Тури в ПАР - замовити відпочинок В ПАР | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

ПАР

Авіаквитки & Страхування

Для більшості людей ПАР – це лише батьківщина великого Нельсона Мандели і країна, чиї надра буквально кишать корисними копалинами. Утім Південно-Африканська Республіка є найбільш демократичною, толерантною та економічно розвинутою державою. У країні офіційно зареєстровано одинадцять державних мов. Найбільш поширені мови – англійська і так звана африканська – суміш голландської і німецької , але англійська посідає лише 3 місце. В ПАР аж три столиці: Преторія (тут розташований уряд країни), Кейптаун (тут засідає парламент) і Блумфонтейн (тут – верховний суд). А Йоханнесбург – найбільше місто, тут живе 1мільйонів із 47 мільйонів південноафриканців. Окрім трьох основних міст на території ПАР розташована ще одна з держав-анклавів, котрих у світі всього три – Лесото. Назва країни говорить сама за себе, а точніше про її розташування: це південний край Африки, що омивається Індійським і Атлантичним океанами.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Першу у світі пересадку серця від людини до людини здійснив кардіохірург з ПАР, Крістіан Бернард, у 1967 році

У ПАР проходятьфестивалі устриць, пінгвінів і китів. Фестиваль китів – це коли на китів можна дивитися з берега, кити припливають до берегів ПАР з Антарктиди. У місті Германус, де треба спостерігати за китами, є навіть спеціальні оглядові площадки для цієї справи. Кити наближаються дуже близько до берегаз 15-20 метрів, тут вони народжують і виховують своїх малят

ПАР має всі форми рельєфу, які зустрічаються на планеті Земля.

На рахунку країни – 6 Нобелівських премій: 3 премії Миру, 2 – з літератури, одна – з хімії. До речі, Нельсон Мандела окрім Нобелівськоі преміі має ще й Орден князя Ярослава Мудрого.

Шерліз Терон родом з ПАР. Вона перша африканська актриса, якій дістався Оскар.

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури