Тури в Перу - замовити відпочинок в Перу | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Перу

Авіаквитки & Страхування

Перу – одна з найцікавіших, екзотичних і вражаючих країн світу. Популярність Перу як туристичного напрямку зумовлена в першу чергу дивами та загадками - таємничою спадщиною древніх цивілізацій, які колись обрали для себе землі доісторичного Перу. Навіть найдосвідченіші мандрівники в подиві застигають перед ідеально підігнаними багатотонними монолітами в храмах Мачу-Пікчу, благоговійно оглядають досконалі астрономічні «прилади» доісторичних обсерваторій Перу і губляться в здогадах про походження геометрично правильних багатокілометрових малюнків плато Наска. Окрім того Перу може похвалитися ще й найбагатшою екосистемою: в одній тільки дельті Амазонки мешкає третина всіх відомих науці видів тварин. А ще Перу - це древні міста індіанців з загадковими спорудами, «зелене пекло» незайманих джунглів, найглибший каньйон в світі, високогірне озеро Тітікака, яке було колись частиною океану. Це країна, мешканці якої до сьогоднішнього дня не втратили зв'язку зі своїм корінням та традиціями предків. Приблизно 50% населення складають індіанці, і більшість з них носять традиційний для Перу XVI століття одяг: багатоярусні кольорові спідниці, шапки з вухами з альпаки, капелюшки-казанки у жінок. Перуанська кухня відома своєю різноманітністю і здатна здивувати навіть найвибагливіших гурманів. У численних кафе та ресторанах можна покуштувати севіче (блюдо з риби або морепродуктів), ломо-сальтадо (вирізка з яловичини зі спеціями та овочами), суп з лангустів та інші делікатеси.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Ліма - це столиця і одна з головних визначних пам'яток Перу. У місті, що було колись центром іспанських колоній в Південній Америці, є на що подивитися. Почати варто з престижного району Мірафлорес. Саме тут зупиняється більшість туристів і саме звідси відкривається фантастичний вид на Тихий океан. Обов'язковим пунктом програми має стати для вас відвідування унікального Музею золота Перу. Про таку кількість золота та срібла в одному місці не міг мріяти жоден з правителів.. І, звичайно, ніяк не можна оминути севіче - національне блюдо Перу і справжнє свято смаку. Його готують в будь-якому кафе і навіть на вулиці. Ікітос. Це місто - ворота до джунглів Амазонки та найбільше місто на землі, яке не має сухопутного сполучення з іншими містами. Дістатися до нього можна лише по воді або літаком з Ліми. Але воно того варте! Тільки уявіть собі : селища індіанців, екзотичні рослини і тварини, рожеві прісноводні дельфіни, гігантські броненосці, чорні павичі. А для повноти вражень можна вирушиті на полювання на піраній, у супроводі провідника, пошукати кайманів або пройти пройти ритуал аяуаска у місцевих шаманів. Цікавим буде маленьке місто Іка неподалік від Ліми. Розташований поруч з ним оазис Уакачіна - справжній рай для любителів пригод. Піщані дюни, сухе повітря і молодь з сендбордамі - звична картина тут.. Обов’язково скористайтеся можливістю спуститися з піщаної дюни на саморобній дошці ! Адреналін і море вражень гарантовані. Однією з найбільших загадок світу є перуанська долина Наска. На площі понад 350 кв. км є незвичайні лінії, які з висоти пташиного польоту виглядають як гігантські зображення птахів, риб та тварин. За версіями вчених, ці малюнки зробили індіанці античної цивілізації Наска, що існувала в період з 1 століття до нашої ери аж до 8 нашої ери століття, з центром в місті Кауачі. Лінії Наска добре збереглися завдяки особливим атмосферним умовам місцевості.

Куско - мабуть, одне з найбільш незвичайних та дивовижних міст Перу. Місто вважався найважливішим в імперії інків, в ньому збереглися будівлі стародавньої цивілізації (Саксайуаман, Коріканча, Пука-Пукара ), і вони,, як не дивно, гармонують із середньовічною колоніальною архітектурою. Все місто занесено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО . Сюди приїжджають тисячі туристів, щоб торкнутися культури інків, прогулятися індіанськими стежками, подивитися будинки с химерами, прикрашені віньєтками, і спробувати чай - мате, приготований з листя коки, хоча б заради того, щоб не мучила гірська хвороба , тому що Куско знаходиться на висоті 3400 метрів.

«Загублене місто» Мачу-Пікчу - найвідоміший та самий загадковий пам'ятник культури інків в світі, немов магніт, притягує до себе туристів зі всього світу. Мачу-Пікчу був відкритий всього сто років тому абсолютно випадково: хтось із місцевих селян розповів археологам про древні високогірні руїни. Місто відоме тим, що його мешканці вміли будувати без розчину, укладаючи кам'яні блоки так близько, що неможливо було просунути ніж між ними. І це при тому, що інки не знали ні заліза, ні сталю, ні навіть колеса.

Найкрасивіше місто Перу – Арекіпа, збудоване в іспанському колоніальному стилі, приваблює тисячі туристів щороку. До того ж Арекіпа - світова столиця виробництва з вовни альпаки, з неї роблять розкішні светри, пончо, які цілком можуть позмагатися в унікальності з одягом з інших країн.

Озеро Тітікака. Назву цього найбільшого високогірного озера в світі, розташованого на кордоні Болівії та Перу, знають всі, але далеко не всі знають, що Тітікака - озеро дуже і дуже незвичайне, бо це навіть не озеро, а піднятий на запаморочливу висоту шматочок стародавнього океану. Звідси і його головна особливість - океанічна фауна: в ньому мешкає безліч видів морських безхребетних і риб та навіть акули. На островах озера Тітікака та в його околицях розташовані руїни древніх селищ.

У Перу ростуть 1625 видів орхідей, з них 425 сортів - в своєму природному середовищі, біля легендарного міста Мачу-Пікчу. В одному з готелів Перу, готелі Inkaterra, знаходиться найбільша приватна колекція в Латинській Америці. Вона налічує приблизно п`ятсот сортів орхідей.

У країні три офіційні мови: іспанська, кечуа і аймара. А на схід від Анд в регіоні амазонських джунглів говорять ще 13 різними мовами.

Перу посідає друге місце за кількістю шаманів в світі, поступаючись лише Індії.

Кажуть, що в Перу, в глибинах Амазонії, знайдено плем'я індіанців, яке не знає про цивілізацію. Уряд та вчені ретельно приховують це місце, щоб не заважати їм жити.

Вважається, що Перу - це країна з дуже високим рівнем обслуговування. Особливо це характерно для дорогих готелів і ресторанів. Деякі люди стверджують, що такого сервісу не зустрічали ніде.

Завдяки Перу планета дізналася про таких культури як томат, картопля і авокадо.

В Перу абсолютно будь-яку страву подають з рисом. Рис - це невід'ємна частина тарілки і присутня в їжі апріорі. Навіть якщо ви просите їжу без рису, рис вам все одно приносять. Місцеві пояснити цей факт не можуть, вони просто люблять рис.

Перу – ідеальний спосіб відпочинку для тих, хто любить історію, природу і таємниці старовини, але це країна для довготривалої подорожі!

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури