Тури в Андорра - замовити відпочинок в Андоррі | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Андорра

Авіаквитки & Страхування

Андорра гірськолижній курорт. Відпочинок в Андорі точно подарує вам море вражень Тому що Андора - це незалежна держава з тисячолітньою історією розташована в Південно-західній Європі між Іспанією і Францією. Вона користується світовою популярністю завдяки своїм лижним курортам, сучасною інфраструктурою у сфері гостинності і послуг. Андорру відвідують близько 8 мільйонів туристів в рік. Андорра - це справжній рай для любителів природи: 90% території вкриті лісами.

Князівство Андорра згідно з адміністративним поділом складається з 7 пароккій: Андорра-ла-Велья, Канілло, Ла-Массана, Ординьо, Сант-Джулія-де-Лорія, Енкамп і Ескальдес-Энгордань. По-іншому їх називають громадами. Не вагайтесь і замовляйте гірськолижні тури до Андори, можливі як вильоти з Польщі, так і вильоти з України, обирайте зручний варіант для себе.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Гірськолижний відпочинок

Туристичними регіонами вважаються зовсім не пароккії, а гірськолижні курорти. Ця крихітна країна має в своєму розпорядженні п'ять прекрасних гірськолижних центри - 277 км чудових трас, розподілених по курортах: Ордіно-Аркаліс, Пал-Сетурія-Арінсал, Пас де ла Каса-Грау-Ройч, Сольдеу-Ель-Тартер і курорт для занять біговими лижами Ла Рабасса.

Клімат країни неначе спеціально створений для гірськолижних курортів.

Сезон починається в грудні і триває до березня. Вночі температура має мінусові показники, а вдень повітря прогрівається до +10, але головне - тут майже завжди сонячно. Мальовничий ландшафт, доглянуті траси, комфортабельні готелі, розвинена інфраструктура - все це робить Андорру одним з найпопулярніших гірськолижних курортів в світі.

Андорра - дивовижна, по-справжньому казкова країна. Той, хто знайшов "золотий ключик" і одного разу відкрив її для себе, обов'язково повернеться сюди знов, і не проміняє це маленьке чарівне князівство вже ні на які інші курорти. Крім відпочинку на відмінних, сонячних, гірськолижних курортах тут можна подивитися романські церкви, руїни давніх каталонських замків, каплиці і дзвіниці, гарячі джерела в Ескальдес-Епгордані. На окрему увагу заслуговує термальний комплекс Кальдеа, який також облаштовано у горах. Джакузі просто неба, сауни, гейзери, водоспади та інші задоволення приваблюють можливістю зміцнити здоров'я та одержати незабутні враження.

Музеї

В Андоррі безліч музеїв, але вони настільки незвичайні і відрізняються від звичних музеїв, що сприймаються зовсім інакше. Чоловіки, наприклад, із задоволенням відвідають Музей автомобілів або Музей мотоциклів. Жінки знайдуть для себе багато цікавого в Музеї парфумерії. А будь-яка дитина або підліток буде в захоплені від Музею коміксів. Абсолютно всі, хто відвідує Андорру, з радістю прогулюються Авеню Шарлеман – найжвавішою вулицею столиці. Тут одночасно можна як оглядати споруди початку XIX ст., так і насолодитися відвідуванням місцевих магазинів. Ціни в Андоррі нижчі ніж у Франції та Іспанії.

Цікаві факти про Андорру:

  1. Андорра є одна з найменших держав у світі. Площа цієї країни всього 468 квадратних кілометрів, а населення — близько 80 000 осіб.
  2. За законом 1864 в Андоррі заборонені адвокати. Їх називали чорними юристами, які чорне можуть зробити білим. До речі, в’язниць в Андоррі теж немає, країна є однією з найбезпечніших у світі....
  3. Поштові пересилки в Андоррі безкоштовні, можливо, це пов’язано з невеликою територією держави....
  4. Власної валюти в Андоррі немає і ніколи не було, в платежах використовують євро....
  5. У країні немає власного аеропорту і залізниці. Найближчі залізничні станції та аеровокзали знаходяться в Іспанії та Франції....
Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури