Переваги раннього бронювання / Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Переваги раннього бронювання

Раннє бронювання має цілий ряд переваг, наприклад, заздалегідь бронюють свої поїздки приблизно 85% жителів Великобританії, та й показники такого ж рівня є і в країнах Європи. І це виправдано! Таким чином, можна заощадити до 40% вартості такої ж путівки, але в сезон.

Раннє бронювання - що це таке? Раннє бронювання розробляється спільно з операторами туристичних компаній, з готелями і авіакомпаніями. Сенс такої акції - зниження ціни на тури при попередньому їх бронюванні. Відпочинок в Єгипті, наприклад, може обійтися вам значно дешевше, якщо ви вирішите забронювати місця заздалегідь.

⠀ Економія - за рахунок чого вона можлива? Перш за все це цікаво самому власнику готелю. Йому за допомогою раннього бронювання надається можливість ще до початку сезону реалізувати частину номерів, тим самим забезпечити повну завантаженість готелю в сезон.

Переваги раннього бронювання для туристів

  • 📌Спокійне ставлення до коливань курсів валюти. Робити доплат не доведеться.
  • 📌Доступність готелів та зручні авіарейси. В сезон є ймовірність того, що місць у них може не виявитися, так як вони будуть зайняті раннім бронюванням.
  • 📌Підготовка документів без метушні. По великій мірі це відноситься до країн з візовим режимом.
  • 📌Отримання насолоди від планування майбутнього відпочинку. В очікуванні майбутнього відпочинку працюється легше.

⠀ Раннє бронювання: що необхідно про нього знати? Одне з найпоширеніших помилкових думок про ранньому бронюванні - це те, що багато хто припускає певний відсоток оплати за путівку вноситься спочатку, інша частина оплачується безпосередньо перед вильотом. Ні. Це не так. Раннє бронювання припускає стовідсоткову оплату вартості путівки. У разі відмови від такої путівки з раннього бронювання в більшості випадків передбачається наявність штрафних санкцій за відмову. Але не варто панікувати завчасно з цього приводу. Можна при купівлі путівки оформити страхування від невиїзду: таким чином, у вас буде стовідсоткова гарантія повернення всіх грошових коштів за путівки незалежно від причини невиїзду. Вартість такої страховки становить кілька відсотків вартості путівки.

Інші статті

Кращі острови світу за дослідженням Travel and Leisure Що не можна робити в літаку? Лайфхаки: як правильно упакувати валізу Канари Розбираємо що таке RO, HB, FB... Що таке гарячі тури? Національна кухня Іспанії: що спробувати і куди сходити ІТАКА Льодовий фестиваль у Китаї Австрія. Курорт Цель-ам-Зее Переваги відпочинку дітей у таборах. Іспанія. Курорт Санта Сусанна 10 причин відправитись у круїз Збираєтесь в Єгипет? Раннє бронювання Фестиваль повітряних куль у США Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури