Тури в Шрі-Ланку - замовити відпочинок в Шрі-Ланке | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Шрі Ланка

Авіаквитки & СтрахуванняТури ON-LINE

Щоб описати красу дивовижного острова, потрібно знайти сотні гарних порівнянь . Але можна сміливо сказати, що вражень, отриманих вШрі – Ланці, вистачить на все життя … Найбагатшою на Шрі-Ланці по праву можна назвати тільки природу. Вона яскраво відрізняється від населених пунктів своїми неймовірно смарагдовими полями, височезними пальмами, горами, непрохідними джунглями, незліченними кокосовими полями та банановими гаями.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Клімат на острові тропічний, з сезонами проходження мусонів. З листопада по березень дують північні вітри, тому тихе море і комфортну погоду варто шукати на західному і південному березі острова. З квітня по жовтень дує західний мусон, тому за спокійною водою і безхмарною погодою потрібно їхати на східне узбережжя.

Особивої уваги заслуговують люди, які живуть на Шрі-Ланці, вони називають себе ланкійцями. Коли ви потрапляєте на Цейлон (стара назва Шрі-Ланкі), вас зустрічають квітковим намистом та мелодійним привітанням: “Айюбована”. Говорячи це слово, ланкієць не просто вітається з вами, а бажає довгого й заможного життя. Зустрівшись з вами поглядом, він неодмінно посміхнеться або вклониться, тому що усмішка – це стиль життя островитян.

На острові люди зайняті обробкою чайних та рисових плантацій, вирощуванням фруктів та спецій, видобутком дорогоцінних каменів: рубінів, сапфірів, топазів та смарагдів. Всі інші працюють у сфері обслуговування та торгівлі.

На узбережжі знаходиться 5 найбільших курортів.

І перший з них – Бентота, відомий своїм центром водних видів спорту. Пляжі дуже тихі та спокійні. Це ідеальне місце як для спокійного сімейного відпочинку, так і для активного молодіжного. Має дуже розвинену інфраструктуру. Другий курорт Берувела — це екзотичне рибальське село. Це один із найстаріших туристичних курортів, де всі готелі розташовані на березі великої затоки. Саме на цьому курорті можна спробувати головний напій Шрі – Ланки арак (кокосова самогонка).

Калутара

Курорт відомий своїми численними спортивними клубами, чудовими спеціями та має славу найбільшого центру каучукової промисловості.

Індурува

Серед нових туристичних маршрутів вирізняється Індурува, що знаходиться недалеко від Коломбо. Курорт ще не дуже розрекламований серед наших туристів, тому у вас є всі шанси насолодитися широкими піщаними пляжами в тиші та спокої, милуючись картиною безмежного океанського простору.

Хіккадува

Найбільш розвиненим курортом Шрі-Ланки є Хіккадува. Це курорт з великими кораловими пляжами та дивовижною тропічною рослинністю. Це рай для фанатів дайвінга та серфінгу. Ось така вона Шрі – Ланка, колоритна та загадкова…

  • Шрі-Ланка – це справжня скарбниця: сапфіри, рубіни, гранати, олександрити, аметисти, котяче око, місячний камінь, топази, турмалін, шпінель і циркон прославили іі на весь світ. Дорогоцінні камені добуваються в Ратнапурі біля підніжжя гори Адамів Пік, на південному заході, тут поблизу Ратнапура був знайдений найбільший сапфір «Блакитна красуня Азії» вагою понад 400 каратів, який зараз прикрашає англійську корону. Якщо ви вирішили встояти і виїхати з Шрі-Ланки без прикраси, як мінімум, відвідайте діючу шахту, фабрику по обробці дорогоцінних каменів або державний музей, щоб помилуватися великою колекцією коштовних і напівкоштовних каменів, а також ювелірних прикрас.

  • Справжнім золотом Шрі – Ланки вважається його величність Чай.

  • Чайні плантації розкинулися вздовж острова і тягнуться від Бентоти на узбережжі до Нувара Елії в горах. Для того щоб ближче познайомитися з зеленим золотом Шрі-Ланки, вирушайте в Нувара Елію, маленьку Англію в центрі екзотичної країни. Неодмінно затримайтеся там на пару днів, відвідайте з екскурсією чайні плантації - і ви побачите, що є речі, які залишаються незмінними в нашому швидкісному сучасному світі. Традиції чаювання залишилися на Шрі-Ланці з часів англійської колонізації.

  • На Шрі-Ланці чай, як і раніше, збирають вручну і неодмінним атрибутом чайних плантацій є жінки з величезними пакунками тільки що зірваних листочків чаю за спиною. А в готелі Шрі-Ланки ви зможете скуштувати чай прямо на вході. Його вам запропонує швейцар, який ніби зійшов з репродукцій Англії 19 століття. Ароматний чай червонуватого кольору нікого не залишить байдужим і ви зрозумієте, що до цього моменту не знали, який на смак справжній чай. Неодмінно купіть чай додому.

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури