Тури в Німеччину - замовити відпочинок в Німеччині | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Німеччина

Авіаквитки & СтрахуванняЕкскурсійні тури

Німеччина - країна, де туристичний сезон триває весь рік, і це не випадково, тому що вона вважається найкрасивішою країною Центральної Європи і спогади про відпочинок у Німеччині надовго залишаться з Вами. Енергійні міста з їх архітектурними пам'ятками і величезними торговими та бізнес-центрами.

Чарівні містечка і старовинні виноробні селища з їх ярмарками та святами. Відкрийте для себе старовинні замки і палаци Німеччини, найцікавіші музеї, захоплюючі атракціони в німецьких парках розваг або перенесіться в чарівний світ мюзиклів і вар'єте. Численні ресторани, в яких подаються як місцеві делікатеси, так і страви інтернаціональної кухні, дозволять відправитися в кулінарну подорож по Німеччині. Винні та пивні фестивалі і свята, а також знамениті німецькі різдвяні базари з їх романтичною атмосферою чекають своїх гостей. Розваги і спорт, оздоровлення та відпочинок. Німеччина - країна невичерпних можливостей!

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Для початкового знайомства з країною, звичайно, ідеально підійде екскурсійний маршрут в один або кілька міст Німеччини. Залишається тільки вирішити, куди саме поїхати - в Берлін, Мюнхен або в Кьольн? А може в Гамбург або Штутгарт? Тут не можна не пригадати те, що більше ніж 150 років тому Німеччина складалася з 40 незалежних держав, князівств і "вільних міст", а це відклало дуже сильний відбиток, помітний неозброєним поглядом і сьогодні. Різні міста і федеральні землі Німеччини дуже сильно відрізняються один від одного буквально у всьому, починаючи від архітектури і закінчуючи менталітетом і діалектом місцевих жителів. Образно кажучи, Гамбург відрізняється від Мюнхена і Берліна набагато "сильніше", ніж Львів від Києва.

І в кожній новій поїздці в нове місто чи регіон Ви будете відкривати для себе "нову Німеччину", несхожу на попередню, незважаючи на те, що все це міста однієї країни. Відпочинок в Німеччині припаде до душі кожному.

Численні ресторани, в яких подаються як місцеві делікатеси, так і страви інтернаціональної кухні, дозволять відправитися в кулінарну подорож по Німеччині. Винні та пивні фестивалі і свята, а також знамениті німецькі різдвяні базари з їх романтичною атмосферою чекають своїх гостей. Розваги і спорт, оздоровлення та відпочинок. Німеччина - країна невичерпних можливостей!

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури