Тури в Чехію - замовити відпочинок в Чехії | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Чехія

Авіаквитки & СтрахуванняТури ON-LINEЕкскурсійні тури

Чеська Республіка знаходиться практично в самому центрі Європи і межує з Німеччиною, Польщею, Австрією і Словаччиною.

Ландшафт Чехії дивовижний за своєю красою та різноманітністю. Широкі долини з густою мережею річок та озер змінюються порослими густими лісами пагорбами і гірськими хребтами, де зберігають вікову прохолоду сталактитові печери. Саме тут розташовані цілющі джерела найпопулярніших європейських курортів, таких як Карлові Вари і Маріанські Лазні.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Чехію туристи відвідують чи не найчастіше за інші країни світу. Мандрівники їдуть сюди, щоб погуляти по старовинних вуличках Праги, відчути себе людиною середньовіччя під час екскурсій до величних замків, які збереглися і до сьогодні. Та, звичайно ж, для того, щоб оздоровитися на одному з курортів, відомих далеко за межами Чехії своїми цілющими грязями та водами - у Карлових Варах, Маріанське Лазне, Подебрадах. ​ А скільки тут можна побачити прекрасних пам"яток старовини, які включені до Переліку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО – Кутна Гора, Чеський Штернберг, Чеський Крумлів, та це ще далеко не повний перелік.

Неможливо поїхати з Чехії, не спробувавши знаменитого місцевого пива або не побачивши прекрасних виробів з чеського скла. У цій країні кожен знайде для себе щось особливе, за що можна закохатися у Чехію серйозно та надовго.

Всі музеї в Чехії працюють з 9 до 17 години, понеділок — вихідний. Галереї працюють без вихідних, з 10 до 18 годин. Вхідний квиток обійдеться Вам від 30 CZK і більше, дітям до 12 років надаються знижки.

Цікаві факти про Чехію:

  1. Граматика чеської мови вважається однією з найскладніших у світі.
  2. Знаменитий мультфільм про крота був створений в Чехії. Тут, до речі, можна придбати сувеніри та іграшки у вигляді головного героя.
  3. Найбільшим замком у Європі є Празький град, який знаходиться в Празі.
  4. На околиці невеликого міста Кутна гора розташована незвичайна церква Кісниця, зроблена з людських кісток. Як свідчить історія, земля, на якій стоїть церква, вважалася святою
  5. Досить популярним вважається дорогоцінний камінь «чеський гранат». За переказами, цей камінь володіє магічними властивостями, і є талісманом для свого господаря.
  6. І, звичайно, чеське пиво вважається одним з найсмачніших. Чеські пивоварні мають великий успіх і високу репутацію у світі.
  7. Один з найвідоміших чеських сувенірів - «Кротек» з дитячого мультика.
Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури