Тури в Словенію - замовити відпочинок в Словенії | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Словенія

Авіаквитки & Страхування

Завдяки своєму вигідному географічному положенню і близькості важливих культурних та індустріальних центрів, в цю цікаву країну можна легко потрапити з будь-якої точки світу.

Вона є місцем природного перетину європейських шляхів з півночі на південь і з заходу на схід. Чи відома Вам яка-небудь інша країна, яка на такій невеликій території увібрала в себе весь спектр Європи. У Словенії добре відпочивати в будь-яку пору року!

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Незважаючи на свій маленький навіть за європейським уявленням розмір, вона винятково різноманітна. Покриті снігом Альпи з вершиною Триглав (2864 м) - національним символом Словенії, багаті ліси, глибоководні озера, мальовничі долини, підземні печери, термальні джерела, морські курорти, сади і виноградники, казкові села і стародавні міста, сучасні розваги, багата культурна спадщина, привітні люди, різноманітна кухня, великий вибір вин - все це Словенія.

Словенія - рай для любителів активного відпочинку: любителів гольфу, гірських лиж, рафтінгу, альпіністів і скелелазів. Унікальність Словенії полягає в тому, що, покатавшись на лижах в Альпах, Ви вже через 2-3 години можете зануритися в блакитні води Адріатичного моря і позасмагати на пляжах Копер, Ізола, Пірана і Порторож.

Основне багатство країни складають термальні води різних властивостей та температури (32- 73С) і мінеральні води (всесвітньо відомі «Раденська три серця» і «Донат Mg»), за ними слідують морська і солона вода, органічні й неорганічні пелоїди, а також морський, Паннонський і приальпійський серединно-гірничий мікроклімат.

П'ятнадцять курортно-туристичних центрів Словенії мають підтверджений статус природної лікарні. У ній 6 регіонів, кожен з яких має свої природні відмінності, свій діалект, архітектуру, кухню і навіть свою погоду.

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури