Аюверда - замовити тур з оздоровленням | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Аюрведа

З кожним роком з’являється все більше охочих відчути на собі дію давніх аюрведичних практик, відчути оздоровлення, завдяки чому стрімко зростає попит на лікувальні тури до країн, де практикують ведичну медицину. Кожен хоче хоча б раз в житті відвідати термальні курорти.

Туристи з усього світу регулярно вирушають до Індії, Шрі-Ланки та Балі в пошуках альтернативних методів оздоровлення. Що таке аюрведа - медицина чи філософія?

В Індії стверджують, що аюрведа покликана лікувати не саме захворювання, а причини його виникнення. Йдеться про порушення в енергетичних потоках людини, які необхідно усунути шляхом застосування духовних практик. Тури представника ІТАКА в Україні, готові завжди надати вигідні пропозиції на будь-який бажаний вами вид відпочинку.

Аюрведа підходить тим, хто вважає своєю головною проблемою відсутність внутрішньої гармонії. Перш ніж вирушати до туру, що пропонує такі специфічні методи оздоровлення, слід детально ознайомитися з основними принципами вчення.

Якщо ви готові змінити свій спосіб життя, харчування та приділити багато часу вивченню аюрведичних практик, сміливо починайте планувати свою подорож до Індії чи іншої країни, що може запропонувати такий екзотичний метод оздоровлення.

Замовити путівку до Індії ви можете за телефоном, вказаним на сайті. Наша туристична фірма подбає про те, щоб під час подорожі ви встигли втілити всі свої плани.

Більше …

Не знайшли тур?

Ми підберемо тур під Ваші плани

Напишіть нам

Надихаємось на Аюрведа

close
Популярні країни
close
Гарячі тури