Тури на Балі - замовити відпочинок на Балі| Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Балі

Авіаквитки & СтрахуванняТури ON-LINE

На самому великому Малайському архіпелазі, на території Індонезії розташований мальовничий острів Балі. Острів входить до групи малих Зондийских островів.

Для одних Балі — це рай на Землі, який втілив всі уявлення про задоволення від життя на будь-який смак: пляжні вечірки, триста шістдесят п'ять днів літа, дауншифтинг, подорожі узбережжям, вулкани, рисові тераси. Для інших — місце духовних практик, йоги, тантри, медитації. Прекрасне місце для очищення і перезавантаження. Для третіх — це найкращі серф-споти круглий рік і незабутній дайвінг чи віндсерфінг.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Острів Балі – чудове місце для романтичного відпочинку і літніх канікул, тому що цей острів чарівний. Це частина Індонезії із неймовірним тропічним кліматом, екзотичними пейзажами, бездоганною гостинністю і безліччю інших переваг. Неможливо не згадати дивну балійську культуру із безліччю індуїстських храмів, святинь та інших релігійних пам’яток, які обов’язково варто відвідати.

Найкращий час для відпустки на Балі — це квітень, травень червень і вересень, безпосередньо перед і відразу після туристичних піків (липень — серпень). Це сухий сезон, а ціни на все можуть бути на 30-50 % нижче, ніж у липні та серпні. Це ідеальний час для серфінгу, дайвінгу, снорклінгу . Можна досліджувати острів, його секретні місця, храми, панорамні площадки, вулкани і рисові поля, насолоджуючись самотністю і тишею. Місцеві жителі дуже гостинні і їх ставлення буде для вас приємним моментом у цій подорожі.

На Балі люди діляться на 4 касти, як і в Індії.

Брахмани – вища каста на острові, її представники займаються духовним просвітництвом і релігією. Шудри – звичайні балійські робітники. Вони становлять понад 85% населення,

Вайш'ї- каста торговців і адміністративних працівників.

Кшатрії - каста воїнів, в яку також входять деякі представники знаті і королі.

Мова на Балі залежить від касти, і зазвичай ділиться на 3 рівня: благородний, середній і простий. Не можна звернутися до людини, не вказавши їй на іі приналежність до касти. Але напружуватися не треба, всі майже всі говорять англійською, тому ви легко зможете порозумітися.

Улюбленою розвагою балійців є півнячі бої. Бійцівських півнів пестять і плекають не менше , ніж дітей: вони живуть в будинку і почесно сидять на колінах у господаря.

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури