Замовити екскурсійний авіатур в Індію - "Золотий трикутник"
Завантаження

ІНДІЯ. "Золотий трикутник"

Читайте у нашому блозі: Східні базари - прикраса вашої подорожі 

У продажу Last Minute / Гарячі тури. Приєднуйтеся в Telegram / Viber за всім актуальним!

 • Назва туру
  Маршрут
  Тривалість
  Вартість від (за 1 особу)
 • Золотий трикутник

  Делі – Джайпур – Агра – Делі

  7 дн / 6 н

  13 700 грн

 • Золотий трикутник + Каджурахо

  Делі – Джайпур – Фатехпур Сікрі – Агра – Кхаджурахо – Делі

  7 дн / 6 н

  21 000 грн

 • Золотий трикутник + Каджурахо + Варанасі

  Делі – Джайпур – Фатехпур Сікрі – Агра – Каджурахо – Варанасі – Делі

  10 дн / 9 н

  28 000 грн

 1. 1 ДЕНЬ

  Приліт в Делі.

  Після прибуття в Делі зустріч представником компанії і трансфер в готель за програмою. Легенда свідчить: жодна людина або правитель, який посмів створити нове місто на місці Делі, не зможе надовго зберегти свою владу. Однак, пророцтва не змогли зупинити численних завойовників Делі, які приходили, знову і знову перейменовували місто протягом століть. Архітектурні шедеври і пам'ятники «столиці семи імперій», створеної різними правителями, являють собою унікальний приклад еволюції і синтезу різних культур і впливів.

 2. 2 ДЕНЬ

  Делі. Сніданок. Після сніданку екскурсія на цілий день по основних визначних пам'яток столиці Індії - Делі. Екскурсія розпочнеться з відвідин Джама Масжід - Делійський Соборній Мечеті - найбільшої мечеті Індії, в якій зберігаються безцінні мусульманські реліквії. Після група проїде уздовж стін Червоного Форту, який є одним з найбільш важливих історичних комплексів Індії, що втілює в собі тривалий період індійської історії, символ архітектурної краси та мощі правлячих Індією династій. Саме зі стін Червоного Форту щороку 15 серпня - в річницю здобуття незалежності від Великобританії прем'єр-міністр Індії звертається до індійського народу. Екскурсія продовжиться в Новому Делі - група проїде уздовж Раджгхате - місця кремації Махатми Ганді і по центральному проспекту міста з державними будівлями і побачить Сансад бхаван (Палац Парламенту) і Раштрапаті бхаван (Президентський палац), в один час служив Королівської резиденцією британським віце-королям, правив Індією. Потім попрямує до Воріт Індії. Це меморіал присвячений солдатам індійської армії, які загинули в результаті військових дій починаючи з першої світової війни до сьогоднішнього дня. Пізніше візит в блискучий яскравими фарбами і позолотою біло-рожевий храм Бірла, присвячений індуїстської богині багатства і процвітання Лакшмі, і в головний сикхських храм Делі - Гурудвара Бангла Сахіб - білосніжний храм з золотими куполами і великим ставком всередині комплексу, відомим як «Саровар», води якого вважаються священними. Потім відвідування Гробниці Хумаюна - усипальниці одного з мусульманських правителів. Побудована з білого мармуру і червоного пісковику гробниця являє собою синтез перських та індійських традицій і вважається першим зразком зрілої могольскої архітектури. Далі екскурсія в Акшардхам. Комплекс Акшардхам був побудований в 2005 році і відразу увійшов до Книги Рекордів Гінеса як найбільший індуїстський храм у всьому світі. Він поєднує в собі суміш архітектурних стилів з різних куточків Індії, так як його будівництво велося протягом 5 років за участю 7 тисяч майстрів з Раджастана, Орісси і Бенгалії. Акшардхам побудований з раджастанської рожевого пісковика і італійського мармуру, які не підтримується ніякими металевими або бетонними матеріалами, а його периметр прикрашають понад двісті колон і безліч скульптур. Повернення в готель, вечеря. Ніч в готелі.

 3. 3 ДЕНЬ

  Делі – Джайпур.

  Сніданок. Після сніданку виселення з готелю, екскурсія в комплекс Кутуб Мінар і переїзд в Джайпур. Вранці відвідування комплексу Кутуб Мінар - Вежі Перемоги, яка була зведена в 12 м столітті намісником короля Кутуб-уд-дін Айбак. Прикрашений тонким витонченим орнаментом Кутуб Мінар- є найвищим (72, 5 м) цегляним мінаретом у світі і захищається ЮНЕСКО, як об'єкт всесвітньої спадщини. До складу архітектурного ансамблю Кутуб-Мінар також входить залізна колона заввишки сім метрів і вагою в шість з половиною тонн, яка за 1600 років свого існування практично уникла корозії. Колона була споруджена в 5 столітті і майже на 100% складається з заліза, в ній відсутня марганець і майже відсутня нікель. Чудові властивості колони довгий час ставили в тупик вчених, що пов'язують її походження з позаземними цивілізаціями. Далі переїзд в Джайпур, який також називають «рожевим містом». Мандрівники буквально завмирають від захоплення при одному тільки погляді на старий квартал Джайпуру, де практично всі будівлі пофарбовані в рожеві і теракотові тони. Захоплюючий вид древніх фортів є романтичне нагадування про минулої епохи. Місту з його історичною спадщиною і багатою архітектурою є чим вразити туристів. Після прибуття в Джайпур відвідування храму Галта джи, розташованого біля підніжжя гір Аравалі. Храмовий комплекс Галта джи побудований з рожевого пісковика. Завдяки своїй незвичайній формі і рясним фрескам з раджпутского слайдами на стінах Галтаджі швидше нагадує палац або старовинний будинок-Хавелов, ніж храм. Побудований в 18 столітті Диваном Кріпарамой вірним підданим раджі Джайпуру, храм названий на честь святого Галт, якій за легендами надавався аскезі в цьому самому місці кілька століть назад. Усередині храмового комплексу знаходяться три ставки для обмивань зі свяченою водою, які залучають паломників. Найбільш шанованим з них вважається Галта кунд - його живить джерело зі скелі, яка має форму голови корови. Галтаджі відомий також як Храм мавп через великої кількості родин лангура і зграй макаки-резус, які мешкають в його околицях. Далі відвідування храму Бірла. побудованого в 1988 році, промисловою групою Бірла - одним з фінансових магнатів Індії. Храм присвячений Богу Вішну (Нараяне) - зберігачу усього світу і його дружині Лакшмі - богині багатства, тому іноді цей храм також називають Храмом Лакшмі Нараян. Заселення в готель, вечеря. Ніч в готелі.

 4. 4 ДЕНЬ

  Джайпур.

  Сніданок. Після сніданку сходження верхом на слонах / джипах до великої гордості Джайпуру, до Форту Амбер. Споруда форту Амбера була розпочата в 17 столітті правителем Джайпуру махараджею Ман Сігхом, найуспішнішим генералом Великого могольского імператора Акбара. До того, як був побудований Міський палац, Амбер служив лише зміцненням. Форт оточений фортечними мурами з бійницями з видом на озеро Моат, а за його суворим і строгим фасадом ховається неймовірно красивий комплекс палаців, залів, павільйонів, садів і храмів. Сходження верхом на слоні до головних воріт подарує незабутні відчуття Махараджи. (В разі неможливості здійснити сходження на слоні, гостей повезуть наверх на джипах). Прогулянка по палацовому комплексу. Відкриваються погляду зали є зразком східної розкоші. Численні кімнати прикрашені розписами з інкрустацією з дорогоцінних каменів і дзеркал, які зображують сцени війни і полювання. Найбільш вражаючим, мабуть, є Шиш Махал (Дзеркальний Зал), в якому світло від однієї єдиної лампи відбивається в безлічі дзеркал, висвітлюючи всю кімнату. На зворотному шляху з Форту Амбер зупинка на обід. До обіду учасники групи пізнають усі премудрості приміряння в індійський національний одяг - жінки зможуть приміряти сарі, і розписати руки хною (міхенді), а чоловіки навчаться намотувати на голову тюрбан на швидкість. Далі зупинка для фотографування у Хава Махал (Палацу Вітрів). Фасад з рожевого пісковика покритий різьбленням і пронизаний численними крихітними віконними отворами, які дозволяли продувати покої гарем в спекотні дні, і давали можливість жінкам спостерігати за тим, що відбувається на вулиці. Далі зупинка для фотографування біля Джал Махал (Палацу на воді) та біля міського музею Альберт Холл. Будівля музею виконана в індо-сарацинському архітектурному стилі, і прикрашена вежами, які здаються вітрилами, наповненими вітром. Пізніше в день відвідування Міського палацу, частина якого відкрита для відвідувань в якості музею, а іншу частину досі займає королівська сім'я. У музеї зберігається велика колекція рідкісних манускриптів, військового спорядження, костюмів, килимів і мініатюр. Потім відвідування Джантар Мантар (Королівської обсерваторії) - найзнаменитішої з п'яти обсерваторій побудованих Савай Джай Сінгхом в Індії. Джай Сінг був великим шанувальником прогресу і досяг великих успіхів у вивченні науки і технології, але пристрастю його була астрономія. Можливість ближче ознайомиться з гігантськими астрономічними інструментами в обсерваторії під відкритим небом. Джайпур славиться великим вибором красивих і недорогих ювелірних виробів ручної роботи з дорогоцінних і напівкоштовних каменів. Повернення в готель, вечеря. Ніч в готелі.

 5. 5 ДЕНЬ

  Джайпур – Абханері – Фатехпур – Агра.

  Сніданок. Після сніданку виселення з готелю і переїзд до Агри. По дорозі зупинка в селі Абханері, де знаходиться один з найстаріших східчастих колодязів в Індії. Ця неймовірна за красою і гармонії квадратна конструкція становить 13 поверхів в глибину. Велике устье колодязя служило лійкою для збору питної води, яка вільно стікала по геометрично складній системі з ступенів і сходів, що покриває всі три сторони колодязя. Після огляду визначних пам'яток Фатехпур Сікрі переїзд до Агри, після прибуття візит до мавзолею Ітмад-уд-Даула, який був зведений за наказом імператриці Нур Джахан в пам'ять її батька. Будівництво цього мавзолею передувало на кілька років будівництва Тадж-Махалу, і його по праву вважають передвісником Тадж-Махалу і називають Малим Таджом Заселення в готель, вечеря. Ніч в готелі.

 6. 6 ДЕНЬ

  Агра – Вріндаван – Делі.

  Сніданок. Після сніданку відвідування чарівного Тадж Махалу (по п'ятницях зачинений). Коротенька поїздка на електро-рикші. Тадж Махал - перлина мусульманського мистецтва і архітектури Індії, вабить туристів з усього світу. Його споруда зайняла 22 роки, і 20 тисяч майстрів було запрошено з усіх кінців імперії. Тисяча слонів перевозили білий мармур за 300 км для його будівництва. Зведений в знак великої любові могольского імператора Шах Джахана до своєї дружини Мумтаз Махал в середині 17 століття, Тадж Махал по істині є одним з чудес світу. Облицьований напівпрозорим мармуром, Тадж - прекрасний з будь-якого боку, а при найближчому розгляді інкрустація самоцвітами просто вражає. Чим довше його споглядати, тим сильніше він полонить. Його абсолютна краса не має собі рівних. Екскурсія продовжиться в Агра Форті - кріпосне спорудження, що служило в епоху імперії Великих Моголів резиденцією правителів. Стіни і ворота Агра Форту, а також перші поселення були зведені за наказом Акбара Великого на східному березі річки Ямуна. Наступники Акбара - перш за все Шах Джахан зміцнив і розширив форт і побудував мечеть, а Аурангзеб обгородив кріпаками валами. Відвідування залу прийому гостей і королівських павільйонів. Потім переїзд в Делі і по дорозі відвідання усипальниці імператора Акбара, яка знаходиться в невеличкому поселенні Сікандра, в передмісті Агри і являє собою справжній шедевр мусульманської архітектури. Далі по дорозі відвідання Вріндавана або міста 5000 храмів, який є святим місцем паломництва для послідовників вишнуїзма. На місці сучасного Вріндавану в давнину знаходився ліс, в якому відповідно за переказом про Крішну, 5000 років тому бог Вішну під час свого земного втілення в образі Крішни проводив свої божественні ігри. Відвідування храму Крішни-Баларами побудованого в 1975 році Міжнародним товариством свідомості Крішни (ІСККОН) Це один з найкрасивіших храмів Вріндавана. Поруч з храмом розташована самадхі (гробниця) засновника ІСККОН Бхактіведанти Свамі Прабхупади, побудована з чистого білого мармуру. Заселення в готель. Ніч в готелі.

 7. 7 ДЕНЬ

  Делі

  Сніданок. Трансфер в міжнародний аеропорт Делі і виліт додому.

Додатково:

 1. Індивідуальні витрати
 2. Вхідні квитки до монументів (вказано як доплата)
 3. Авіаперельоти (як внутрішні, так і міжнародні).
 4. Страхування.
 5. Вечері.
 6. Будь-які напої (алкогольні / безалкогольні), включаючи чай / кава, воду на вечерях і обіді.
 7. Вода в пляшках на сніданках в готелі.

*Компанія залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій.

 1. Вкажіть дату початку подорожі
 2. Вкажіть кількість подорожуючих (дорослих, дітей)
 3. Виберіть «Замовити тур», заповніть форму
 4. На вказану Вами електронну скриньку прийде повідомлення. Очікуйте на зв'язок із менеджером

Вартість туру динамічна і уточнюється в момент бронювання.

Підберіть мені тур

Не знайшли тур?

Ми підберемо тур під Ваші плани

Напишіть нам
ІНДІЯ. "Золотий трикутник"
Всі пропозиціїГотельЦіна
 • Золотий трикутникДелі – Джайпур – Агра – Делі; 7 дн / 6 н13 700 грн
 • Золотий трикутник + КаджурахоДелі – Джайпур – Фатехпур Сікрі – Агра – Кхаджурахо – Делі; 7 дн / 6 н21 000 грн
 • Золотий трикутник + Каджурахо + ВаранасіДелі – Джайпур – Фатехпур Сікрі – Агра – Каджурахо – Варанасі – Делі; 10 дн / 9 н28 000 грн
Дорослі:
Діти:
Детальніше
Тип подорожі:
Екскурсійні тури
Тривалість туру:
7 днів/6 ночей
Проживання:
готелі 3*- 4*
Харчування:
сніданки
Трансфер:
а/п – готель - а/п та переїзди згідно програми
Екскурсії:
індивідуальна програма
Страхування:
додатково
Оформлення документів:
оформлення візи додатково
Доїзд:
авіапереліт додатково
Вартість туру:за особу в двомісному номері
від
20500 ₴

Вартість туру динамічна і уточнюється в момент бронювання.

Підберіть мені тур

Не знайшли тур?

Ми підберемо тур під Ваші плани

Напишіть нам
close

ІНДІЯ. "Золотий трикутник"

готелі 3*- 4*; ВВ

close
close
Популярні країни
close
Гарячі тури