Екскурсійні авіатури у Еквадор - замовити відпочинок у Еквадорі | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

ЕКВАДОР. Експрес тур в Еквадор

Гуаякіль – Галапагоські о-ви – о. Санта-Круз – о. Ісабела – Галапагоські о-ви – Кіто – Отавало - Кіто

 1. 1 ДЕНЬ

  Гуаякіль

  Сьогодні Вас чекає оглядова екскурсія по місту. Перша зупинка буде зроблена на Адміністративній площі, оточеній Сіті Холом, пам'ятником Сукре і парком Семінаріо, також відомим як Парк ігуан. Пізніше ми відправимося до Південної набережної Malecon 2000, де ви зможете оцінити площу Об'єднання зі знаменитим Південним ринком і Кришталевим Палацом, а потім пройдемо до площі Олмедо. Потім ми пройдемо уздовж важливих історичних пам'ятників міста : Вежі Моріска і монумента Ротонда. Трансфер в готель.

 2. 2 ДЕНЬ

  Гуаякіль – Галапагоські острови

  Сніданок. Трансфер в аеропорт - переліт на Галапагоські острови. Після прибуття вас зустріне гід і супроводжуватиме до автобуса. Поїздка до каналу Ітабака і далі переправа через канал на острів Санта-крус на моторних човнах займе 5 хвилин. Звідси ми відправимося до містечка Пуерто-Айора і до вашого готелю. Зверніть увагу на зміну довкілля : від червоної кам'янистої поверхні на півночі до зеленого світу живої природи на високогір'ї і півдні. Обід в ресторані готелю. Далі у вас буде вільний час для вивчення портового міста Пуерто-Айора.

 3. 3 ДЕНЬ

  Високогірні острови Санта-Круз

  У призначений час ви відправитеся до високогір'я острова Санта-Круз. Під час подорожі через дикі ландшафти з різними видами флори і фауни, ми зможемо побачити в'юрків, які послужили основою для теорії еволюції Дарвіна. Познайомимося зі знаменитими галапагоськими черепахами, і ви дізнаєтеся, як приватні ферми сприяють збереженню цих унікальних тварин і їх місця існування. Тут можна побачити черепах різного віку і розмірів: молоді з виблискуючими панцирями та ледачі старі з частково тріснутими
  Добре відомі лавові тунелі - це інша мета нашої подорожі. Канали, що вийшли при нерівномірному охолодженні поточної з схилів вулкану лави, тягнуться від високогір'я до берегів. Лавові труби зруйновані в декількох місцях. Проте є лавові тунелі, що збереглися, які можна пройти за 30 хвилин. Ви зможете побачити і зрозуміти, як вони утворилися, місцями важко прохідні, а місцями з брилами, що обвалилися. Гід поділиться деталізованою історією походження цих тунелів.

 4. 4 ДЕНЬ

  Острів Ісабела

  Відплиття в 07.00 у напрямку до острова Ісабела, красивого острову з великою різноманітністю тварин. Плавання займе близько 2-х годин. Після прибуття до головного дока Пуерто-Вілламіла (єдиний невеликий населений пункт на острові) ми відправимося до заболочених земель, де побачимо різні види мангрів, мережу маленьких лагун з вулканічними утвореннями і екзотичною фауною, такий як фламінго, королівські ходулончики та інші. Після смачного обіду в місцевому ресторані ми відправимося до Тінторерас - острівець, що знаходиться на південь від Пуерто-Вілламіль, в центрі бухти з бірюзовою водою, де можна побачити морських левів, морських черепах, морських ігуан і скатів. Це знамените місце відпочинку рифових акул, яких можна буде побачити після короткої прогулянки по застиглій лаві. Повернення в Пуерто-Айора приблизно в 17: 00.

 5. 5 ДЕНЬ

  Галапагоські острови - Кіто

  Сніданок в готелі. Трансфер в аеропорт для перельоту в Кіто. Прибуття в столицю Еквадору, місто Кіто. Трансфер в готель. Тривалість трансферу близько години. Розміщення в готелі.

 6. 6 ДЕНЬ

  Кіто Впродовж екскурсії по Кіто Ви побачите захоплюючі панорами, церкви, куполи і дахи, дізнаєтеся про колоніальне мистецтво, архітектуру, культуру, легенди і традиції. Кіто, було засновано в 16 столітті і має історичний центр, що найкраще збереглося і найменш змінено, в Латинській Америці. Архітектура і інтер'єри є прикладами Художньої школи Кіто (з'єднання іспанського, італійського, мавританського, фламандського мистецтв і мистецтва корінних народів). Кіто було першим містом світу, що увійшло до списку культурної спадщини ЮНЕСКО. Навколо головної площі Пласа-Гранде знаходяться головні будівлі країни : Кафедральний собор, Президентський палац, Архієпископський палац і будівля мерії. Ми відвідаємо самий кращий зразок колоніального мистецтва в місті - єзуїтський храм, фасад якого покритий складним різьбленням. Кіто є столичним містом і має багато контрастів, ви зможете оцінити це, відвідавши старе місто і нові райони. Красивий вид на усе місто вам відкриється з оглядового майданчика Панесільо із статуєю Діви Марії з крилами - покровительки міста. Вирушаємо до "Середини світу" (лінія екватора). Ми відвідаємо два місця лінії екватора : Місто Мітад-дель-Мундо і Музей Інтіньян. Місто Мітад-дель-Мундо - це туристичний і торговий центр, де туристи можуть виявити монумент, зроблений на згадку про геодезичну експедицію 1736 року, лінії екватора, що встановила проходження, в цьому місці. Але насправді уся конструкція розташована в 240 м на південь від справжньої лінії, яка була вичислена в ХХ повіці вірно завдяки появі системи позиціонування GPS. Музей Інтіньян. У цьому музеї ми зможемо реалізувати серію експериментів, які пояснюють вплив лінії екватора на природні сили природи. Також тут ви отримаєте інформацію про культуру древніх народів, і ми зможемо побачити серію тотемів різних культур Південної Америки. Тут стоять традиційні житла різних культур, існуючих в країні, наприклад, будиночок з предметами, що належали одній індіанській сім'ї, яка жила в цьому місці багато поколінь назад. Повернення в готель.

 7. 7 ДЕНЬ

  Кіто – Отавало - Кіто

  Сніданок. Екскурсія в місто Отавало. По дорозі зупинимося в населених пунктах Кальдерон і Гуаябамба, Міралаго і спробуємо типові продукти, такі як черимойя, також продегустуємо солоний сир і біскочо. На оглядовому майданчику Міралаго зможемо насолодитися самим прекрасним видом на вулкан Імбабура і озеро Сан-Пабло. Після прибуття в Отавало, відвідаємо знамениту площу Пончос з найбільшим індіанським ринком в усій Південній Америці. Далі відправимося в Котакачи, знаменитому виробництвом шкіряних виробів. Повернення в Кіто.

 8. 8 ДЕНЬ

  Сніданок в готелі. Трансфер в аеропорт. Переліт

Додатково оплачується:

 1. Міжнародний переліт;
 2. Медичне страхування;
 3. Чайові;
 4. Переліт Гуаякіль-Галапагоські о-ви-Кіто;
 5. Вхід в Національний парк Галапагос - USD 100 на людину. Знижка для дітей молодше 12 років - 50% (вартість може мінятися);
 6. Плата за міграційну картку ІНГАЛА - USD 20 на особу (вартість може мінятися);
 7. Всі витрати, які не вказані в програмі.
 1. Вкажіть дату початку подорожі
 2. Вкажіть кількість подорожуючих (дорослих, дітей)
 3. Виберіть «Замовити тур», заповніть форму
 4. На вказану Вами електронну скриньку прийде повідомлення. Очікуйте на зв'язок із менеджером

Вартість туру динамічна і уточнюється в момент бронювання.

Інші типи розміщення в готелях, дати та тривалість турів просимо уточнювати в менеджерів.

Оплата туристичних послуг здійснюється в національній валюті України, за комерційним курсом, встановленим на день оплати таких послуг.

Залиште Ваш номер, ми Вам передзвонимо
Тип подорожі:
Екскурсійні авіатури
Тривалість туру:
8 днів/7 ночей
Проживання:
готелі 3*- 4*
Харчування:
сніданки та вечері
Трансфер:
групові трансфери
Екскурсії:
екскурсії згідно програми
Оформлення документів:
віза по прильоту
Супровід:
російськомовний гід
Доїзд:
авіапереліт додатково
Вхідні Квитки:
включено
Вартість туру:за особу в двомісному номері
від
1922 $
ЕКВАДОР. Експрес тур в Еквадор
Оберіть дату виїзду:
Дорослі:
Діти:

Не знайшли тур?

Ми підберемо тур під Ваші плани

Напишіть нам
close

ЕКВАДОР. Експрес тур в Еквадор

готелі 3*- 4*; НВ

close
close
Популярні країни
close
Гарячі тури