Тури в Албанію - замовити відпочинок в Албанії | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Албанія

Авіаквитки & СтрахуванняТури ON-LINEЕкскурсійні тури

Відпочинок в Албанії. Албанія країна з великою культурною спадщиною і красивою природою з мальовничими каньйонами і прекрасними чистими пляжами.

Історія Албанії– від стародавніх іллірійців до Османської імперії, залишила тут немало легенд і безцінних пам′яток. Місцеве населення по-балканськи гостинне, що виражається в смачній кухні, більш ніж прийнятних цінах на відпочинок і в шанобливому, якщо не сказати любовному відношенні до кожного, хто проявив інтерес до їх скромної країни. Одним словом, там нас чекають. Тому швиденько замовляйте тур в Албанію.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Площа: 28,7 тис. км². Столиця: Тирана. Населення: 3,18 млн. осіб. Офіційна мова – албанська. Час: київський час мінус 1:00 година Релігія: мусульмани (суніти і бекташі) - 65%, православні - 20%, католики - 10%. Клімат: клімат примор’я субтропічний, середземноморський, з жарким сухим літом (липень +25°), м’якою і вологою зимою (січень +5°); у гірських районах більш континентальний.

Грошова одиниця

Лек = 100 кіндаркам. Обміняти валюту можна в банках або обмінних пунктах(.kambim valuator). Банки працюють з 8:30 до 14:30. Банкомати розташовані в великих містах і одноразово можна зняти суму еквівалентну 500$.

Кухня

У місцевих ресторанчиках Албанії можна покуштувати різні види чебуреків і кебабів, щедро приправлених спеціями. Запивають усе це знайомою нам середньоазіатською пахтою.

З м’яса найчастіше використовується баранина. Також використовується грецька і італійська кухня. В Албанії поширені різні сорти м’якого сиру, переважно фета, оливки і оливкова олія, а також величезна кількість салатів зі свіжих овочів. Овочі тут поважають і в тушкованому вигляді: вегетаріанське рагу – популярна місцева страва, в яку можна покласти все, що завгодно: картопля, томати, морква, солодкий перець, зелень. Трапезу закінчують солодощами та чаєм.

Транспорт

Територією країни можна пересуватися на маршрутках, автобусах і поїздах. Маршрутки, названі тут «фургонами». Ними служать дев’яти - і дванадцятимісні міні автобуси. У кожному місті є одна або декілька станцій «фургонів». Між містами Албанії можна пересуватися на поїздах.

Магазини

Магазини працюють з 9:00 до 20:00, влітку часто відкриті і до 22:00. З 15:00 до 17:00 магазини, як правило, закриті на перерву.

Державне свято

28 листопада - День прапора (1912 р.) В 1912 р. проголошена незалежність Албанії.

Сувеніри

У містах Албанії ви знайдете безліч сувенірних магазинів і ринків, що пропонують вироби місцевих ремесел, національні вироби. До популярних албанським сувенірів відносяться різьблення по дереву, кераміка, традиційна вишивка, підноси, вироби з міді, трубки і національні музичні інструменти. З напоїв зверніть увагу на виноградну горілку «раки» і місцевий коньяк «Скандербег».

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури