Тури в Оман - замовити відпочинок у В'єтнамі | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Оман

Авіаквитки & Страхування

Оман тривалий час перебував в тіні туристичного буму й уславленої розкоші своїх сусідів – Об’єднаних Арабських Еміратів і Саудівської Аравії, Ця країна відкрилася для туристів лише наприкінці вісімдесятих років, хоча у минулому її порти вважали вікном у Новий світ. Тепер вона відома як виробник найдорожчих парфумів, світовий постачальник ладану, володар великих мідних рудників, що давали метал для стародавніх цивілізацій! За свою історію столиця Оману перебувала на території нинішнього Сомалі, зараз тут окрім корінного арабського населення значна частина вихідців з Індії і Пакистану. Оман парадоксальним чином поєднує терпимість до різного роду культур і бережне ставлення до вікових традицій. Останнім часом країна набуває все більшої популярності для європейців і любителів далеких подорожей з усього світу, тому що зуміла зберегти свою східну самобутність, утриматись від гонки гігантизмом, за масштабами, не доступними для країн, які не так щедро наділені нафтовими запасами. Оман – місце не масового відпочинку, а тихого усамітнення, милування багатою природою і неймовірно чистим зоряним небом. Тут розташовані одні з найдорожчих готелів світу, а східна вишуканість має давній, продиктований самою природою сенс. Але країна розкриється повністю лише для тих, хто не звик сидіти на місці. Один із поширених видів відпочинку для туристів – походи з наметом. За відносно короткий час тут можна побачити казкові долини і найвищі у світі піщані дюни, унікальні для Аравійського півострова гори і справжні фіорди (через них країну іноді називають арабською Норвегією). Країна – місце паломництва для скелелазів, серферів і нирців зі всієї планети. Підводний світ тут ще не наляканий туристами і вражає красою і багатством: гігантські черепахи, дельфіни, а трохи далі можна зустріти й величезних китів.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Останнім часом країна набуває все більшої популярності для європейців і любителів далеких подорожей з усього світу, тому що зуміла зберегти свою східну самобутність, утриматись від гонки гігантизмом, за масштабами, не доступними для країн, які не так щедро наділені нафтовими запасами. Оман – місце не масового відпочинку, а тихого усамітнення, милування багатою природою і неймовірно чистим зоряним небом. Тут розташовані одні з найдорожчих готелів світу, а східна вишуканість має давній, продиктований самою природою сенс. Але країна розкриється повністю лише для тих, хто не звик сидіти на місці.

Країна – місце паломництва для скелелазів, серферів і нирців зі всієї планети. Підводний світ тут ще не наляканий туристами і вражає красою і багатством: гігантські черепахи, дельфіни, а трохи далі можна зустріти й величезних китів.

  • Кожен громадянин Оману на своє 28-річчя отримує від держави наділ землі неподалік від свого місця проживання і будує дім. У провінції Дофар у південній частині країни страву із птиці, тут вони заборонені до споживання.

  • Територія Оману протягом досить довго була підконтрольна португальцям. У результаті тут з’явилося понад 500 їхніх фортів. Кріпосні стіни одного з них - найдовші у світі – 11 кілометрів. Форт розташований у місті Бахла біля підніжжя гір.

  • Надзвичайно мальовничі пляжі Оману заборонено віддавати у приватні руки.

  • У селі неподалік від Муската - столиці країни знаходиться одна з найдавніших жіночих мечетей.

  • У мечеті султана Кабуса виставлено найбільший килим у світі. Важить творіння понад 20 тон, а його площа – 6000 м Нафта в Омані найвищої якості, вона – основа його економіки, якою власноручно керує султан, адже в країні абсолютна монархія (султанат)

Оману не властиво все зухвале і голосне. Гостинність місцевих жителів має особливий відтінок - їм не властива нав’язливість, а чайові вони можуть сприйняти як образу...

Переліт в Оман триває 4 години і тут діє віза Об’єднаних Арабських Еміратів.

Один із поширених видів відпочинку для туристів –** походи з наметом**. За відносно короткий час тут можна побачити казкові долини і найвищі у світі піщані дюни, унікальні для Аравійського півострова гори і справжні фіорди (через них країну іноді називають арабською Норвегією).

Цей куточок для справжніх шанувальників арабського світу Він для тих, хто вміє цінувати барви природи, вдихати живі аромати, відчувати контрасти і розчинятися .. від невимовної радості буття.

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури