Тури в Мексику - замовити відпочинок в Мексикі | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Мексика

Авіаквитки & СтрахуванняТури ON-LINE

Мексика розташувалася на півдні Північної Америки. Легенда свідчить, що ацтеки довго шукали землю, на якій вони змогли б жити, і звернулися за порадою до бога сонця і війни. Той сказав їм: шукайте кам’янисте місце, де стоїть кактус-нопаль, на вершині його буде сидіти орел і пожирати змію. Після 130 років пошуків ацтеки таки знайшли шукане і заснували на цьому місці велике місто-державу. Покровителем його став Уицилопочтли – бог війни і сонця. А орел зі змією на кактусі нині красується і на гербі Мексики, і на її державному прапорі.

Територія сучасної Мексики, на якій раніше знаходилися найрозвиненіші народи Західної півкулі, як магніт, притягувала до себе завойовників. Однією з перших цивілізацій була держава ольмеків, які існували задовго до нашої ери. Також на цій території існувала культура, прославлена на весь світ, майя.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Мексика – країна з давньою історією, яка зберігає в собі безліч цікавих фактів. Багато хто їздить в цю країну тільки заради того, щоб більше дізнатися про стародавні цивілізації, що існували на території Мексики.Але можливостей для відпочинку тут дуже багато. Дивовижні пляжі вздовж узбережжя Тихого і Атлантичного океанів, фешенебельні курорти, пам'ятки давніх цивілізацій і міста колоніальної архітектури, гостинність та теплота мексиканців - кожен знайде в цій чудовій країні щось незабутнє, що змусить його повернутися ще раз ...

  • Якщо ви робите ставку на пляжний відпочинок, обирайте Пуерто-Вальярта. Цей космополітичний курорт, розташований на західному узбережжі країни, є справжньою мрією відпочиваючих. Це також чудовий вибір для тих, хто обмежений у часі на відпочинок, але хоче отримати смак у всіх аспектах мексиканської життя. Чудові піщані пляжі уздовж затоки Бандерас – одні з найбільших в країні. Пуерто- Вальярта знаменитий традиційною архітектурою, елегантними ресторанами і безліччю цікавих магазинів.

Меріда

старовинне місто з колоніальними будівлями і найдавнішими в Південній Америці соборами.

Чичен-Іца

  • древнє місто майя. Об’єкт Світової спадщини ЮНЕСКО, Чичен-Іца стоїть, як свідчення сили цивілізації майя. Це одне з найбільш приголомшливих місць в країні !країні. Чичен-Іца обов’язково повинно бути в № 1 у списку місць, які варто відвідати в Мексиці. Коли будете планувати Вашу подорож, виділіть на відвідування весь день – область охоплює радіус в 2.5 км. Тут знаходиться велична і найзагадковіша споруда Мексики - піраміда Кукулкан, тут можна побачити Чака Мооля - ідола з пласкою чашею на животі (в неї опускали серця принесених в жертву). Царські лазні, стародавня індіанська обсерваторія, майданчик для гри в м'яч і Священний колодязь Жертв. Сюди населення Чичен-Іца приносило різні підношення Богам, в тому числі і своїх сородичів, дівчат 14-18 років. Ушмаль - місто-держава країни Пуук. Тут знаходиться Будинок Черепах, Будинок голубів, жіночий монастир і піраміда Старої чаклунки.Теотіукан. За легендами та історіями це місто було побудоване велетнями для того, щоб перетворювати людей на богів, звідси і взялися піраміда Місяця, піраміда Сонця, піраміда бога і верховного жреця - Кетцалькоатля, Пернатого Змія ...

Будафора.

Морська печера в Байя Каліфорнія – відмінне місце для відвідування серед природних пам’яток Мексики, із печерою на рівні моря. Періодичні стрибки рівня води створюють масивний гейзер з виверженням, який супроводжується моторошним звуком, це видовише, яке не порівняти ні з яким іншим у світі! І розваг тут скільки завгодно. Можна відвідати Національний парк Шкарет, промчати по морю на дельфіні, покататися на човні по підземній ріці, відправитися по сельві до рожевих фламінго!!!! Побувати на острові Косумель і там здійснити підводну подорож до коралового рифу, який поступається своїми розмірами лише знаменитому Великому бар'єрному рифу в Австралії. Шкода, якщо у вас немає сертифіката підводника – ви позбавляєте себе однієї з найбільш хвилюючих пригод. А можна здійснити морську подорож на Острів жінок, що знаходиться в регіоні , який називається Рів’єра Майя. Тут можна оглянути пам'ятки, зайнятися дайвінгом, позасмагати і поплавати, насолодитися запальними латиноамериканськими танцями, скуштувати морські делікатеси і, якщо вірити словам місцевих мачо, випити найкращої у Мексиці текіли. Найсприятливіша погода - в районі Мексиканської затоки. Влітку тут повітря прогрівається до 40С, взимку до 25-30С. Температура води 20-23С. У Мехіко найхолодніший місяць - грудень 12С. Найтепліші - липень і серпень, але вони дощові, на жаль.

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури