Тури в Мадагаскар - замовити відпочинок в Мадагаскар | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Мадагаскар

Авіаквитки & СтрахуванняТури ON-LINE

Острів Мадагаскар знаходиться в Індійському океані, і серед всіх островів світу займає за величиною четверте місце. Мадагаскар манить туристів з усіх куточків земної кулі унікальною природою, відмінно обладнаними курортами, веселощами і численними святами. Ті, хто чекає від відпустки екзотики і нових яскравих вражень, обов’язково оцінять відпочинок на Мадагаскарі. Найкращий період для туру на Мадагаскар – з квітня по жовтень.

Природа Мадагаскару неповторна і незабутня: яскраво-червоні землі з смарагдовою рослинністю, пустелі і вершини гір, озера і вулкани, реліктові ліси і пляжі – це лише неповний перелік того, чим можна милуватися на цьому дивовижному острові. Флора і фауна Мадагаскару унікальні – з двохсот тисяч видів тварин і рослин, що зустрічаються на острові, 150 тисяч можна побачити лише тут.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

На Мадагаскарі багато заповідників і національних парків, флора і фауна яких дбайливо охороняється державою. Національний парк Монтань дАмбр користується особливою популярністю серед туристів. Знаменитий і Парк Де Раномафана, де мешкає 14 видів лемурів, майже 100 видів птахів, метеликів, плазунів та інших рідкісних представників фауни. Парк Періно відомий вічнозеленими дощовими лісами, в яких мешкає велика популяція лемурів.

Антананаріву, столиця Мадагаскару цікава своїми контрастами – серед офісних будівель і сучасних супермаркетів розташовані вулички, викладені бруківкою, шикарні бутіки сусідять з вуличними ринками, а відразу за містом тягнуться рисові поля. Головною визначною пам’яткою Антананаріву є ансамбль палаців Рува Амбухиманга, що складається з чотирьох палаців і усипальниці монархів острова.

Пляжний відпочинок на Мадагаскарі представлений головним курортом – островом Нусі-Бе. Тут туристів чекає, без перебільшення, райський відпочинок: чистісінька вода і доглянуті піщані пляжі, а також шопінг і розвинена індустрія розваг. На Нусі-Бе створені чудові умови для водних розваг – дайвінгу, снорклінга (пірнання в масці), а також глибоководної риболовлі. У любителів гострих відчуттів буде можливість відправитися на сафарі, зайнятися рафтингом або альпінізмом.

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури