Тури в Кюрасао - замовити відпочинок у Кюрасао | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Кюрасао

Авіаквитки & Страхування

Кюрасао - найбільший острів в Карибському морі в групі Малих Антильських островів. Острів був відкритий іспанським мореплавцем Алонсо Охеда в 1499 році. Ця земля перебувала під протекторатом Іспанії, за ними прийшли голландці і в 1634 році острів перейшов під контроль голландської Вест-Індської компанії.

На сьогоднішній день острів є автономною заморською територією у складі Королівства Нідерланди. А громадяни цих островів мають голландське громадянство і паспорт.( До речі, "Guilders" - залишився валютою на островах, в той час як Голландія перейшла на євро)

Столиця острова - Віллемстад, спочатку називався Santa Ana, був перейменований в 17 столітті. Це найбільше місто і адміністративний центр всіх Нідерландських Антильських островів.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Населення острова близько 140 тисяч чоловік. З них 60 тисяч проживають в столиці Віллемстад. Сьогоднішній острів дуже космополітичний - понад 50 етнічних меншин. В етнічному складі жителі острова представляють в основному нащадків змішаних шлюбів між різними етнічними групами Старого світу. В основному це негри і мулати (до 85%). Решта національності - представники індіанських народів (до 5%), голландці, іспанці, португальці та інші вихідці з європейського материка. Середня тривалість життя 73,2 року у чоловіків, 77,7 у жінок. Рівень грамотності населення 98%! Голландці заснували торгове поселення в красивій природній гавані карибського острова Кюрасао в 1634 році, тому берегова лінія вздовж всієї акваторії забудована типовими голландськими будівлями XVIII-XIX століть і пишними особняками купецьких родин, в яких в наші дні розташовані численні магазини, ресторани, музеї і кафе.

 • Уздовж південного берега розташовуються невеликі бухти і живописні затоки, східний берег характеризується зручними гаванями, в яких розташувалися великі порти.

 • Сучасне місто включає кілька окремих історичних районів, архітектура яких відображає європейські концепції містобудування, особливо стилі, привнесені з Нідерландів і тих іспанських і португальських колоніальних міст, з якими Віллемстад був пов'язаний торгівельними стосунками.

 • Дуже яскравий центр міста, розділений вузьким і глибоким каналом Санта-Анна-Бей, або Шоттегат, утворює два головних района: Пунда на східній стороні і Отробанда на західній, з яскраво вираженою голландської архітектурою, каналами, розвідними мостами, прохолодними затіненими вулицями та провулками. У 1997 році Внутрішне місто і гавань Віллемстад були внесені до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

 • Головна визначна пам'ятка міста - Queen Emma Pontoon Bridge - найбільший понтонний міст в світі, (213 м.), побудований в 1888р

 • З самого початку, людям у яких не було грошей купити взуття, дозволялося безкоштовно проходити через міст! Ті, хто у взутті, повинні були платити ...

 • Міст з'єднує дві частини міста - Punda і Otrobanda і відкривається близько 30 разів на день, дозволяючи кораблям заходити в гавань.

 • У західній частині острова знаходиться Парк Крістофеля, де височіє гора висотою 377 м, найвища точка острова. Під його охороною перебувають ігуани, крілики, осли, екзотичні птахи і білохвості олені, також там живуть ящірки і морські черепахи. Для спостерігання за природньою поведінкою тварин у парку була споруджена спеціальна вежа. Екскурсії в парк можна здійснювати пішки, верхи на конях, на гірських велосипедах або по-старому - на джипах

 • На острові 168 видів птахів. Жовтогрудий bananaquit, відомий ще як sugar bird, зустрічається скрізь , краде крихти у туристів! Тут мешкають і рожеві фламінго, а взагалі 14 видів це ендеміки !

 • На особливу увагу заслуговують дерева Divi-divi, які з огляду на досить сухий і вітряний клімат, завжди нахилені до землі і завжди в одну сторону, на захід! З їх допомогою можна орієнтуватися!

 • На острові довжелезні відокремлені пляжі та бухти з кришталево чистою водою, відмінний дайвінг (один з кращих в регіоні) і атмосфера ледачої карибської екзотики, хоча острів підходить не тільки для пасивного пляжного відпочинку. Тут багато можливостей і для занять різними видами спорту - тенісом, волейболом, гольфом, снорклингом і віндсерфінгом. Цікаво буде відвідати Морський Акваріум - спостерігати за морськими тваринами, годувати фламінго, скатів і морських черепах. Для сертифікованих дайверів тут є можливість поплавати з акулами.

 • Острів Кюрасао - тезка однойменного блакитного лікеру Кюрасао. Ароматний лікер - справжній символ країни. Він готується на основі винного спирту з додаванням сушеної апельсинової шкірки, мускатного горіха, гвоздики і кориці. Відвідайте винокурню Сеньйор, де виробляють лікер «Кюрасао» - алкогольний символ острова. Неодмінно продегустуйте цей чудовий напій !

 • А якщо вам стане нудно і захочется різноманітності - відвідайте острови по сусідству – Арубу та Бонейр…

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури