Раннє бронювання / Пілігрим - Ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Раннє бронювання

Знижки від 20 до 50%. Хочете заощадити? Замовляйте тури на сезон зима в ОАЕ, Китай, В'єтнам, Таїланд, Індію, Домінікану, Мальдіви, Кубу і Шрі Ланку вже зараз. Найкращі пропозиції від готелів отримуйте вже зараз.

Раннє бронювання путівок. Як отримати знижку на тур 50%:

- на зимові канікули починається вже в липні – серпні;

- на літо можна вже в січні – лютому.

Звідки беруться такі знижки? Велику знижку надає готель- іноді до 70%. Готель зацікавлений заздалегідь, забезпечити собі потік туристів і реалізувати свій номерний фонд на 20-30% ще до початку сезону відпусток.

Коли це вигідно? Однозначно вигідно на «високі дати». До них відносяться шкільні канікули, новорічні та травневі свята, сезонний відпочинок зима/літо, бронювання популярних готелів. Дати початку канікул особливо популярні, тому що діти виходять на довгоочікувані канікули і сім'ї зі школярами масово їдуть до моря. Ці дати пов'язані з ажіотажним попитом і в цей час точно не буває «горящих», і «раннє бронювання» однозначно буде вигідно всім бажаючим відпочивати в цей період.

По акції «раннього бронювання» вигідно купувати популярні готелі, в які в сезон не потрапити, та чекати «горящі тури» не варто. По цій акції вигідно купувати сімейні або делюкс номера, VIP готелі, які ніколи не надходять в розділ «горящі», та в розгар сезону стануть значно дорожчі.

Оплата таких турів як правило, проводиться частинами 50% відразу і 50% через якийсь час, але зазвичай не пізніше 21 днів до вильоту. Недоліком акції «раннє бронювання» є те, що після її закінчення, вже не можна внести будь-які зміни в вашу заявку, дати, прізвища, готель поміняти не можна. В іншому діють стандартні правила, хоча у кожного туроператора є свої нюанси і їх треба уточнювати при бронюванні туру.

Дуже вигідно поєднати акцію «Раннє бронювання» з оплатою туру в розстрочку. Ви зможете, і тур вигідно забронювати, і розрахуватися вже до початку поїздки.

Інші статті

Кращі острови світу за дослідженням Travel and Leisure Що не можна робити в літаку? Лайфхаки: як правильно упакувати валізу Канари Розбираємо що таке RO, HB, FB... Що таке гарячі тури? Національна кухня Іспанії: що спробувати і куди сходити ІТАКА Льодовий фестиваль у Китаї Переваги відпочинку дітей у таборах. Австрія. Курорт Цель-ам-Зее Іспанія. Курорт Санта Сусанна 10 причин відправитись у круїз Збираєтесь в Єгипет? Фестиваль повітряних куль у США 7 причин відвідати Амальфітанське узбережжя Італії Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури