Авіатури на Шрі Ланку - замовити відпочинок за найкращими цінами | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

ШРІ ЛАНКА. Перлина Індійського Океану

Маршрут: Піннавела - Полоннарува - Сігірія - Дамбула - Матале - Канді - Пераденія - Рамбода - Нувара - Елія - Пляжі Півдня / Коломбо

На Шрі-Ланці є все! Любителі відпочинку та водного спорту їдуть на пляжі, спраглі бадьорості і здоров'я - в аюрведичні центри. Ті, хто цікавиться історією, летять, щоб побачити стародавні столиці Шрі-Ланки з палацами і храмами, печерами з міфології «Рамаяна». Любителі живої природи будуть в захоплені від сафарі в національних парках, відвідування ботанічних садів і плантацій спецій.

 1. 1 ДЕНЬ

  Прибуття в міжнародний аеропорт Катунаяке. Зустріч з представником і трансфер в готель на сніданок. Після сніданку виїжджаємо в слонячий розплідник Піннавела. Далі вирушаємо в Сігірію, розміщуємося в готелі і оглядаємо Полоннаруву.

  Піннавела. По дорозі з Коломбо в Канді знаходиться Піннавела. Там, на березі річки Маха Ойя, в 1975 році був заснований слонячий притулок для осиротілих дитинчат і поранених слонів. В даний час притулок став найбільшим в світі, в ньому мешкає і оберігається близько 90 слонів-сиріт, з яких 60 новонароджені. Тут вони отримують харчування і освіту. Роль слонів в житті Шрі-Ланки неоціненна - вони працюють на лісозаготівлях, беруть участь в шоу і релігійних процесіях. Піннавела - унікальне місце, де є можливість не тільки спостерігати за купанням слонів в річці, але і мити їх, годувати їх фруктами. А малюків - молоком.

  Полоннарува - друга столиця Шрі-Ланки, 11-13 століття н.е. Головною визначною пам'яткою міста є храм Гал Віхар - найвідоміший храм Шрі-Ланки. Чотири статуї Будди в різних позах висічені в гранітній скелі, названі "кращої скульптурною групою у всьому світі". З лівого краю розташований сидить на троні лева медитуючийий Будда, поруч - сидить Будда 7 метрів заввишки зі складеними на грудях руками. Вважається, що це фігура учня Будди Ананд, схиленого до свого вчителя і проводжає його в світ нірвани. На підтвердження того поруч знаходиться статуя лежачого Будди близько 14 метрів завдовжки. В Археологічному музеї Полоннаруви зібрана колекція прикрас, предметів побуту, старовинних монет, культових статуй. Полоннарува є об'єктом всесвітньої спадщини Юнеско. Вечеря і відпочинок в готелі в Сигирии або Хабарана. Харчування: вечеря.

 2. 2 ДЕНЬ

  Сніданок у готелі. Після сніданку вільний час в готелі, який ви можете присвятити спостереженням за околицями або здійснити одну з наступних екскурсій (за вибором): Анурадхапура - місто стародавнього Цейлону, який залишався столицею сингальского держави протягом 1400 років. Анурадхапура - це не тільки древня столиця, а й святе місто. Щороку тисячі віруючих здійснюють паломництво в святі місця, яких на території міста вісім: дерево-Бо і сім дагоб. У центрі міста височіє одна з семи ступ - дагоба Рувановеллі або Махатупа (Велика ступа), побудована на фундаменті з золотого гравію у II ст. до н.е. Тільки в підніжжя вона має діаметр понад 80 м. Всі ступи містять реліквії (фрагменти фізичних останків Будди) або побудовані на місці важливих релігійних або історичних подій. Опіція.. US $ 75 на людину (Мін. 2 чол включає вхідні квитки)

  Міннерія. Сафарі на джипах в Національному Парку Міннерія. Парк займає понад 8800 га. Можливість подивитися на життя тварин в Парку дуже велика тут 9 видів ссавців, 160 видів птахів, 25 видів рептилій і 78 видів метеликів. Звичайно ж, найцікавіша частина програми це спостереження за дикими слонами на березі водосховища Міннерія, сюди вони приходять за свіжою травою в сухий сезон. У національному парку мешкає понад 400 слонів і це найбільша популяція в світі зосереджена в одному місці.

  Опіція. Замовлення заздалегідь. US $ 90 на людину (Мін 2 чол включає вхідні квитки і сафарі). У другій половині дня відвідуємо «Фортеці в небі» - Сігірії: Сігірія. Резиденцію для царя Касапа звели в V століття н. е. Сігірія або Левова Скала висотою 370 метрів, була названа так через величезного кам'яного лева, який колись стояв біля входу наверх. На вершині залишилися руїни Верхнього палацу, а біля підніжжя знаходиться Нижній палац, оточений стінами і ровом, заповненим водою. До Верхнього палацу ведуть сходи, вирубані в камені. За часів стародавніх правителів поверхня стіни 140 м в довжину і 40 м у висоту повністю була покрита фресками з фігурами апсар - небесних танцівниць. Стійкі рослинні фарби дозволили фрескам частково зберегтися, навіть останні півтори тисячі років не змогли їх повністю стерти. З 1982 року Сігірія знаходиться під охороною ЮНЕСКО.

  Батикова фабрика. Батик - національне ремесло на Шрі - Ланці. В результаті кропіткої праці місцевих майстрів виникають твори мистецтва, які не соромно везти в подарунок друзям. У країні багато фабрик, що виготовляють батик, ми заїдемо на одну з них, щоб помилуватися всіма стадіями виникнення дива. Вечеря і ніч в готелі в Сігірії або Хабаране. Харчування: сніданок, вечеря.

 3. 3 ДЕНЬ

  Сніданок в готелі і здача номера.

  Після сніданку відвідування печерного храму Дамбулла і відправлення в Канді (110 км - 3.5 години в дорозі). У 148 км від Коломбо, біля міста Матале, знаходиться печерний буддійський храм, висічений людьми 2000 років тому. Скельний храм Будди, який іде у парінірвану, є найбільшим печерним храмом в Південній Азії. Комплекс складається з декількох печер. Крім них є безліч ніш, стіни яких покриті живописом з буддистськими мотивами загальної площею 2100 м². Всього п'ять основних печер і двадцять п'ять скельних келій з 153-ма статуями Будди, 3-ма статуями королів і 4-ма богів. Іноді храм називають Золотим через те, що 73 статуї покриті золотом. Далі по дорозі в Канді велика програма: майстерня різьблення по дереву; Сад спецій; Музей і фабрика дорогоцінного каміння; храм Зуба Будди і танцювальна вистава.

  Сад спецій в Матале. Прянощі-це коштовність, яка привернула азіатських торговців в порти древньої Шрі-Ланки. Пізніше припливли європейці, які швидко зрозуміли, що відбирати простіше, ніж торгувати. Ми відвідаємо сад спецій, де запахи кориці, перцю, кардамону, мускатного горіха створюють невідомі раніше відчуття, воскрешаючи розмиті в пам'яті картинки історії Великих відкриттів. Музей і фабрика коштовностей. Марко Поло писав, що на цьому острові добувають найкращі в світі сапфіри і топази. З тих часів нічого не змінилося, ювелірна промисловість має дуже давню історію. Колись Шрі-Ланка була відома як Ратна-Двипа, що означає Острів Самоцвітів - тут знаходять до 85 різновидів каменів. Світовою популярністю користуються сапфіри, турмаліни, аметисти і місячний камінь. До слова, найбільший сапфір більше 400 карат, названий «Блакитна красуня Азії», був знайдений на звичайному рисовому полі в Шрі-Ланці.

  Канді - остання королівська столиця Шрі-Ланки сингалів і нинішня культурна столиця острова. Серед горбистої місцевості, в центрі міста знаходиться озеро, поруч з яким стоїть буддистська святиня - храм Шрі Далада Малігава, Священного Зуба Будди. Це один з найкрасивіших міст Шрі-Ланки, відомий своїми майстрами. У Канді є художній і археологічний музеї, центр традиційного ремесла. Увечері побачимо танцювальну національну виставу. Вечеря і ніч в готелі в Канді. Харчування: сніданок, вечеря.

 4. 4 ДЕНЬ

  Сніданок в готелі і виселення.

  Після сніданку екскурсійна програма: Королівський ботанічний сад, водоспад Рамбода, чайна плантація і фабрика, а потім переїзд в Нувара Елію (105 км - 3.5 години в дорозі).

  Королівський ботанічний сад найбільший в Азії з 4000-ми зразками південних рослин. Тут знаходиться найбільша в світі колекція орхідей - понад 1000 видів. Знаменитий фікус Бенджаміна займає цілу галявину, а гігантський бірманський бамбук може досягти 40 метрів заввишки, всього лише за день виростаючи на 30 сантиметрів. У центрі саду меморіальна алея, дерева якої були посаджені знаменитими гостями Шрі-Ланки. Серед них були імператор Микола II, А.П.Чехов, Ю.А.Гагарин.

  Водоспад Рамбода. Рамбода - один з найкрасивіших водоспадів острова. З висотою падіння води 109 метрів він займає 11 місце в Шрі-Ланці та 729 місце в світі. Водоспад розташований на висоті 945 метрів над рівнем моря і в оточенні тропічних джунглів створює відчуття спокою та душевного спокою. Плантація і завод чаю. Відвідування чайної фабрики по шляху в Нувара Елія. Туманні гори і чайні плантації оточують Нувара-Елія на висоті, яка доходить до 2000 метрів над рівнем моря. Це «серце» виробництва чаю не тільки Шрі-Ланки, тут вирощують один з кращих чаїв в світі. На великих плантаціях відбувається вирощування чайних кущів і збір чайного листа і його обробка. Після збору чайних листків чай проходить п'ять стадій: сушіння, плющення, ферментації, випалу, просіювання, перш ніж його розфасують і упакують для продажу.

  Нувара Елія - «Маленька Англія» Шрі-Ланки, розташована на тлі гір, долин, водоспадів і чайних плантацій. Місто заснував мандрівник Самуїл Бейкер, першовідкривач озера Альберт і дослідник Нілу в 1846 році. У багатьох будинках, як котедж королеви, гранд-готель, клуб Hill, поштове відділення, збереглися елементи колоніального періоду. Серед міських пам'яток - поле для гольфу, струмки з фореллю, парк Вікторія і катання на човнах по озеру Грегорі. Вечеря і ніч в готелі в Нувара Елія. Харчування: сніданок, вечеря.

 5. 5 ДЕНЬ

  Сніданок в готелі і виселення. Далі від'їзд в готель на узбережжі.

  • Можливе продовження програми на узбережжі, в Коломбо або виліт додому.

У вартість туру не входить:

 1. Міжнародний авіапереліт.
 2. Віза на Шрі-Ланку (після прибуття, 40 дол з людини).
 3. Страхування.
 4. Вхідні квитки в зазначені пам'ятки та музеї (приблизно 90 дол. США на людину, діти до 12 років 50% знижки, оплата на місці).
 5. Трансфер до готелів на узбережжі на південь від Бентоти.
 1. Вкажіть дату початку подорожі
 2. Вкажіть кількість подорожуючих (дорослих, дітей)
 3. Виберіть «Замовити тур», заповніть форму
 4. На вказану Вами електронну скриньку прийде повідомлення. Очікуйте на зв'язок із менеджером

Вартість туру динамічна і уточнюється в момент бронювання.

Інші типи розміщення в готелях, дати та тривалість турів просимо уточнювати в менеджерів.

Оплата туристичних послуг здійснюється в національній валюті України, за комерційним курсом, встановленим на день оплати таких послуг.

Залиште Ваш номер, ми Вам передзвонимо
Тип подорожі:
Екскурсійні авіатури
Тривалість туру:
5 днів/4 ночі
Проживання:
готелі 3*- 4*
Харчування:
сніданки та вечері
Трансфер:
груповий, а/п – готель - а/п
Екскурсії:
екскурсії згідно програми
Страхування:
додатково
Оформлення документів:
віза додатково по прильоту 40 $
Супровід:
російськомовний гід
Доїзд:
авіапереліт додатково
Курортні збори:
включено
Вартість туру:за особу в двомісному номері
від
303 $
ШРІ ЛАНКА. Перлина Індійського Океану
Оберіть дату виїзду:
Дорослі:
Діти:

Не знайшли тур?

Ми підберемо тур під Ваші плани

Напишіть нам
close

ШРІ ЛАНКА. Перлина Індійського Океану

готелі 3*- 4*; НВ

close
close
Популярні країни
close
Гарячі тури