Оздоровлення і СПА | Пілігрим - ваш ідеальний відпочинок
Завантаження

Оздоровлення і лікування

Оздоровчий туризм - популярний сучасний різновид еко-подорожей, який поєднує в собі відпочинок за кордоном і проходження лікувальних процедур. Такі поїздки спрямовані не лише на лікування хвороб, але й на профілактику та попередження захворювань.

Лікувально-оздоровчі тури: особливості

Головна перевага лікувально оздоровчого відпочинку за кордоном полягає в тому, що в будь-яку пору року ви зможете підібрати тур із найбільш відповідним кліматом і комплексом процедур. Сучасний оздоровчий туризм, як правило, передбачає подорож, під час якої можна не лише відвідати нову країну, але й скористатися наступними послугами:

  • аюрведичні сеанси;

  • купання в термальних джерелах;

  • SPA-процедури;

  • питне лікування;
  • різноманітні види масажів. На багатьох європейських курортах також складають індивідуальний графік правильного харчування. За умови, що ви будете проходити лікувальні процедури в комплексі, ефект буде відчутний вже за кілька тижнів.

Spa-курорти та оздоровлення

Оздоровчі тури в Європу з кожним роком набувають все більшої популярності серед туристів з усього світу. До найбільш відомих курортів, де пропонують якісне оздоровлення і СПА, належать:

Карлові вари, Чехія

Ідеальний варіант для людей, які хочуть розслабитися та поєднати довгоочікуваний відпочинок із корисними процедурами. Курорт відомий своїми гарячими мінеральними джерелами. У вільний від оздоровчих процедур час тут часто можна відвідати різноманітні фестивалі та навіть зустрітися з відомими людьми.

Купальня Сечені, Угорщина

Саме тут розташований так званий “басейн із сюрпризами”, де кожні 10 хв. з дна б’ють струмені повітря. Також вам запропонують міні-басейни з різними термальними водами, послуги SPA-центрів і сауну. А ще в центрі Будапешту розташована найбільша термальна купальня в Європі, де лікувальна вода нагрівається до 70 градусів Цельсія.

Монтекатіні-Терме, Італія

Один з найвідоміших європейських курортів із термальними водами, що знаходиться на території мальовничої італійської Тоскани. Тут ви зможете пройти цілий комплекс оздоровчих процедур, серед яких масажі, кріотерапія, мінеральні ванни, термальні грязі та багато іншого. Курорт також пропонує ефективний курс косметичних процедур. Замовити оздоровчі тури в Європу можна за телефоном, вказаним на сайті.

Більше …

Не знайшли тур?

Ми підберемо тур під Ваші плани

Напишіть нам

Надихаємось на Оздоровлення і лікування

close
Популярні країни
close
Гарячі тури