Тури по Україні - замовити відпочинок в Україні | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Україна

Авіаквитки & СтрахуванняТури ON-LINEЕкскурсійні тури

Україна - це країна з розвинутим туризмом, яку відвідують щорічно понад 20 мільйонів туристів, перш за все зі Східної Європи, а також Західної Європи, США, Канади та Японії. Це країна з величезним туристичним потенціалом.

Будь-який турист або відвідувач знайде тут відпочинок і заняття на будь-який смак, в будь-яку пору року. Для кожного тут знайдеться відпочинок до смаку. Для завзятих мандрівників - середньовічні і стародавні міста, храми, монастирі, замки. Поціновувачі культури також не будуть нудьгувати в Україні. Для любителів активного відпочинку - альпінізм, гірський туризм, веломаршрути, гірськолижний туризм, рафтинг, спелеотуризм. Для тих хто хоче відпочити на морі - пляжі Азовського і Чорного моря. Хочете підлікуватися - для Вас термали і мінеральні води Закарпаття, всесвітньовідомі джерела Трускавця і Моршина, лікувальні грязі у південній частині України. Любителям природи, розваг, гурманам, і всім хто відвідав Україну буде що додати в скарбничку своїх приємних спогадів.

Більше ...

Забронюй сам

Подорожі в країну

Цікаво знати …

Час Час київський. Перехід на літній час здійснюється в останню неділю березня, в останню неділю жовтня годинники переводять на зимовий час.

Клімат Клімат помірний, переважно континентальний, на південному березі Криму - субтропічний середземноморський. Середні температури січня коливаються від -8 C на північному сході до +4-8 C на півдні Криму, липня - відповідно від +18 С до +24 C. Опадів на північному заході випадає до 600-700 мм. на рік, на південному сході - до 300 мм., у Кримських горах - 1000-1200 мм., в Карпатах - до 1600 мм., в основному - в осінньо-зимовий період .

Телефон Код України 0038. Мобільні оператори - МТС, KYIVSTAR, Beeline, Life. Щоб зателефонувати з України Вам потрібно набрати 00, потім код країни, код регіону та номер телефону. Екстрені і потрібні номери: 101 - пожежна, 102 - міліція, 103- швидка допомога, 109 - телефонна довідка.

Валюта Назва валюти - гривня (UAH), розмінна монета - копійка. Дозволяється вільне ввезення до 10 тис. USD, при ввезенні від 10 тис. до 50 тис. USD (в т.ч. платіжні документи в іноземній валюті та дорожні чеки) необхідні документи про джерела походження валюти (для резидентів) та заяву на ввезення валюти з зазначенням мети ввезення. Ввезення понад 50 тис. USD дозволено тільки в безготівковому вигляді або у вигляді платіжних документів в іноземній валюті. На ввезення валюти в сумі, яка перевищує 50 тис. USD, потрібен спеціальний дозвіл Національного Банку України. Українська валюта ввозиться тільки за умови наявності митної декларацій на вивезення цієї валюти з України. Дозволяється вивозити валюту України (за умови обов'язкового декларування) у розмірі до 10 тис. гривень (до 1 тис. - на умові усного декларування), іноземну валюту - в сумі до 6 тис. USD на одну особу (до 1 тис. - на умові усного декларування), дорожні чеки та інші платіжні документи - на суму не вище 5 тис. USD. Дозволяється вивезення раніше ввезеної іноземної валюти за наявності митної декларації на її ввезення (необхідні відповідні документи).

Кухня Візитна картка країни - український борщ (понад 100 видів - полтавський, волинський, чернігівський, галицький, львівський, селянський, дніпровський, зелений та ін.) з пампушками. З м'ясних продуктів широко використовуються свинина, яловичина і птиця в смаженому і тушкованому вигляді. Популярні такі страви, як різні котлети (по-київськи, полтавські, по-козацьки, по-буковинськи та ін.), печеня (по-домашньому, по-кримськи, по-степовому і т. п.), битки (по-українськи, з крілика та ін.), шпигована часником і салом буженина, тушкована з капустою і салом свинина, тушкована з чорносливом баранина, гусак з яблуками, курячі крученики з грибною начинкою, курка тушкована з галушками, шашлик, свиняча грудинка з буряком "Шпундра", січеники, завиванці, голубці, фарширована птиця. З інших страв - вареники з різноманітною начинкою, карпатський банош, коровай та ін. Особливо смачні страви з м'яса в горщиках, різноманітні гуляші і ковбаси, яєчня з салом і ковбасою, а також зрази з різними начинками та тушковане з різними овочами м'ясо. Один з найулюбленіших продуктів національної кухні України - сало. У кожному регіоні України є своя "фірмова" місцева страва.

Більше ...

Вам також може сподобатись

close
Популярні країни
close
Гарячі тури