Мальдіви відкриті для туристів / Пілігрим - Ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Мальдіви приймають туристів!

В першій половині серпня Мальдіви відвідували 150 громадян України.

Більше всього в цей періоді на острові прибуло громадян ОАЭ (504 людини), Великобританія (421 людина), США (336 чоловік). Зараз багато готелів надають безпрецедентні акції – знижки до 56% , а авіакомпанії flydubai + Емірати пропонують мінімальні тарифи на рейсах з вильотами в вересні. Так Мальдіви готуються до ближнього високого сезону. Зрештою, ця країна на сьогоднішній день є однією з самих лояльних на планеті для в'їзду: не вимагає тесту по прильоту, а не відправляє туристів на обсервацію після прибуття.Деякі мальдівські готелі взяли на себе всі витрати на тестування туристів після завершення їхнього відпочинку.

Туристи в готелях зараз відчувають себе ексклюзивними гостями , так як заповнення готелів поки не високе, а на окремих островах і на пляжах практично не має інших відпочиваючих.

Нагадуємо, Мальдіви відкрили свої кордони для туристів трохи більше як місяць. Країна не приймала туристів майже чотири місяці.

Мальдіви - райська країна, яка залишає в пам'яті лазурні спогади і солодкі враження!

Самостійно підібрати і забронювати готель на Мальдівах Ви можете на нашому сайті, користуючись нашою систесою онлайн бронювання

Інші статті

Збираєтесь в Єгипет? Розбираємо що таке RO, HB, FB... Кращі острови світу за дослідженням Travel and Leisure Що не можна робити в літаку? Що потрібно знати зараз, плануючи поїздку до Єгипту? Лайфхаки: як правильно упакувати валізу 14 дивовижних місць, які варто побачити у Каппадокії, Туреччина Лайфхак для тих, хто збирається летіти літаком Канари Національна кухня Іспанії: що спробувати і куди сходити Які небезпеки підстерігають туристів на відпочинку? Що таке гарячі тури? Найбезпечніші країни для туристів Що робити, якщо втратили паспорт за кордоном "На пам'ять" як то кажуть Найяскравіші і найграндіозніші фестивалі світу Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури