Тури в Грецію - замовити відпочинок в Греції | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Греція

Авіаквитки & СтрахуванняТури ON-LINEЕкскурсійні тури

Греція - колиска європейської цивілізації, один з найбільших християнських центрів і прекрасний курортний район світового значення. Саме тут надзвичайно тонко переплітаються всі епохи розвитку європейської історії. Відпочинок в Греції надзвичайно культурно насичений, оскільки цьому сприяють не лише безліч визначних пам'яток країни, але і буквально кожен її камінь. Саме тому ми щиро радимо вам відпочинок в Греції.

Грецька республіка (Greece) займає південну частину Балканського півострова і омивається трьома морями: Егейським, Іонічним і Середземним. У силу цього тут Ви зможете насолодитися м'яким субтропічним кліматом. Ландшафти Греції на чверть представлені скелястими горами, а життя кипить в пишних долинах та на мальовничих узбережжях, порізаних бухтами, гротами і затоками. Що вже говорити про численні красиві острови Греції.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Оскільки греки ревно дбають про туристичний імідж країни, готелі та санаторії Греції порадують Вас відмінними умовами для відпочинку, оздоровлення і всіляких розваг. Екскурсійні тури та поїздки припадуть до смаку любителям архітектурних та історичних пам'яток. До того ж, неослабною популярністю користуються шоп - тури до Греції. Простори цієї країни і відмінно розвинена інфраструктура дозволять Вам зайнятися різними водними видами спорту, покататися на конях, полазити по горах, дізнатися і спробувати багато нового і цікавого, познайомитися з традиціями і звичаями цієї дивної країни, а також залишити собі на пам'ять чудові фото Греції.

Відпочинок в Греції - це класика сучасного туризму .

Важлива та корисна інформація

Час: між Грецією та Україною немає різниці в часі.

Клімат: Греція знаходиться в південній частині Балканського півострова. Крім того, до неї входить ряд остовів: Крит, Родос, Лесбос і інші . На півночі Греція межує з Македонією і Болгарією, на північному заході - з Албанією, на північному сході - з Туреччиною. Країну омиває відразу три моря: Середземне (на півдні), Іонічне (на заході) і Егейське (на сході). Клімат Греції можна охарактеризувати як середземноморський. Найтепліші місяці в Греції - це липень і серпень. Жаркіше за все тут у липні місяці: вдень повітря прогрівається в середньому до +30 градусів. Сезон дощів у Греції припадає на листопад- січень. Купальний сезон зазвичай починається в травні, коли температура води в морі досягає +19.

Валюта: грошова одиниця Греції - євро. Євро дорівнює 100 центам. В обігу банкноти номіналом в 5, 10, 20, 50, 100, 200 і 500 євро, а також монети номіналом в 1, 2, 5, 10, 20 і 50 центів. Готівкову валюту можна обмінювати тільки в банках або обмінних пунктах (стягується податок у 1-2% від обмінюваної суми), а також у спеціальних секціях поштових відділень. Кількість банкоматів досить велика. Готелі, великі турцентри та супермаркети приймають кредитні картки основних міжнародних платіжних систем, часто з нарахуванням комісійних 3-5% за банківську операцію (готівку найлегше отримувати по карті Cirrus/Maestro). Дорожні чеки обмінюють у банках і представництвах відповідних компаній, але комісія при їх обміні досить висока. Оплачувати поточні витрати краще в євро.

Банки в будні дні відкриті з 8.30 до 14.00 (у п'ятницю до 13.30). Деякі банки в районах великих туристичних центрів працюють з 15.00 до 21.00. У вихідні та в дні національних свят всі банки зачинені.

Напруга: треба мати на увазі, що грецькі стандарти потужностей, при яких працюють електроприлади, дещо відрізняються від українських : 240В, 50Гц.

Митниця: дозволено ввозити і вивозити: 1 блок сигарет, 1л спиртних напоїв.

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури