА Переваги раннього бронювання Іспанія. Курорт Санта Сусанна Що таке гарячі тури? Греція, о. Родос Кращі острови світу за дослідженням Travel and Leisure Раннє бронювання Переваги відпочинку у Греції в період оксамитового сезону Єгипетська Клеопатра Фестиваль повітряних куль у США ОАЕ. Новий готель Rixos Saadiyat Island 5* в Абу-Дабі Австрія. Курорт Цель-ам-Зее 7 причин відвідати Амальфітанське узбережжя Італії Найдешевші міста для подорожі за дослідженням британської туристичної компанії Hoppa. Як не зіпсувати свою мандрівку Список фільмів про подорожі Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури