Що потрібно знати зараз, плануючи поїздку до Єгипту? / Пілігрим - Ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Що потрібно знати зараз, плануючи поїздку до Єгипту?

В Єгипті дорожать туристами і роблять все для комфортного відпочинку в умовах нашої реальності під назвою Covid-19 :

  • обробка багажу по прильоту, саніталайзери в доступі всюди, дистанція, персонал в аеропорту в масках та рукавичках!

  • трансфер за правилами: 1 особа в ряду автобуса, трансфермен в масці, але з посмішкою в очах. Повне відчуття турботи і комфорту, турист в надійних руках!

  • всі готелі, які відкрилися, змогли зробити це тільки після отримання спеціального сертифікату. Держава суворо стежить за дотриманням всіх вимог санітарної гігієни і допустима заповнюваність готелів максимум 50%.

  • їжа в ресторанах подається кухарями та офіціантами, лежаки на пляжі з дотриманням дистанції, всюди нагадування про необхідність мити руки і стежити за своїм самопочуттям.

Важливо розуміти, що кількість хворих в Єгипті, в більшості своїй, доводиться на столичний регіон, а в курортному місті Шарм-ель-Шейх за останній тиждень не зафіксовано жодного випадку зараження, місцеві жителі по праву називають цей курорт free covid зоною.

Всі описані запобіжні заходи вже здаються нам цілком звичайними, ніякого дискомфорту.

Купуючи путівки звертайте увагу на страхівку, включену в пакет.

Інші статті

Розбираємо що таке RO, HB, FB... Збираєтесь в Єгипет? Кращі острови світу за дослідженням Travel and Leisure Що робити, якщо втратили паспорт за кордоном Що не можна робити в літаку? Лайфхаки: як правильно упакувати валізу Лайфхак для тих, хто збирається летіти літаком Які небезпеки підстерігають туристів на відпочинку? Канари 14 дивовижних місць, які варто побачити у Каппадокії, Туреччина Національна кухня Іспанії: що спробувати і куди сходити Найбезпечніші країни для туристів "На пам'ять" як то кажуть Що таке гарячі тури? ТОП-13 помилок туристів в подорожах Найяскравіші і найграндіозніші фестивалі світу Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури