Тури в Австралію - замовити відпочинок в Австралії | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Австралія

Авіаквитки & Страхування

Австралія- це унікальна країна, гостинна та надзвичайно красива земля, яка зберігає в собі справжні багатства, (в Австралії 16 об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО), включаючи рідкісні природні явища та дивовижних представників флори і фауни.

Природні пам'ятки Австралії вражають своєю красою. Незаймана природа тут контрастує з найсучаснішими мегаполісами. Сюди з усього світу їдуть шанувальники підводного плавання та гольфу, а шукачі пригод знову і знову йдуть маршрутами місцевих першопроходців.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Ці землі - справжній скарб для туристів з усього світу. На старовинних мапах їх позначали як Terra Australis Incognita, і для багатьох з нас вона і зараз все ще - Непізнана Південна Земля, найбільший в світі острів та найменший материк. Австралія - це рідкісне поєднання смачної екзотики, дикої природиівиблискуючих суперсучасних міст. Країна дуже багата, на диво впорядкована і абсолютно спокійна. Це країна прекрасних доріг та нескінченних океанських пляжів, країна диких мустангів і коралових рифів, країна ковбоїв та золотошукачів. Збираючись у подорож, враховуйте, що тут треба оглянути все!!!

Вздовж узбережжя Австралії на північному заході простягнувся Великий Бар'єрний риф, Це найбільший живий організм на Землі, який видно навіть з космосу і який являє собою величезну гряду коралових рифів та островів, які утворилися приблизно 18 млн років тому. На сьогоднішній день на поверхні помітна лише невелика частина коралів, і тільки підводне плавання дозволить побачити найбільш повну та мальовничу картину. Саме тому у шанувальників дайвінгу сьогодні не виникає питання, що подивитися в Австралії. Підводний світ Рифа настільки красивий, що нагадує якусь казкову ілюстрацію: тільки уявіть, як на тлі величезних коралових садів та численних різнокольорових рослин граціозно пропливають великі косяки неймовірно яскравих та різнокольорових риб..

Озеро Хіллер

Обов'язково впишіть в план своєї подорожі по Австраліі таку пам'ятку, як озеро Хіллер, відоме як Рожеве. Статус пам'ятки Австралії озеро Хіллер здобуло завдяки своїй неординарності. Мальовниче озеро, води якого мають незвичайний рожевий колір, розташоване на острові Міддл, вкритому густими евкаліптовими лісами. Мандрівники з усього світу приїжджають до берегів унікального озера, щоб на власні очі переконатися в тому, що вода в ньому дійсно рожева. Незважаючи на численні дослідження, таємниця озера Хіллер так і залишається нерозгаданою.

Гора Улуру

Національний парк Улуру-Ката Тьюта продовжить ваш список, адже ці землі таять в собі справжні дива. Восьме чудо світу, Святе місце, Червона гора - всіх ці титули належать горі Улуру, що також зветься Айерс-Рок. Це одна з найбільш відомих природних пам'яток Австралії та один з головних символів континенту. Протягом доби її червоно-помаранчева гірська порода здатна змінювати колір: на світанку гора має найбільш світлий відтінок, зі сходженням сонця забарвлюється в пурпурно-червоний, потім рожевий і, нарешті, золотистий відтінок, а під вечір темніє. Фантастична червона скеля, що нагадує величезного слона, і вік її становить близько 6 мільйонів років.

Долина річки Ярра

.Південна Австралія відома виноробним промислом. І, мабуть, один з найбільш видовищних винних регіонів тут - долина річки Ярра, де росте безліч сортів винограду. Тисячі шанувальників вина відвідують ці благодатні краю для дегустації розкішного букета місцевих вин. Крім того, мандрівники можуть побачити тут ще багато чого цікавого: помилуватися захоплюючими видами дикої природи, побачити представників місцевої фауни, таких як кенгуру, вомбати, ему та деякі види хижих птахів. А щоб побачити її з нового ракурсу, варто піднятися в небо на повітряній кулі та приземлитися в одному з численних виноградників, щоб поснідати свіжими продуктами, запивши їх ігристим вином.

Привабливість Зеленого континенту не тільки в незвичайній природі материка. Це також міста, де найдавніші пам'ятки Австралії межують із сучасними хмарочосами. Так, наприклад, пейзаж Сіднея однозначно розпізнається завдяки відомій у всьому світі пам'ятці - будівлі оперного театру, одному з найбільш знаменитих у світовій архітектурі. Спроектувавши оригінальні за формою даху театр, архітектор подарував Сіднею символ міста, за яким його тепер знає світ. Опера- хаус - невід'ємний об’єкт будь-якої екскурсії в Сіднеї.

Королівський каньйон Розташований в Червоному центрі Австралії колись мав статус священної землі для місцевих аборигенів. Сьогодні він отримав статус пам'ятки Австралії, завдяки своєму унікальному виду та своєрідній природній красі. Стіни каньйону сягають 200 метрів у висоту, а всередині каньйону росте гущавина з папороті і саговників, пальмові ліси, знаходять собі притулок сотні різновидів тварин . Найпопулярніший маршрут, який дозволить в повній мірі насолодитися неймовірними панорамними краєвидами каньйону.

Щоб ознайомитися з культурою австралійців, особливостями побуту, характерними рисами їхнього менталітету, треба відвідати маленьке містечко Куранда на півночі штату Квінсленд. Тут можна ознайомитися з особливостями ремесла корінних жителів та купити сувеніри. Тут розташувався і світ птахів Birdworlв, де можна спокійно прогулюватися серед шниряючих птахів - папуг, перепелів, голубів, казуарів.

«Сади коали» - невеличкий зоопарк дикої природи континенту. Крім коал, тут мешкають кенгуру, крокодили, ящірки та змії. Також тут є центр вивчення аборигенів, який являє собою селище, населене корінними мешканцями материка. Тут можна максимально повно вивчити культуру і побут аборигенів, подивитися їх традиційний танок, поспостерігати за метанням списів та бумерангів .

  • Населення Австралії ~ 24 млн. розмовляє 200 різними мовами і діалектами, 45 з яких - мови корінних народів. Найбільш поширеними крім англійської є італійська, грецька, арабська, в'єтнамська та китайська.

  • Канберра була створена в 1908 році як компроміс, коли Сідней і Мельбурн не змогли домовитися, хто з них стане столицею.

  • В Австралії найвища серед розвинених країн частка мігрантів. Більше ніж 25% австралійців народилися в іншій країні. Крім корінних народів, тут живуть мігранти з 200 країн.

  • Голосувати на виборах обов'язково, інакше на "порушника" чекає штраф

  • Австралійці витрачають більше грошей на азартні ігри, ніж мешканці будь-якої іншої країні: 80% дорослих в Австралії грають в азартні ігри, тут знаходяться 20% всіх існуючих в світі автоматів для гри в покер.

  • В Австралії живе втричі більше кенгуру, ніж людей, а папуги літають прямо на вулицях, красиві, й неймовірно галасливі. Але австралійці до цього звикли и майже не звертають на них уваги.

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури