Мальдіви відкриті для туристів / Пілігрим - Ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Мальдіви приймають туристів!

В першій половині серпня Мальдіви відвідували 150 громадян України.

Більше всього в цей періоді на острові прибуло громадян ОАЭ (504 людини), Великобританія (421 людина), США (336 чоловік). Зараз багато готелів надають безпрецедентні акції – знижки до 56% , а авіакомпанії flydubai + Емірати пропонують мінімальні тарифи на рейсах з вильотами в вересні. Так Мальдіви готуються до ближнього високого сезону. Зрештою, ця країна на сьогоднішній день є однією з самих лояльних на планеті для в'їзду: не вимагає тесту по прильоту, а не відправляє туристів на обсервацію після прибуття.Деякі мальдівські готелі взяли на себе всі витрати на тестування туристів після завершення їхнього відпочинку.

Туристи в готелях зараз відчувають себе ексклюзивними гостями , так як заповнення готелів поки не високе, а на окремих островах і на пляжах практично не має інших відпочиваючих.

Нагадуємо, Мальдіви відкрили свої кордони для туристів трохи більше як місяць. Країна не приймала туристів майже чотири місяці.

Мальдіви - райська країна, яка залишає в пам'яті лазурні спогади і солодкі враження!

Самостійно підібрати і забронювати готель на Мальдівах Ви можете на нашому сайті, користуючись нашою систесою онлайн бронювання

Інші статті

Розбираємо що таке RO, HB, FB... Збираєтесь в Єгипет? Кращі острови світу за дослідженням Travel and Leisure Що робити, якщо втратили паспорт за кордоном Що не можна робити в літаку? Лайфхаки: як правильно упакувати валізу Лайфхак для тих, хто збирається летіти літаком Що потрібно знати зараз, плануючи поїздку до Єгипту? Які небезпеки підстерігають туристів на відпочинку? Канари 14 дивовижних місць, які варто побачити у Каппадокії, Туреччина Національна кухня Іспанії: що спробувати і куди сходити Найбезпечніші країни для туристів "На пам'ять" як то кажуть Що таке гарячі тури? ТОП-13 помилок туристів в подорожах Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури