Тури в Францію - замовити відпочинок в Франції | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Франція

Авіаквитки & СтрахуванняТури ON-LINEЕкскурсійні тури

Франція - країна кави та круасанів, Ейфелевої вежі і Лувру, законодавиця моди і мистецтва...

Франція - це вишукана французька кухня, тонкі вина, звабливі аромати духів і неповторний шарм, притаманний всьому французькому: француженкам і Парижу, і кухні, і мові, маленьким кафе, готелям і атмосфері французьких Альп! Напевно, тому Франція є найбільш відвідуваною країною в світі за кількістю приїжджаючих іноземців, а Париж - самим туристичним містом. Франція - чемпіонка світового туризму.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Клімат Територія Франції, названа «'Hexagone», тобто «шестикутник», розділяється на 4 кліматичні зони: Океанічний клімат (захід Франції): опади часті і не дуже рясні ; незначні коливання температур протягом року. Континентальний клімат (центральні і східні райони): досить морозна зима і спекотне літо. Середземноморський клімат (південний схід): жарке і посушливе літо; сезон дощів триває з жовтня по квітень (вологий і м'який клімат); велика кількість сонячних днів у році. Гірський клімат (600-800 м над рівнем моря і вище): рясні опади; сніг лежить протягом 3-6 місяців на рік. Для континентальних районів Франції, віддалених від узбережжя, характерна холодна зима і тепле літо. На півдні клімат середземноморський - літо спекотне та сонячне (24- 25 С), зима тепла і волога (8- 10 С) . У Парижі самий холодний місяць - січень ( мінус 6 - 13 С), самий теплий - липень ( максимум 35 С) .

Транспорт Залізничний транспорт дуже розвинений. Місцеві та нічні поїзди, у тому числі TGV («Trains a Grande Vitesse» - високошвидкісні потяги) пов'язують столицю з усіма великими містами країни, а також з сусідніми країнами Європи. Швидкість руху цих потягів - 320 км / год. Залізнична мережа Франції складає 29 370 кілометрів, і є найдовшою залізничною мережею серед країн Західної Європи. Залізничне сполучення існує з усіма сусідніми країнами, окрім Андорри.

Метро у Франції є в Парижі, Ліоні, Марселі, Ліллі, Тулузі, Ренне. У Руані - частково підземний швидкісний трамвай.

Крім системи метро, в Парижі існує мережа RER (Reseau Express Regional), пов'язана одночасно з системою метро і мережею приміських поїздів.

У Франції близько 475 аеропортів. 295 з них мають асфальтовані або бетонні злітно-посадочні смуги, а решту 180 - грунтові (дані на 2008 рік). Найбільший французький аеропорт - аеропорт Шарля де Голля, розташований в передмісті Парижа. Ейр Франс - національний французький авіаперевізник, який здійснює авіарейси практично в усі країни світу.

Розваги Музеї: графіки роботи музеїв відрізняються, але потрібно пам'ятати, що муніципальні музеї закриті в понеділок, а національні - у вівторок (окрім музею Орсе в Парижі, який не працює по понеділках). Музеї і архітектурні пам'ятники відкриті для відвідування публіки зазвичай з 10:00 до 19:00. Театри: у Парижі, як і в провінції, дуже багато театрів, в яких ставлять вистави на будь-який смак: від класичного репертуару до бульварних п'єс, від комічних шоу одного актора до музичних кабаре. Щоб уникнути розчарування, подумайте про покупку квитків заздалегідь! Бари: бари відкриваються дуже рано так, що Ви можете там поснідати, а деякі з них закриваються тільки о 02 годині ночі. У провінції це улюблені місця, де люди зустрічаються з друзями на вихідних та посеред тижня. У маленьких селах в барах торгують хлібом, газетами, вони можуть бути одночасно і заправними станціями. Нічні клуби: вони всюди, навіть у найвіддаленіших куточках Франції. За стилем і музикою вони дуже відрізняються. Дізнайтеся про це завчасно! Але те, що їх об'єднує - це встановлений час закриття - 5 годин ранку.

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури