Туристи бувають смішними / Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Туристи бувають смішними

Агенти бюро подорожей в США зібрали різні реальні історій, які дивують своєю безглуздістю.

⠀ ✔️Одна людина подзвонила і запитала, чи можна орендувати автомобіль в Далласі. Коли агент подивився його замовлення, то помітив, що у нього годинна зупинка в Далласі. Тоді агент його запитав, чому він хоче орендувати автомобіль, і він відповів: “Я чув, що в Далласі дуже великий аеропорт, і мені потрібен автомобіль, щоб заощадити час між пересадками”.

✔️Подзвонила одна мила леді. Вона хотіла дізнатися, як це можливо що її рейс з Детройта вилітає о 08:20, а прилітає в Чикаго о 08:33. Агент спробував пояснити, що штат Мічиган на годину попереду штату Іллінойс, але вона не могла зрозуміти концепцію часових поясів. Нарешті агент сказав, що літак летить дуже-дуже швидко, і вона в це повірила!

✔️Жінка зателефонувала і сказала: “Мені треба полетіти в Пепсі-колу на одному з цих приміських літаків”. Я запитав, чи не треба летіти в Пенсакола (штат Флорида) на приміському літаку. Вона сказала: “Так, не має значення”.

Інші статті

Збираєтесь в Єгипет? Розбираємо що таке RO, HB, FB... Кращі острови світу за дослідженням Travel and Leisure Що не можна робити в літаку? Лайфхаки: як правильно упакувати валізу Що робити, якщо втратили паспорт за кордоном Що потрібно знати зараз, плануючи поїздку до Єгипту? Лайфхак для тих, хто збирається летіти літаком 14 дивовижних місць, які варто побачити у Каппадокії, Туреччина Які небезпеки підстерігають туристів на відпочинку? Канари Національна кухня Іспанії: що спробувати і куди сходити Найбезпечніші країни для туристів Що таке гарячі тури? "На пам'ять" як то кажуть ТОП-13 помилок туристів в подорожах Більше...
close
Популярні країни
close
Гарячі тури