Екскурсійні авіатури у Греції - замовити тур "Антична Греція" | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

ГРЕЦІЯ. Груповий тур "Антична Греція"

Тур дозволить відвідати знамениті і впливові міста античності, оживити міфічні образи і побачити вражаючі пам'ятники епох! Мозаїку грецьких вражень ви зберете самі, вирушаючи на екскурсії за інтересами. Унікальна різноманітність екскурсій по вибором: стародавні міста, скельні монастирі, круїзи малими островами, поїздки до відомих шопінг-центрів, в нічні клуби Афін і навіть ознайомчий міні-тур для бажаючих придбати нерухомість в Греції. Ви дізнаєтеся більше, ніж очікували, про традиції, менталітет цієї середземноморської країни, відчуєте особливості грецького життя. Побачене доповнять захоплюючі розповіді гідів, що обожнюють Грецію.

 1. 1 ДЕНЬ - Салоніки

  Приліт в місто Салоніки (грец .: Фессалоніки), столицю Центральної Македонії. Зустріч в аеропорті з представниками приймаючої компанії. Трансфер і розміщення в готелі м. Салоніки (відстань від аеропорту до готелю в м.Салоніки близько 20 км.). Вечеря в готелі для гостей, забронювати напівпансіон.

 2. 2 ДЕНЬ - Вергіні - Олімп - Діон. м. Салоніки

  Сніданок у готелі. Екскурсія Вергіна - Олімп - Діон (тривалість екскурсії близько 3,30 - 4ч.). Відвідування музею м.Вергина. Зупинка біля підніжжя гори Олімп. Переїзд і відвідування древнього міста Діон. Зупинка на обід (обід не входить у вартість туру). Повернення в готель м Салоніки до 17:30 -18: 00 вечора. Відпочинок. Вечеря в готелі для гостей, забронювати напівпансіон.

 3. 3 ДЕНЬ - м. Салоніки - «ENIGMA» - Каламбака

  Сніданок у готелі. Оглядова екскурсія в місті Салоніки (тривалість екскурсії 1,30 - 2 год.). Зупинка на обід (обід не входить у вартість туру). Відвідування торгового центру «ENIGMA», вільний час. Переїзд в м Каламбака (240 км.). Прибуття в готель до 18:30 -19: 00 вечора. Розміщення в готелі. Вечеря в готелі для гостей, забронювати напівпансіон.

 4. 4 ДЕНЬ - Метеори - Дельфи

  Сніданок у готелі. Екскурсія в Метеори, відвідування головного монастиря (тривалість екскурсії 2,30 - 3 год.). Вільний час і зупинка на оглядовому майданчику з видом на Метеорські скелі. Зупинка на обід (обід не входить у вартість туру). Переїзд в місто Дельфи (230 км.). Прибуття в готель до 18:00 - 18:30 вечора. Розміщення в готелі. Відпочинок. Вечеря в готелі для гостей, забронювати напівпансіон.

 5. 5 ДЕНЬ - Дельфи - Афіни

  Сніданок у готелі. Екскурсія в Дельфи. Відвідування музею і археологічної зони (тривалість екскурсії 2,30 - 3 год.). Зупинка на обід (обід не входить у вартість туру). Переїзд в м Афіни - Гліфада (201 км.). Прибуття в готель до 18:00 - 18:30 вечора. Розміщення в готелі. Вечеря в готелі для гостей, забронювати напівпансіон.

 6. 6 ДЕНЬ - Афіни - Арголіда (Коринфський канал, Мікени, Нафпліон)

  Сніданок у готелі. Екскурсія в Арголіду (тривалість екскурсії 4 - 4,30 год.) Зупинка біля Коринфского каналу. Відвідування Епідавра. Зупинка в м Нафпліон. Відвідування древніх Мікен. Зупинка на обід (обід не входить у вартість туру). Повернення в готель до 18:30 - 19:00 вечора (відстань до Афін близько 140 км.) Вечеря в готелі для гостей, забронювати напівпансіон.

 7. 7 ДЕНЬ Афіни - Фермопіли - Салоніки

  Сніданок у готелі. Оглядова екскурсія містом Афіни з відвідуванням Акрополя (тривалість екскурсії 2,30 - 3 год.) Зупинка на обід (обід не входить у вартість туру). Переїзд в м Салоніки (520 км.). Під час переїзду зупинка в Фермопільській ущелині. Прибуття в м Салоніки до 18:00 - 19:00 вечора. Розміщення в готелі. Вечеря в готелі для гостей, забронювати напівпансіон.

 8. 8 ДЕНЬ

  Сніданок у готелі. Вільний час до вильоту. Переїзд в аеропорт «Македонія» (відстань від готелю м. Салоніки до аеропорту близько 20 км.).

У вартість туру не входить:

 1. Вхідні квитки в музеї, археологічні зони і монастирі Метеор;
 2. Державний податок, оплачується додатково, на місці;
 3. Обіди;
 4. Напої до вечері;
 5. Все що не вказано в пункті «У вартість входить»

УВАГА: Всі відстані і тривалість екскурсій є приблизними. Заселення / виселення здійснюється згідно з політикою готелю (час заселення після 13.00, виселення - до 11: 00- 11:30). Екскурсійний тур згідно з програмою "Антична Греція" проводиться тільки при повному наборі групи.

 1. Вкажіть дату початку подорожі
 2. Вкажіть кількість подорожуючих (дорослих, дітей)
 3. Виберіть «Замовити тур», заповніть форму
 4. На вказану Вами електронну скриньку прийде повідомлення. Очікуйте на зв'язок із менеджером

Вартість туру динамічна і уточнюється в момент бронювання.

Інші типи розміщення в готелях, дати та тривалість турів просимо уточнювати в менеджерів.

Оплата туристичних послуг здійснюється в національній валюті України, за комерційним курсом, встановленим на день оплати таких послуг.

Залиште Ваш номер, ми Вам передзвонимо
Тип подорожі:
Екскурсійні тури
Тривалість туру:
8 днів/7 ночей
Проживання:
готелі 3*- 4*
Харчування:
сніданки
Трансфер:
груповий, а/п – готель - а/п
Екскурсії:
екскурсії згідно програми
Страхування:
медичне страхування
Супровід:
російськомовний гід
Доїзд:
авіапереліт зі Львова включений у вартість
Вхідні Квитки:
додатково
Заїзди:

неділя

Вартість туру:за особу в двомісному номері
від
17850 ₴
ГРЕЦІЯ. Груповий тур "Антична Греція"
Оберіть дату виїзду:
Дорослі:
Діти:

Не знайшли тур?

Ми підберемо тур під Ваші плани

Напишіть нам
close

ГРЕЦІЯ. Груповий тур "Антична Греція"

готелі 3*- 4*; ВВ

close
close
Популярні країни
close
Гарячі тури